Weekend z utrudnieniami w dużych bankach

2020-02-14 14:00
publikacja
2020-02-14 14:00

Klienci dwóch banków powinni przygotować się na weekendowe utrudnienia. Prace modernizacyjne na najbliższe dni zaplanował ING Bank Śląski i Bank Millennium. W czasie prac nie będzie można skorzystać z bankowości internetowej i mobilnej do niektórych form płatności.

/ fot. lucadp / Shutterstock

ING Bank Śląski

W nocy z soboty na niedzielę (15 na 16 lutego) prace serwisowe będzie prowadził ING Bank Śląski. Od godz. 0:00 do 5:30 utrudniony będzie dostęp do bankomatów i wpłatomatów, systemu bankowości internetowej Moje ING (także funkcji Kantor i modułu Makler) oraz jego wersji mobilnej. Niedostępne będą także płatności Blikiem, przelewy ekspresowe oraz płatności internetowe Płać z ING, a także systemy bankowości internetowej i mobilnej ING Business.

W trakcie prac modernizacyjnych nie będzie można aktywować kart, nadawać kodów PIN, przypisać do telefonu karty Mastercard ani aktywować płatności, dodać karty zbliżeniowej VISA do Google Pay oraz Apple Pay i wykonać przelewu z rachunku karty kredytowej.

Prace serwisowe odczują także klienci kantoru ING Banku Śląskiego. W sobotę 15 lutego od godz. 14:00 nie będzie można natychmiast rozliczyć wymiany walut w trybie online. Przelewy wewnętrzne, tj. pomiędzy kontami w banku, przyjęte do realizacji po godz.14:00, zostaną zaksięgowane dopiero w poniedziałek (17 lutego). Również przelewy zewnętrzne przyjęte do realizacji po godz. 14:00 zostaną zrealizowane w poniedziałek.

Bank Millennium

Na najbliższy weekend przerwę zaplanował także Bank Millenium. W nocy z soboty na niedzielę (15/16 lutego) pomiędzy godz. 1:00 a 4:00 niedostępna będzie system bankowości internetowej Millenet i aplikacja mobilna. Podczas prac modernizacyjnych nie będzie można także płacić kartą, Blikiem i wykonywać przelewów online.

 MKZ

Źródło:
Tematy
Tanie konto osobiste z kontem oszczędnościowym.

Tanie konto osobiste z kontem oszczędnościowym.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki