2,9800 zł
0,00% 0,0000 zł
Famur SA (FMF)

Zmiany w Zarządzie Emitenta

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 57 / 2019
Data sporządzenia: 2019-11-12
Skrócona nazwa emitenta
FAMUR S.A.
Temat
Zmiany w Zarządzie Emitenta
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd FAMUR S.A. (dalej: „Emitent” „Spółka”) działając na podstawie § 5 pkt 4 oraz § 9 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 29 marca 2018 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim (dalej: "Rozporządzenie”) informuje, że w dniu 12 listopada 2019 r. Pan Waldemar Łaski złożył Spółce rezygnację z funkcji Wiceprezesa Zarządu ds. Surface. Rezygnacja nastąpiła z chwilą złożenia Spółce oświadczenia w tej sprawie.

Równocześnie, Zarząd Emitenta, działając na podstawie § 5 pkt 5 oraz § 10 Rozporządzenia informuje, że Rada Nadzorcza Emitenta na posiedzeniu w dniu 12 listopada 2019 roku podjęła uchwałę w sprawie powołania z tym dniem do Zarządu Spółki, na wspólną trzyletnią kadencję, Pana Ireneusza Kazimierskiego, powierzając mu funkcję Wiceprezesa Zarządu ds. Surface.

Emitent informuje, że Pan Ireneusz Kazimierski posiada wykształcenie wyższe.
Ukończył Wydział Chemiczny, Technologii Chemicznej w zakresie technologii ochrony środowiska na Politechnice Łódzkiej. Posiada certyfikat ukończenia programu rozwojowego kadry managerskiej ICAN Institute Harvard Business. Swoją karierę zawodową rozpoczął w 1999 roku w firmie Ceramika Paradyż Sp.j. jako Kierownik Laboratorium, następnie Główny Technolog. W latach 2001-2003 związany był z firmą Cersanit, gdzie pełnił funkcję Dyrektora Zakładu ds. Produkcji. W latach 2003-2007 pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego i Prezesa Zarządu w Ultra Pack S.A. Przez kolejne trzy lata Pan Ireneusz związany był z firmą Opoczno Sp. z o.o., gdzie zajmował stanowiska Dyrektora Generalnego i Prezesa Zarządu. Od 2010 roku związany z firmą Rovese (obecnie Cersanit) pełniąc w niej kolejno funkcję Dyrektora Zarządzającego Produkcją-Członka Zarządu, Wiceprezesa Zarządu ds. Produkcji i Prezesa Zarządu, gdzie odpowiadał m.in. za realizację strategii rozwojowej angażując się w proces przemian firmy w międzynarodową organizację o zasięgu globalnym. Od listopada 2017 roku do marca 2019 roku pełnił funkcję Prezesa Zarządu Spółki Narzędzia i Urządzenia Wiertnicze "GLINIK" Sp. z o.o. z siedzibą w Gorlicach. Od kwietnia 2019 roku zasiada w Radzie Nadzorczej tejże Spółki. Od listopada 2017 do listopada 2019 roku pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu PGO S.A. z siedzibą w Katowicach.

Pan Ireneusz Kazimierski nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do działalności FAMUR S.A., nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej, członek organu spółki kapitałowej ani w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu.

Pan Ireneusz Kazimierski nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2019-11-12 Adam Toborek Wiceprezes Zarządu ds. Sprzedaży Eksportowej Underground
2019-11-12 Tomasz Jakubowski Wiceprezes Zarządu ds. Operacyjnych Underground
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.