REKLAMA

Lech Wałęsa szuka pracy przez internet, bo jest bankrutem

2021-04-16 17:39
publikacja
2021-04-16 17:39
Lech Wałęsa szuka pracy przez internet, bo jest bankrutem
Lech Wałęsa szuka pracy przez internet, bo jest bankrutem
fot. Maciej Gocłoń / / FORUM

Lech Wałęsa szuka pracy i zamieścił swoje ogłoszenie na portalu flexi.pl, który jest przeznaczony dla osób powyżej 50. roku życia szukających pracy - podaje portal PolsatNews.pl. "Chcę się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem" - pisze w ogłoszeniu b. prezydent.

Lech Wałęsa szuka pracy - potwierdził w rozmowie z polsatnews.pl Marek Kaczmar, współpracownik byłego prezydenta. Wałęsa, jak podaje portal, zamieścił swoje ogłoszenie na portalu flexi.pl, który jest przeznaczony dla osób powyżej 50. roku życia szukających pracy.

Były prezydent reklamuje się jako "doświadczony przywódca i świetny mówca".

"Doświadczony przywódca, świetny mówca, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, prezydent RP 1990 – 1995, współzałożyciel i pierwszy przewodniczący NSZZ Solidarność, poprowadzi spotkania i szkolenia z leadership, przyjmie zaproszenia na spotkania motywacyjne w firmach, ale też w rodzinach, możliwe dodatkowe usługi promocyjne, wspólne zdjęcia, autografy" - czytamy w ogłoszeniu.

Wałęsa podkreśla, że chce "dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem".

"Mimo, że mam emeryturę prezydencką, ale też czuję, że chcę się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem w budowaniu dobrego imienia Polski w świecie. Spotykałem się z przywódcami państw, z królami, z Papieżem, chętnie przekażę doświadczenia i wiedzę w polskich firmach, wezmę udział w ich promocji na świecie, by budować realną wartość polskiej gospodarki" - napisał Wałęsa.

W ogłoszeniu były prezydent podał swoje oczekiwania finansowe. 1-2 godzinne spotkanie z byłym przywódcą "Solidarności" to koszt minimum 20 tys. złotych. Wałęsa zaznaczył jednak, że "cena jest do ustalenia".

Jak przypomina portal, w marcu ubiegłego roku były prezydent przyznał w rozmowie z "Super Expresem", że w związku z pandemią koronawirusa jego sytuacja finansowa jest ciężka.

"Miałem wiele wyjazdów zaplanowanych. Miałem lecieć do Włoch, Niemiec, USA, w inne miejsca, i to mi wszystko padło niestety. I bankrutuję teraz. Bo ja dostaję 6 tys. zł emerytury, a żona wydaje co miesiąc 7 tysięcy" - powiedział były prezydent.

Zaznaczył wówczas, że "musi zarobić na utrzymanie siebie i żony". "Mam dużą rodzinę, dużo wnuków, dzieci. Rozdaję im pieniądze, a jaki mam wybór? Gnębią moją rodzinę przecież" - dodał.

W grudniu Wałęsa przyznał w rozmowie z Piotrem Witwickim, że jego sytuacja materialna niewiele się zmieniła. "W tym roku nikt nie dostanie ode mnie prezentu, bo jestem bankrutem" - powiedział. (PAP)

wni/ par/

Źródło:PAP
Tematy
10% zwrotu za paliwo! Sprawdź iKonto Biznes z kartą z Plusem!

10% zwrotu za paliwo! Sprawdź iKonto Biznes z kartą z Plusem!

Komentarze (42)

dodaj komentarz
demeryt_69
Czy ten Najman to jakiś kolejny 'góral'?
rondii1900
Powinien zagrać w lotto jak za starych dobrych czasów.
max5000
Lechu jako były prezydent, który ułaskawił przestępcę "Słowika" ma 6 tys emerytury. Ale jak przyznał za 6 tys nie jest w stanie wyżyć bo Danka wydaje więcej na zakupy. Nadałby się na asystenta Donka, niemieckiego hejtera z Brukseli. W końcu to europejski demokrata tak Lechu.
luk2113
Śmieszne!!! Kapitalista, mało mu emerytury 6 tys. Żona 7 tys. wydaje. A nagrodę Nobla roztrwonił.

Mam propozycje niech żona ograniczy wydatki. Nie jeden emeryt żyje za 7 tys. 4 mc.

Dzieci niech się wezmą do roboty.

No nic tylko żałować byłego prezydenta.

Może ogłosić zrzutkę ???

loool
Ciągle chodzi w jednej koszulce i to jeszcze z błędem . Zamiast OTO JA wydrukował sobie OTU JA
carlito1
Niech idzie gdzieś komuny poszukać i weźmie ja za szmaty i obali sam jak to zrobił w Polsce
incitatus
Skoro z niego taki walczak, może niech wyrówna rachunki z Sumlińskim na ringu Fame MMA
pstrzezek
Ależ dokupili plusów temu "przypadkowemu internaucie". Uważajcie bo wyczerpiecie limit a to dopiero połowa miesiąca. A tematów rządowych sporo

pawneo 2021-04-16 19:40
142
12
DONOSIĆ i KŁAMAĆ !

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki