REKLAMA

Kuczyński: Stany Zjednoczone Absurdu

Michał Kryński2021-01-08 10:30redaktor Bankier.pl
publikacja
2021-01-08 10:30
fot. Marek Wiśniewski / Puls Biznesu
Demokraci biorą wszystko. Jednak ani atak tłumu na Kapitol, ani wygrana Niebieskich w Georgii nie zgasiła optymizmu inwestorów - wręcz przeciwnie, w krótkiej perspektywie mamy szaleństwo entuzjazmu. Tymczasem NBP notuje rekordowe rezerwy walutowe, Idea Bank trafia do nacjonalizacji; czy da się patrzeć na świat finansów bez spojrzenia na polityczne tło? W studio, jak co tydzień, Piotr Kuczyński, analityk rynków finansowych - na żywo już o 10:30.
Źródło:
Michał Kryński
Michał Kryński
redaktor Bankier.pl

Redaktor Bankier.tv, specjalista od transmisji internetowych. Z Bankier.pl i PRNews.pl związany od 2008 roku. Tel.: 22 333 99 11

Tematy
Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1100 zł premii!

Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1100 zł premii!

Advertisement

Komentarze (16)

dodaj komentarz
perel12
Bardzo dobry program!
Oglądam od kilku lat i porównuję z innymi programami.

Dzisiejszy odcinek to sama prawda i świeże spojrzenie, nie ściemniam.
Gratulacje, Panie Piotrze!
33karol33
mam takie nieodparte wrażenie, że Kuczyński to takie "dziecko Unii Wolności" patrząc na poglądy, bo życiorysu nie znam
demeryt_69
UW to głównie bajgle: Mazowiecki vel. Dikman, Balcerowicz vel. Buholz, Geremek vel. Lewartow, Frasyniuk vel. Rotenszwanc :)
perel12
Zatrudnij CBA do prześwietlenia Pana Piotra, swojej zony i swoich dzieci, bo na pewno coś znajdą w ich życiorysach.
monex
Widzę że jako zagorzały przeciwnik P. Trampa P. Kuczyński jest w euforii. Ale zobaczymy jak będzie zmieniał zdanie po jakimś czasie rządów K. Haris i demokratów.
search
Wczasie lockdown u i bezrobocia inwestuje sie na wall street co daje znacznie wiecej niz praca, komu by sie chcialo, gdy bitcoin kosztuje ponad 40 k usd a tesla pedzi na 1000.
FED wydrukuje ile chcecie to po co robic.
mooooo
Szaleństwo entuzjazmu a może szaleństwo propagandy aby podnieść moralność i ducha w narodzie
grzegorzkubik
Ludzie czują, że coś się wydarzy. Coś bardzo ważnego dla USA i dla świata. Trzeba mieć świadomość, że tu nie chodzi tylko o zwycięstwo jednego czy drugiego kandydata a o to czy będzie próba wprowadzenia globalizmu czy się to nie uda. Przypominam i objaśniam. Chiny dziś produkują najwięcej CO2 i jakoś w wielu Ludzie czują, że coś się wydarzy. Coś bardzo ważnego dla USA i dla świata. Trzeba mieć świadomość, że tu nie chodzi tylko o zwycięstwo jednego czy drugiego kandydata a o to czy będzie próba wprowadzenia globalizmu czy się to nie uda. Przypominam i objaśniam. Chiny dziś produkują najwięcej CO2 i jakoś w wielu europejskich krajach to nie przeszkadza. Pogratulowali Bidenowi i okazuje się, że Chiny mogą produkować CO2 na potęgę. Chinom wolno rozwijać się gospodarczo a ty malutki kraiku w Europie likwiduj stocznie i kopalnie. Będziesz miał kilka magazynów i marketów. No co nie wystarczy ci niewolniku. Przecież w Oświęcimiu mieli gorzej. WŁAŚNIE Z TYM WALCZYMY. MY ŚWIATLI LUDZIE.
greg_waw
Chiny chcą osiągnąć neutralność CO2 do 2060, wprawdzie wolniej niż EU, ale wiedzą, że nie mogą tego olać, bo z tym związane są nowe technologie i jak zostaną w tyle, to może się okazać, że produkcja z Chin zostanie obłożona podatkiem CO2 lub czymś podobny. W ich interesie jest uczestniczyć w transformacji, żeby Chiny chcą osiągnąć neutralność CO2 do 2060, wprawdzie wolniej niż EU, ale wiedzą, że nie mogą tego olać, bo z tym związane są nowe technologie i jak zostaną w tyle, to może się okazać, że produkcja z Chin zostanie obłożona podatkiem CO2 lub czymś podobny. W ich interesie jest uczestniczyć w transformacji, żeby móc w przyszłości eksportować technologię zamiast ją importować.
rb70
Absurd absurdem ale kupowac cos trzeba . Jak jest doplyw kasy to trzeba ja obracac.

Powiązane: Protesty i zamieszki w USA

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki