REKLAMA

Carrefour i Glovo dostarczą zakupy za darmo w mniej niż godzinę

2020-04-07 15:40
publikacja
2020-04-07 15:40

Carrefour i Glovo łączą siły. Będą dostarczać zakupy spożywcze w czasie krótszym niż godzina. Skorzystać mogą klienci z siedmiu polskich miast. Pierwsza dostawa jest darmowa.

fot. / / Carrefour

Zakupy z Carrefour Express można zamówić do domu za pośrednictwem aplikacji Glovo. Wybierać można produkty z listy ponad 800 artykułów z 58 sklepów Carrefour. Dla nowych użytkowników aplikacji Glovo pierwsza dostawa jest darmowa. W okresie promocyjnym koszt dostarczenia zamówienia wynosi 6,99 zł. Jednorazowo waga zamówienie nie może przekroczyć 9 kg.

- Glovo wprowadziło też dostawę „bezkontaktową”, dzięki czemu można odebrać zamówienie z wybranego miejsca, np. spod drzwi czy przy bramie, bez kontaktu z kurierem - przeczytamy w komunikacie na stronie Carrefour. Dowóz zakupów możliwy jest na terenie siedmiu miast w Polsce:

  • Warszawie,
  • Gdańsku,
  • Gdyni,
  • Poznaniu,
  • Wrocławiu,
  • Krakowie,
  • Katowicach.

– Rozpoczęcie współpracy Carrefour Polska z Glovo przypada na wyjątkowy okres, w którym nasza ambicja szybkiego i skutecznego odpowiadania na potrzeby współczesnych konsumentów nabiera nowego wymiaru i staje się naszym obowiązkiem. Dzięki współpracy z Glovo poszerzamy możliwość korzystania z oferty Carrefour bez konieczności wychodzenia z domu – mówi Michał Sacha, dyrektor marketingu, digital, IT, e-commerce i usług finansowych w Carrefour Polska

Koronawirus powoduje wiele zmian w funkcjonowaniu marketów spożywczych. Sklepy stacjonarne od środy przystosowują placówki do nowych przepisów i wprowadzają nowe zasady. Zmieniają się godziny otwarcia większych supermarketów. Coraz popularniejszy jest dowóz zamówień.

DF

Źródło:
Tematy

Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia i zyskaj nawet 1600 zł premii!

Komentarze (1)

dodaj komentarz
degrengolada
Zakupy z Carrefour tak

Zakupy z Carrefour Express nie (za drogie produkty, ceny jak w żabce)

Powiązane: Koronawirus w Polsce

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki