Bieganie spodobało się pracownikom

Niebawem 13. edycja charytatywnego Biegu Firmowego. Do tej pory w wydarzeniu udział wzięło ponad 1000 firm. Pracownicy warszawskich i wrocławskich przedsiębiorstw staną w szranki już za kilka miesięcy. Bankier.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Wrocław i Warszawa pobiegną
Wrocław i Warszawa pobiegną (PKO BP)

74% Polaków uprawia sport, a bieganie zajmuje drugie miejsce wśród najchętniej wybieranych aktywności, zaraz za jazdą na rowerze, wynika z badania agencji ARC Rynek i Opinia. Jaką popularnością cieszy się bieganie, widać m.in. co roku wiosną w Warszawie i we Wrocławiu, gdzie setki firm stają do sportowej rywalizacji w ramach Biegu Firmowego.

Tegoroczny Bieg Firmowy odbędzie się w Warszawie oraz Wrocławiu w maju br. Pięcioosobowe drużyny zmierzą się z innymi na dystansie 25 km. Każdy uczestnik ma do przebiegnięcia 5 km.

Ideą imprezy jest promowanie aktywności fizycznej wśród pracowników małych, średnich oraz międzynarodowych firm. Organizatorzy wydarzenia zachęcają do zdrowej rywalizacji oraz pomagania potrzebującym dzieciom z niepełnosprawnościami.

W tym roku Wrocław biegnie dla: Leny, Kiliana, Emilii, Jagody, Martyny, Antoniego i Filipa, a warszawscy uczestnicy sportowej rywalizacji dla Neli, Konstantego, Hani, Patryka i Martyny. Zebrane środki przeznaczone zostaną m.in. na rehabilitację, sprzęt medyczny czy leczenie hormonalne. 

4 lutego ruszyła rejestracja na wydarzenie. Żeby zgłosić swoją drużynę, wystarczy wypełnić formularz oraz uiścić opłatę startową, która zależy od wybranego pakietu:

  • Pakiet STANDARD 395 zł/drużyna (79 zł/osoba),
  • Pakiet PREMIUM 545 zł/drużyna (109 zł/osoba).

W tym roku limit uczestników został zwiększony do 13 tys. Zapisanych biegaczy jest już blisko 9 tys. Każda firma może wystawić dowolną liczbę pięcioosobowych zespołów. Na wrocławskie wydarzenie przewidzianych jest 10 tys. miejsc, obecnie zapisanych jest już 7815 osób. Warszawski limit to 3 tys. uczestników, jak dotąd rękawicę podjęło 960 pracowników ze stolicy.

DF

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 3 enthe

Symbol zniewolenia, i koniecznie z logo firmowym na koszulkach.
Nie dla mnie taki bezmyślny, owczy pęd.

! Odpowiedz
0 5 bha

Cóż,niestety... A co im pozostało ,aby się choć trochę odstresować i zapomnieć o tych Niby ich coraz bardziej rosnących ,Niby coraz bardziej godziwych zarobków rynkowych od Niby wielu już lat !!!.

! Odpowiedz
3 0 zops

Anglikom spodobał się maraton wsparcia polskich wyborów? ---> www.wybory.wex.pl
.
.
__________________________________________________________________________________________
.
vroncysillite03 odpowiada clondike00 2020-03-02 19:10
.
It`s true. England support portal: wybory.wex.pl. But dad is in English language.

! Odpowiedz
5 3 debordian

światowa gospodarka tonie, a ci tu o bieganiu...

! Odpowiedz
7 7 carlito1

dobre przygotowanie do biegania od maszyny do maszyny :)

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne