REKLAMA

Debata o rynku domów w Bankier.pl: ceny, trendy, efekty pandemii. Zadaj swoje pytanie!

Malwina Wrotniak2021-06-21 15:02, akt.2021-06-22 14:14redaktor naczelna Bankier.pl
publikacja
2021-06-21 15:02
aktualizacja
2021-06-22 14:14
Debata o rynku domów w Bankier.pl: ceny, trendy, efekty pandemii. Zadaj swoje pytanie!
Debata o rynku domów w Bankier.pl: ceny, trendy, efekty pandemii. Zadaj swoje pytanie!
/ Bankier.pl

Już w środę 23 czerwca specjalne wydanie serwisu Bankier.pl poświęcone budownictwu jednorodzinnemu. Punktem kulminacyjnym Dnia domów będzie debata na żywo, w ramach której eksperci odpowiedzą na pytania czytelników. Zgłoś swój temat już dziś.

Organizowany przez redakcję Bankier.pl Dzień domów to kolejna inicjatywa w ramach tzw. dni specjalnych. 23 czerwca dużą część uwagi poświęcimy rynkowi budownictwa jednorodzinnego. Specjalne wydanie serwisu powinno zainteresować zarówno tych, którzy planują własną inwestycję tego typu, jak i noszą się z zamiarem zakupu gotowego domu od dewelopera lub z drugiej ręki.

W ramach specjalnych analiz redakcyjnych tego dnia informować będziemy m.in. o popycie na domy, a więc także ich cenach, o nowych standardach budownictwa, kosztach proekologicznych rozwiązań, o propozycjach banków w zakresie finansowania oraz o dofinansowaniu, na jakie mogą obecnie liczyć właściciele takich nieruchomości. Mowa też będzie o zarabianiu na domach i rynku pracy w budowlance. Szczegóły Dnia domów w Bankier.pl opisujemy tutaj.

Dzień domów w Bankier.pl. Specjalne wydanie serwisu

Jak zawsze w ramach dnia specjalnego, organizujemy również wirtualne spotkanie rynkowych specjalistów w danym obszarze. 23 czerwca o godz. 12:00 zapraszamy na transmisję debaty "Moda na domy - czy minie wraz z pandemią".

W spotkaniu, które poprowadzi Marcin Kaźmierczak, redaktor Bankier.pl, udział wezmą:

  • Jarosław Krawczyk, PR lead w Otodom,
  • Jacek Siwiński, prezes Velux Polska,
  • Oskar Kulik, ekspert ds. zrównoważonego rozwoju w BNP Paribas Banku Polska
  • Jarosław Wójcik, manager, analityk projektu WielkieBudowanie.pl.

Zakres wątków będzie szeroki - od zainteresowania Polaków domami (m.in. w kontekście pandemii), cen gruntów i kosztów inwestycji budowlanych, przez "zdrowe" budownictwo, nowe trendy i ekologiczny kontekst - po ofertę kredytową banków i inne metody finansowania podobnych przedsięwzięć.

Tradycją już stało się, że w trakcie debaty eksperci będą odpowiadali na pytania zgłaszane przez czytelników Bankier.pl. Swoje pytanie możesz zgłosić już dzisiaj - poprzez formularz zamieszczony poniżej lub tutaj.

Źródło:
Malwina Wrotniak
Malwina Wrotniak
redaktor naczelna Bankier.pl

Redaktor naczelna Bankier.pl. Autorka wielu publikacji z zakresu finansów, ukazujących się na łamach serwisu od 2008 roku. W przeszłości dziennikarz specjalizujący się w tematyce ubezpieczeń, doceniona Nagrodą Polskiej Izby Ubezpieczeń dla Środowiska Dziennikarskiego. Autorka emigracyjnych projektów "Tam mieszkam" i "Zawróceni", uhonorowana Nagrodą im. Macieja Płażyńskiego dla dziennikarzy i mediów służących Polonii. W 2016 r. wydała książkę "Tam mieszkam. Życie Polaków za granicą". Absolwentka studiów doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Tematy
Załóż eKonto w promocji i zyskaj 150 zł od Bankier.pl + do 300 zł od mBanku + do 300 zł w programie poleceń

Załóż eKonto w promocji i zyskaj 150 zł od Bankier.pl + do 300 zł od mBanku + do 300 zł w programie poleceń

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Dzień specjalny w Bankier.pl

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki