REKLAMA

Złoty słabnie trzecią sesję z rzędu

2020-03-31 09:35
publikacja
2020-03-31 09:35
Złoty słabnie trzecią sesję z rzędu
Złoty słabnie trzecią sesję z rzędu
/ Pexels

We wtorek rano kurs euro rósł trzecią sesję z rzędu, niwelując zeszłotygodniowe odreagowanie. Mocno w górę znów poszły notowania dolara amerykańskiego.

W poprzednim tygodniu złoty próbował odrabiać straty po tym, jak ceny euro, dolara i franka osiągnęły wieloletnie maksima. Ale od trzech dni polska waluta znów traci, a kursy walut obcych rosną.

We wtorek o 9:34 kurs euro rósł o ponad dwa grosze i wynosił 4,5635 zł. Od czwartkowego minimum kurs EUR/PLN poszedł w górę o 6 groszy po tym, jak przez poprzednie trzy sesje obniżył się o 13 groszy.

Za dolara amerykańskiego płacono 4,1581 zł, czyli o ponad pięć groszy więcej niż w poniedziałek wieczorem. Franka szwajcarskiego wyceniano na ponad 4,32 zł – a więc o prawie cztery grosze powyżej wczorajszego kursu odniesienia.

KK

Źródło:
Tematy
Kredyt dla firm do 350 tys. na dowolny cel z decyzją online nawet w 10 minut

Kredyt dla firm do 350 tys. na dowolny cel z decyzją online nawet w 10 minut

Advertisement

Komentarze (11)

dodaj komentarz
antek10
Kasy rządowi wystarczy na 3 miesiace. Dlatego chca szybko przeprowadzić wybory. Inwestorzy to widzą i wypróżniają sie ze złociszy.
gregzacha
Gdybyśmy mieli EUR nie byłoby problemu.
johny_kielbasiany
Chyba wam rozumy odjelo na dniach dane z amerykanskiego rynku pracy to sie zacznie duszenie dolara .
antek10
W kryzysie najwiecej biedny traci bo to biedni żyją z kasy od bogatych.
leotdi
chyba coś ci się pomyliło! A gdzie uciekną z USD ? Do obligacji, więc "zdejmą" $$ z rynku i dolar urośnie!
niepelnosprawny_org
wszystko uderza, z kazdej strony w zlotego, moze tez i w Polske, ale Polska staje sie silniejsza gospodarczo, bardziej solidarna do sily jednosci, podbrych zmian w przepisach checi biznesu, spokoju, braku korupcji... czyli jak to sie dzieje na pustyni im wiecej dookola bidy zla niepokoju, ale waz rosnie w sile, jad silniejszy, latwiej wszystko uderza, z kazdej strony w zlotego, moze tez i w Polske, ale Polska staje sie silniejsza gospodarczo, bardziej solidarna do sily jednosci, podbrych zmian w przepisach checi biznesu, spokoju, braku korupcji... czyli jak to sie dzieje na pustyni im wiecej dookola bidy zla niepokoju, ale waz rosnie w sile, jad silniejszy, latwiej zdobywa jedzenie i radzisobie mimo iz wokol gorzej i gorzej...
alex_brzezinski
Tracić to on dopiero zacznie ...już za chwileczkę już za momencik piątek z Pankracym zacznie się kręcić :-))) jedzuy na 5 PLN za USD i CHF i jeszcze wyżej
syn_kornela
Codziennie wymieniam 1000 cebulionów na dulary

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki