REKLAMA
WEBINAR

73 tysiące złotych za domenę SMS.pl

2013-02-18 12:38
publikacja
2013-02-18 12:38
Platforma SerwerSMS.pl zakupiła domenę SMS.pl za ponad 73 tysiące złotych od medousa.pl. Transakcja została przeprowadzona na Giełdzie Domen nazwa.pl. Według zestawienia sprzedaży domen przygotowanego przez portal CenyDomen.pl jest to najwyższa transakcja na rynku domen w Polsce w tym roku.


W ubiegłym roku tylko jedna domena została sprzedana drożej. Obecnie adres SMS.pl prowadzi do bezpłatnej bramki SMS, ale w przyszłości firma planuje wykorzystać nową domenę do uruchomienia nowych usług.

"Od pewnego czasu obserwowaliśmy rynek domen w Polsce i szukaliśmy domeny, która najlepiej będzie pasowała do naszego nowego pomysłu biznesowego. Zdecydowaliśmy się na zakup tej wyjątkowej domeny, ponieważ trudno sobie wyobrazić lepszy adres do świadczenia usług związanych z komunikacją SMS niż SMS.pl. Inwestycja oznacza podtrzymanie przez naszą firmę pozycji lidera rynku masowej wysyłki SMS w Polsce. Już wkrótce przedstawimy nasze plany biznesowe związane z domeną SMS.pl" - powiedział Artur Sadowski, menadżer ds. Rozwoju, platforma www.SerwerSMS.pl.

W zestawieniu "100 najdrożej sprzedanych polskich domen wszechczasów" przygotowanym przez portal CenyDomen.pl obejmującym wszystkie transakcje, których wartość została opublikowana w Internecie począwszy od 1.10.2003 roku najnowsza inwestycja Platformy SerwerSMS.pl zostanie sklasyfikowana na 12 pozycji.

"Kupno domeny SMS.pl to kolejny dowód na to, że chwytliwa, łatwa do zapamiętania domena już od dawna nie jest jedynie gustownym dodatkiem. To jedna z przewag konkurencyjnych wpływająca nie tylko na wizerunek firmy, ale na rozwój całego biznesu. Transakcja ta świadczy również o rosnącym potencjale rynku wtórnego domen." - powiedziała Kalina Pieciun, dyrektor Działu Marketingu w nazwa.pl.

Informacja o zakupie domeny SMS.pl znalazła się w tygodniowym zestawieniu sprzedaży domen DNJournal.com. W prowadzonej przez ten portal iście domen, które w ubiegłym tygodniu osiągnęły na świecie najwyższą cenę (The DN Journal TOP40) zakup domeny SMS.pl został sklasyfikowany na 20. miejscu. natomiast w zestawieniu Country Code TOP40 jest to trzecia najwyższa transakcja.

Platforma SerwerSMS.pl
Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Zależy Ci na bezpieczeństwie systemów IT? Sprawdź ofertę Plus Data Center!

Zależy Ci na bezpieczeństwie systemów IT? Sprawdź ofertę Plus Data Center!

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Zakupy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki