Awaria w Credit Agricole

Klienci Credit Agricole skarżą się od rana na problemy z dokonywaniem transakcji. W wiadomościach przesłanych redakcji Bankier.pl informują między innymi o automatycznym wylogowaniu z aplikacji, braku możliwości zlecenia przelewu lub skorzystania z płatności Blikiem.

Credit Agricole ma problemy z działaniem niektórych usług. Na Facebooku firma wydała komunikat, w którym poinformowała, że występują przejściowe utrudnienia. Podobny komunikat klienci mogą usłyszeć, dzwoniąc na infolinię. O godz. 19.00 klienci nadal zgłaszali problemy z dostępem do swojego konta. 

Jak dotąd nie znana jest godzina usunięcia awarii, według komentarzy zamieszczonych na profilu Credit Agricole bank miał już wcześniej problemy z realizacją przelewów za zakupy na Allegro. 

WS

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 malenka40

Witam. Czekam na przelew , który został wykonany w piątek 29.11.2019 , do dnia dzisiejszego pieniędzy nadal nie mam na koncie. Proszę o informacje , jaki może być przyczyna ?

! Odpowiedz
0 1 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
0 2 kaszankanamaxa

W paribasie też burdel. Nawet strona się nie ładuje, Apka to samo.

! Odpowiedz
0 2 rekin78

Od 02.12.19 r. od 13 (od tego momentu potrzebowałem zrobić przelew), nie działa przelew 24 (co pół godziny próbuję), z logowaniem na konto 02.12 też bywało różnie, na facebook-u najpierw odpisywali że chwilowe i takie tam zamiast napisać że awaria i tyle, na głownej stronie banku dopiero dzisiaj "coś" napisali i to dopiero jak sobie poszuka klient a nie na stronie tytułowej. Żadnych konkretów co nie działa, nie piszę że mają wiedzieć do kiedy, ale słowo chwilowo (podobno od piątku są problemy) jest raczej nie na miejscu, a jak "coś" nie działa to niech napiszą co. Pomijam, że każdy użytkownik banku powinien dostać sms-a że awaria - z automatu.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne