Pytanie niespodzianka: Czy szczęście pracownika można kupić?

Czy szczęście pracowników można kupić? Czy polscy pracownicy są szczęśliwi w pracy? Co decyduje o naszym zadowoleniu z pracy? Czy Polacy poleciliby swoje miejsce pracy znajomym? Na te wszystkie pytania odpowie w programie Natalia Bogdan, założycielka i prezes agencji zatrudnienia Jobhouse. 

Źródło:
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 alitheia

Francoix Laroux w książce "Pracować inaczej" wyjaśnia dlaczego pracownik w hierarchicznej strukturze firmy raczej nie będzie czuł się szczęśliwy. Dopiero samozarządzająca się organizacja daje pracownikom poczucie spełnienia, co autor książki pokazuje na przykładzie faktycznie istniejących organizacji, w tym firm. Polecam!

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
1 5 wiktoria51

Uwielbiam te pytanka niespodzianki :) Wg mnie trzeba miec swoj biznes, by czuc sie spelnionym i szczesliwym. Polecam extra ksiazke jak ktos mysli o firmie. Sekrety 12 sposobow.... jakos tak ten tytul sie zaczynal.
Bo na etacie w PL niestety o dobre wynagrodzenie ciezko :/

! Odpowiedz
16 2 silvio_gesell

Bzdura, szczęśliwy pracownik to taki, który ma dobry management.

! Odpowiedz
0 0 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
0 0 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
0 0 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
1 3 szeregowy_forumowicz

A skąd taki nierób i krętacz może o tym wiedzieć? Usunięte 4 posty, znaczy się trafnie i w punkt :)

! Odpowiedz
20 7 mick63

1. Nie ma takiej kwoty która by usatysfakcjonowała pracownika bo z założenia właściciel lub przełożony zawsze będzie zarabiał więcej. Pracownik chciałby najlepiej zarabiać więcej od szefa nic przy tym nie robiąc.

2. Pracownik i szef nigdy nie będą kumplami ponieważ są po przeciwnej stronie "barykady" i mają zupełnie inne priorytety.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
2 50 truenemezis

Szkoda, że tak wielu z nas nie zarabia dobrze. Na tyle dobrze, by zauważyć, że pieniądze szczęścia w pracy nie dają. Wg mnie (średnio zarabiający programista, raczej bez szansy na podwyżkę z racji wieku i możliwości) to przykładne i ludzkie kierownictwo by mnie uszczęśliwiło. Niestety moim bezpośrednim przełożonym jest korpo-robot z zablokowanymi emocjami, który uważa, że każdy powinien chodzić jak w zegarku. Życzę Wam wszystkim ludzkich szefów, i żeby wasi przełożeni byli waszymi kumplami

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Kalkulator płacowy

Oblicz wysokość pensji netto, należne składki oraz podatek.