REKLAMA

IQ PARTNERS S.A.: Rozpoczęcie procesu przeglądu opcji strategicznych

2019-10-29 17:08
publikacja
2019-10-29 17:08
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 21 / 2019
Data sporządzenia: 2019-10-29
Skrócona nazwa emitenta
IQ PARTNERS S.A.
Temat
Rozpoczęcie procesu przeglądu opcji strategicznych
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd IQ Partners S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej jako "Emitent") informuje, że w dniu 29 października 2019 roku podjął decyzję o rozpoczęciu przeglądu opcji strategicznych związanych z dalszym rozwojem działalności Emitenta oraz spółek z Grupy Kapitałowej Emitenta. Celem procesu jest aktualizacja strategii oraz umożliwienie dalszego rozwoju. W ramach procesu przeglądu opcji strategicznych Zarząd Emitenta planuje przeprowadzić weryfikację dotychczasowej strategii Emitenta, rozpoznać możliwości rozwoju, możliwości współpracy z potencjalnymi inwestorami, a także rozpoznać możliwości przeprowadzenia transakcji sprzedaży niektórych aktywów lub nabycia nowych aktywów. Zarząd Emitenta informuje, że na wstępnym etapie procesu rozważa wszystkie możliwe opcje strategiczne i wszystkie podda analizie.
Ponadto Emitent informuje, że przegląd opcji strategicznych ma na celu wybór najkorzystniejszego sposobu realizacji długoterminowego rozwoju Emitenta i Grupy Kapitałowej Emitenta z poszanowaniem interesu wszystkich akcjonariuszy Emitenta oraz doprowadzenie do ustabilizowania wartości kursu akcji Emitenta na bezpiecznym dla obrotu poziomie.
Jednocześnie Zarząd Emitenta informuje, że dotychczas nie zostały podjęte żadne kierunkowe decyzje związane z wyborem konkretnej opcji strategicznej przez Zarząd Emitenta. Dodatkowo Zarząd Emitenta informuje, że aktualnie nie ma pewności, czy i kiedy taka decyzja zostanie podjęta.
Emitent będzie przekazywał do publicznej wiadomości informacje o przebiegu procesu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2019-10-29 Maciej Hazubski Prezes Zarządu Maciej Hazubski
2019-10-29 Wojciech Przyłęcki Wiceprezes Zarządu Wojciech Przyłęcki
Źródło:GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki