Zakupy online w Biedronce ruszyły po kilkugodzinnej awarii Glovo

Biedronka rozpoczęła sprzedaż online z dostawą do domu za pośrednictwem Glovo. Niestety w piątek przez pierwszych kilka godzin działania systemu w wyniku awarii klienci nie mogli zrobić zakupów. 

Glovo zawiesiło przyjmowanie zamówień
Glovo zawiesiło przyjmowanie zamówień (Glovo)

Obecnie za pośrednictwem aplikacji Glovo można już bezproblemowo zamawiać zakupy z dowozem do domu. W piątek (10 kwietnia br.) Biedronka uruchomiła zakupy online z dostawą o domu za pośrednictwem Glovo. Nowa usługa wystartowała o 10:00. Klienci mieli otrzymać zamówienie w ciągu godziny. Po kilku minutach aplikacja przestała działać. Glovo została ponownie uruchomiona w piątek po południu.

Biedronka w czwartek (9 kwietnia br.) poinformowała o połączeniu sił z Glovo i uruchomieniu nowego kanału dystrybucji. Klienci za pośrednictwem aplikacji mogą zamówić produkty do domu po standardowych cenach oraz z uwzględnieniem wszystkich promocji. Cena dostawy to 9,99 zł. Pomysł okazał się trafiony, ale zainteresowanie chwilowo przerosło możliwości aplikacji Glovo. 

W przesłany do redakcji Bankier.pl stanowisku przedstawiciel aplikacji wyjaśnia: Obecnie zainteresowanie składaniem zamówień na zakupy z Biedronki jest bardzo duże, co nas niezmiernie cieszy. Pragniemy jednak poinformować, że w przypadku, gdy liczba zamówień zdecydowanie przewyższa liczbę dostępnych kurierów w okolicy, opcja zamówień z Supermarketów lub opcja korzystania z usług aplikacji jest chwilowa wyłączana. Po pewnym czasie usługi są ponownie dostępne. Wobec tego prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość oraz sprawdzenie możliwości aplikacji po pewnym czasie.

Kilka dni wcześniej Carrefour poinformował o rozpoczęciu współpracy z Glovo. Z dostawy mogą skorzystać mieszkańcy siedmiu polskich miast.  

DF

Źródło:
Firmy:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 3 mario_80

Wiekszosc odnosnikow na stronie Glovo jest nieaktywna. Co to za dziwny twor?

! Odpowiedz
0 0 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
23 35 ravauw

a czego sie spodziewali, ze przed swietami kilka osob chce zrobic zakupy?

Trzeba bylo za dostawe kasowac 30 zeta, czas realizacji 24h i po temacie, janusze, grazynki i halinki by dalej chodzily po kawe i fajki

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne