REKLAMA

Intermarche zamyka siódmy sklep w tym roku

2019-09-26 10:07
publikacja
2019-09-26 10:07

Intermarche zamknęło sklep w Kruszwicy. To siódmy sklep zlikwidowany z powodu niewypełnienia wymogów franczyzowych w 2019 roku. 

Intermarche zamyka siódmy sklep w tym roku / Tellermate UK

Intermarche zamknęło siódmy sklep w tym roku. Jak mówiła prezes spółki Celebres Elżbieta Mikołajczyk w rozmowie z serwisem wiadomoscihandlowe.pl, sklep został zamknięty z powodu niespełnienia wymogów franczyzowych grupy Muszkieterowie. Placówka była najmniejsza w kraju i istniała od 14 lat.

Pracownicy dostali 3-miesięczne wypowiedzenia. Grupa prosi o kontakt byłych pracowników w celu odebrania dokumentów. „Zaświadczenia będą niezbędne przy składaniu wniosków o emeryturę", informuje Intermarche.

Intermarche oraz Bricomarche, sklep ogrodniczy tworzą Grupę Muszkieterowie. Po ich szyldem zainteresowane osoby mogą otworzyć swój biznes na franczyzowych zasadach. Grupa na stronie internetowej, podaje m.in. następujące warunki przystąpienia do współpracy: 

  • preferowany wiek min. 25 lat,
  • wkład finansowy min. 400 tys. zł lub 20% wartości inwestycji,
  • ukończenie pięciomiesięcznego szkolenia,
  • akceptacji zasad funkcjonowania w Grupie.

W 2019 roku Intermarche zlikwidowało siedem sklepów w Łodzi, Pile, Kościanie, Lubinie, Rudzie Śląskiej oraz Krzeszowicach. 

DF

Źródło:
Tematy
Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Franczyza

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki