ZUS udziela darmowych porad

ZUS organizuje Dni Ubezpieczonego. Od dziś do piątku będzie można skorzystać z bezpłatnych porad.

Będziemy mogli dowiedzieć się o stanie naszego konta czyli miejsca, do którego wpływają składki, gdzie co roku są waloryzowane i z którego wypłacana będzie nasza emerytura. Klienci będą mieli również okazję sprawdzić, czy pracodawca odprowadza we właściwej wysokości składki na ubezpieczenie społeczne. Będą mogli także uzyskać informacje co przyniesie elektroniczne zwolnienie lekarskie czy jak poruszać się po własnym profilu na Platformie Usług Elektronicznych. Na pytania oprócz pracowników Zakładu będą odpowiadać też zaproszeni eksperci m.in. z Narodowego Funduszu Zdrowia, Państwowej Inspekcji Pracy czy Urzędu Skarbowego.

Dyżury zaplanowano od godziny 9.00 do 17.00. Dla zainteresowanych przygotowane zostały materiały informacyjne: ulotki oraz poradniki.

Informacyjna Agencja Radiowa/IAR/Monika Chrobak/to/

Źródło: IAR

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~tomtom

Darmowa porada nie może być dobra, tym bardziej z ZUS-u.

! Odpowiedz
0 0 ~polak2

I wezma doradcy kasę z ZUS za nic nie robienie bo doradzić nie doradzą .

! Odpowiedz
0 1 ~ChoryNierencista

Zakład Utylizacji Społeczeństwa do likwidacji! Komisje Lekarskie ZUS chorych ludzi skazują na śmierć głodową i niebyt społeczny!

! Odpowiedz
0 1 ~polskigupek

zus do likwidacji ! natychmiast i nieodwołalnie ..!!!

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Kalendarium przedsiębiorcy

Brak wydarzeń

Kalkulator odsetek

Aby obliczyć wartość odsetek, podaj kwotę zaległości oraz zakres dat.

? Odsetki ustawowe nalicza się od dnia, gdy zobowiązanie staje się wymagalne. Jeżeli spłata miała nastąpić 10-tego, to odsetki naliczane są od 11-tego.
? Data kiedy zobowiązanie będzie regulowane. Jeżeli przypada na dzień ustawowo wolny od pracy, to należy wpisać datę pierwszego kolejnego dnia roboczego.
? Stawkę obniżoną do wysokości 75% stawki podstawowej stosuje się tylko do zaległości powstałych po 1 stycznia 2009 roku. Odsetki w obniżonej stawce pobiera się, gdy podatnik złoży korektę zeznania i w ciągu 7 dni od niej wpłaci zaległość.