WAŻNE

Alior sponsorem reprezentacji piłkarskiej

2014-08-01 11:59
publikacja
2014-08-01 11:59

Alior Bank, na mocy umowy podpisanej z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, uzyskał tytuł „Oficjalnego Sponsora Piłkarskiej Reprezentacji Polski”. Współpraca Alior Banku z PZPN obejmie m.in. realizację strategicznych projektów skierowanych do kibiców reprezentacji.

Wojciech Sobieraj - Prezes Zarządu Alior Bank

W ramach umowy Alior Bank otrzymał  prawo do posługiwania się  tytułem „Oficjalnego Sponsora” Piłkarskiej Reprezentacji Polski, Piłkarskiej Reprezentacji Polski do lat 21 oraz Olimpijskiej Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej, a także do wykorzystywania we własnej działalności marketingowej oficjalnego logotypu Reprezentacji Polski.

Zawarta pomiędzy Alior Bankiem i Polskim Związkiem Piłki Nożnej umowa weszła w życie 1 sierpnia 2014 r. i będzie obowiązywała przez okres dwóch lat.

Alior Bank będzie zatem sponsorem reprezentacji już od początku eliminacji do EURO 2016 i pierwszego meczu, który polska drużyna rozegra 7 września br.z Gibraltarem.

Jednym z projektów, które Alior Bank będzie realizował w ramach współpracy sponsorskiej z PZPN jest stworzenie portalu internetowego „Łączy nas piłka”, zrzeszającego kibiców polskiej reprezentacji.

- Za pośrednictwem portalu społecznościowego „Łączy nas piłka” fani futbolu będą mogli skorzystać z innowacyjnych rozwiązań łączących świat sportu i bankowości, które dotychczas nie były oferowane kibicom polskiej reprezentacji. Jesteśmy pewni, że przyniosą one dodatkowe korzyści i radość fanom piłki nożnej  – powiedział Krzysztof Czuba, wiceprezes zarządu Alior Banku.

Alior obok Biedronki

Oficjalnymi sponsorami polskiej reprezentacji piłkarskiej są równiez Nike, Biedronka i Cinkciarz.pl. Od dziś oficjalnym partnerem biało-czerwonych jest także STS.

/mz

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (3)

dodaj komentarz
~loled
stonka, cinkciarz i wyższa kultura bankowości. niezłe jaja.
aggressive
Co to zmieni? Nawet nowy sponsor nie zmieni gry naszych kopaczy.
maaciekw
I znów trzeba będzie zmieniać stroje - może melonik :P

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki