REKLAMA

W których bankach przerwy w ten weekend?

2020-01-24 13:20
publikacja
2020-01-24 13:20

Większość klientów banków może odetchnąć z ulgą. Tylko dwie instytucje ogłosiły zamiar przeprowadzania prac nad swoimi systemami w ten weekend. Na szczęście dla użytkowników będą one miały miejsce głównie w nocy, choć część z nich zahaczy o poranek handlowej niedzieli.

Na problemy z korzystaniem z usług swojego banku powinni się przygotować klienci Getin Noble Banku oraz mBanku.

W których bankach przerwy w ten weekend? / fot. lucadp / Shutterstock

Getin Noble Bank

Bank poinformował na stronie logowania do bankowości internetowej o planowanych na noc z piątku na sobotę (24/25 stycznia 2020 r.) pracach konserwacyjnych. Między godz. 0.00 a godz. 3.20 klienci nie będą mogli skorzystać z bankowości internetowej oraz mobilnej.

mBank

mBank podzielił prace techniczne na kilka tur. Wszystkie etapy będą miały miejsce w sobotni wieczór oraz w nocy w niedzielę (25/26 stycznia br.) i obejmą zarówno usługi w bankowości internetowej, jak i płatności kartą.

Jako pierwsze na warsztat zostaną wzięte przelewy Blik, które nie będą dostępne od godz. 19.00 do godz. 20.00. Od godz. 2.30 nie będzie można płacić kartą. Dotyczy to płatności oraz wypłat z bankomatów i wpłat za pośrednictwem wpłatomatów (do godz. 7.30). W przypadku płatności w internecie przerwa będzie trwała nieco dłużej (do godz. 10.00). Od godz. 2.30 do godz. 10.00 nie będzie możliwe zalogowanie się na konto osobiste przez aplikację oraz serwis transakcyjny. Klienci, którzy planują złożyć w banku wniosek, powinni to zrobić w innych godzinach niż od 2.00 do 11.00. W czasie przerwy nie będzie można wydawać zleceń przez mLinię.

MDe

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki