6,5000 zł
-7,14% -0,5000 zł
Globalworth Poland Real Estate N.V. (GPR)

Komunikaty spółki - GPRE

Uchwała Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie w sprawie wykluczenia z obrotu giełdowego akcji Globalworth Poland Real Estate N.V. oraz zawieszenie obrotu akcjami Globalworth Poland Real Estate N.V.
Złożenie wniosku o wykluczenie akcji Globalworth Poland Real Estate N.V. z obrotu giełdowego na rynku regulowanym prowadzonym przez GPW i zawieszenie notowania akcji spółki
Decyzja Komisji Nadzoru Finansowego w sprawie zniesienia dematerializacji akcji spółki Globalworth Poland Real Estate N.V.
Wyniki finansowe
Doręczenie akcjonariuszom mniejszościowym Globalworth Poland Real Estate N.V. wyroku wydanego przez Holenderską Izbę Przedsiębiorstw w sprawie ich ustawowego przymusowego wykupu
Zawiadomienie od Globalworth Holding B.V. o wyroku wydanym przez Holenderską Izbę Przedsiębiorstw w sprawie ustawowego przymusowego wykupu akcjonariuszy mniejszościowych Globalworth Poland Real Estate N.V.
Złożenie wniosku o zniesienie dematerializacji akcji Spółki
Informacje o emisji akcji
Uzupełnienie zawiadomienia o wynikach wezwania do zapisywania się na sprzedaż akcji spółki Globalworth Poland Real Estate N.V. ogłoszonego przez Globalworth Holding B.V. w dniu 26 kwietnia 2019 r.
Zawiadomienie o wynikach wezwania do zapisywania się na sprzedaż akcji spółki Globalworth Poland Real Estate N.V. ogłoszonego przez Globalworth Holding B.V. w dniu 26 kwietnia 2019 r.
PUBLIKACJA UZUPEŁNIENIA DO STANOWISKA RADY DYREKTORÓW GLOBALWORTH POLAND REAL ESTATE N.V. W ZWIĄZKU Z WEZWANIEM DO ZAPISYWANIA SIĘ NA SPRZEDAŻ AKCJI SPÓŁKI GLOBALWORTH POLAND REAL ESTATE N.V.
Uchwała podjęta przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Globalworth Poland Real Estate N.V. oraz informacja o akcjonariuszach posiadających co najmniej 5% głosów na NWZ
Publikacja stanowiska Rady Dyrektorów Globalworth Poland Real Estate N.V. w związku z wezwaniem do zapisywania się na sprzedaż akcji spółki Globalworth Poland Real Estate N.V.
Uchwały podjęte przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie Globalworth Poland Real Estate N.V. oraz informacja o akcjonariuszach posiadających co najmniej 5% głosów na WZA
Zmiana w zakresie publikacji raportów okresowych w roku obrotowym 2019
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.