REKLAMA

GPW wykluczyła siedem spółek z obrotu na NewConnect

2016-11-08 17:49
publikacja
2016-11-08 17:49
GPW wykluczyła siedem spółek z obrotu na NewConnect
GPW wykluczyła siedem spółek z obrotu na NewConnect
/ gpw.pl

Zarząd GPW zdecydował o wykluczeniu z obrotu na NewConnect akcji spółek Artnews, BGS Energy Plus, Biomax, Efico-Sinersio, Zakłady Mięsne Mysław, Molmedica oraz Polfa - wynika z wtorkowych uchwał zarządu giełdy.

Przyczyna wykluczenia jest wspólna dla wszystkich spółek - "uporczywe naruszanie obowiązków informacyjnych" polegające na niepublikowaniu raportów okresowych. (PAP)

mj/ jtt/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Advertisement

Komentarze (9)

dodaj komentarz
~społecznik
Jest potrzeba utworzenia komisji DS. zniknięć spółek z parkietu
~xxx
Większość spółek szczególnie na NEW CONNECT widnieje tylko na papierze,są fikcyjne zakładane przez bankierów,maklerów nic nie produkują jedynie nic nie warte akcje.Sam straciłem pieniądze na Giełdzie.W zeszłym roku poświęciłem pieniądze i czas pojeździłem i sprawdziłem kilka adresów spółek z NEW CONNECT i Większość spółek szczególnie na NEW CONNECT widnieje tylko na papierze,są fikcyjne zakładane przez bankierów,maklerów nic nie produkują jedynie nic nie warte akcje.Sam straciłem pieniądze na Giełdzie.W zeszłym roku poświęciłem pieniądze i czas pojeździłem i sprawdziłem kilka adresów spółek z NEW CONNECT i z głównego parkietu.W większości adresów to puste lokale użytkowe,lub adresy zamieszkania maklerów, nikt telefonów nie odbiera lub telefony nie działąją. Wysłałem dowody do zarządu GPW i KNF ale widzę że dalej są trzymane na Giełdzie czyli ta sama mafia.GIEŁDA to jest DRUKARNIA spółek i papieru toaletowego zwanego"AKCJE". Trzymajcie ludzie pieniążki z dala od Giełdy bo was oskubią MAKLERY.
~wnuk
ciekawe - jest spółka topmedical - i z tego co widze sprawozdanie finansowe jest z 2013 roku.....
czyżby spółeczka nie miała obowiązków informacyjnych (piszę o tym co jest na stronie bankiera)?
~123
Teraz widzicie że GIEŁDA jest nic nie warta.Kilka lat temu też zainwestowałem na GPW akcje tak spadły że straciłem ponad połowę zainwestowanych pieniędzy.Banki i maklerzy manipulują cenami mają zawsze nad zwykłymi inwestorami przewagę,drogo wcisnąć akcje później jak najtaniej odkupić i jeszcze z tego prowizję Teraz widzicie że GIEŁDA jest nic nie warta.Kilka lat temu też zainwestowałem na GPW akcje tak spadły że straciłem ponad połowę zainwestowanych pieniędzy.Banki i maklerzy manipulują cenami mają zawsze nad zwykłymi inwestorami przewagę,drogo wcisnąć akcje później jak najtaniej odkupić i jeszcze z tego prowizję ci wezmą.By zrozumieć trzeba stracić, od tego czasu trzymam się z dala od giełdy i innych instrumentów finansowych."WILK Z WALLSTREET "pokazuje czym jest giełda.Szanować swoje pieniądze i trzymać z dala od Giełdy.Zaraz pewnie odezwą się na forum Maklery na Bankierze.
~keks
no super, a co z akcjonariuszami, jak maja sie bronic kiedy operator rynku nie każe włądze tych spółek... a akcjonariuszy!?
~1słowem
Ukarali akcjonariuszy, którym zamrozili kapitał. Praktycznie brak możliwości pozbycia się tych akcji to wyrok dla tych, którzy nie zawinili. Prawo jest w tym przypadku złe i wszyscy to wiedzą, ale nikt z tym nic nie robi, zwłaszcza teoretyczny KNF oraz bananowa GPW.
~polskidziad
tak się goli biednych polskich gojów ! .....szalom wasza mać !!!
~lampucera odpowiada ~polskidziad
No i umyłeś rączki jakiemuś cwaniaczkowi zwalając jego winę na mitycznego "żyda".
~ra
co dalej,dlaczego w takim razie były dopuszczone do obrotu giełdowego,czyżby to były celowe działania???????

Powiązane: Newconnect

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki