Od 10 maja Glovo dostarczy zakupy z Biedronki także w niedziele. Zakupy 7 dni w tygodniu dostępne będą dla klientów marketów w 16 polskich miastach.
Od 10 maja Biedronka dostarczy zakupu także w niedziele. Klienci będą mogli kupić i otrzymać prosto do domu produkty z marketów Biedronka za pośrednictwem Glovo przez 7 dni w tygodniu. Koszt takiego zamówienia to 9,99 zł, ale w przypadku „złej pogody” aplikacja nalicza dodatkowe 1,99 zł dopłaty dla kuriera.
W ofercie Biedronki dostępnej w Glovo jest 1,5 tys. produktów. Najczęściej Polacy zamawiają banany, filety z kurczaka i pomidory malinowe, przeczytamy w komunikacie Biedronki. Z dostawy zakupów do domu mogą skorzystać mieszkańcy 16 polskich miast: Warszawy, Torunia, Rzeszowa, Łodzi, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania, Płocka, Lublina, Olsztyna, Bydgoszczy, Gdańska, Gdyni, Sopotu czy Szczecina.
- Ta forma zakupów staje się coraz bardziej popularna, dlatego też intensyfikujemy współpracę z Glovo. Chcemy być dostępni dla naszych klientów w różnych formach każdego dnia, aby mogli dokonywać komfortowych zakupów także bez wychodzenia z domu – mówi Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.
Pod kątem liczby transakcji dokonanych przez klientów Biedronki przy użyciu aplikacji Glovo prym wiedzie Warszawa, przed Wrocławiem i Krakowem. Natomiast największe pod względem wartości zakupy online zaraz po warszawiakach robią mieszkańcy Krakowa – zadając tym samym kłam stereotypom dotyczącym ich oszczędności – a potem Wrocławia. Najwięcej zamówień klienci składają między godz. 11 a 14.
Na początku kwietnia Biedronka nawiązała współpracę z Glovo. Kilka minut po uruchomieniu sprzedaży online nastąpiła awaria. Przez pierwszych kilka godzin klienci nie mogli zrobić zakupów. W ostatnim czasie za pośrednictwem aplikacji Glovo zakupy można zrobić w Carrefourze i Żabce.
DF






















































