REKLAMA

IQ Partners podjęła decyzję o wprowadzeniu Ventures Hub na NewConnect

2012-10-25 08:29
publikacja
2012-10-25 08:29

Grupa IQ Partners podjęła decyzję o wprowadzeniu swojej spółki zależnej Ventures Hub na NewConnect - podała IQ Partners w komunikacie. Dodano, że proces wprowadzenia rozpocznie się po zakończeniu przekształcenia Ventures Hub w spółkę akcyjną.

"Przekształcenie Ventures Hub sp. z o.o. w spółkę akcyjną rozpocznie proces zmierzający do wprowadzenia akcji tej spółki do obrotu w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect. Pozyskany kapitał przeznaczony zostanie na inwestycje w innowacyjne przedsiębiorstwa z obszaru nowych technologii zgodnie z realizowaną przez Ventures Hub strategią, co przełoży się na przyśpieszenie budowania wartości grupy kapitałowej IQ Partners" - podano w komunikacie.

Ventures Hub jest inkubatorem przedsiębiorczości wspierającym powstawanie nowych firm technologicznych. Obecnie realizuje inwestycje w ramach Programu Operacyjnego - Innowacyjna Gospodarka, finansowanego ze środków Unii Europejskiej (Działanie 3.1 Inicjowanie działalności innowacyjnej Oś priorytetowa - Kapitał dla innowacji). (PAP)

kam/ jtt/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki