Z Tamino na Kretę

Z Tamino na Kretę


Trwa konkurs Software AG Polska "Tamino - XML starter kit". Wszyscy uczestnicy otrzymają trzypłytowy, bezpłatny pakiet umożliwiający stworzenie pełnej aplikacji e-commerce. Nagrodą główną jest tygodniowa wycieczka na Kretę dla dwóch osób.

Platforma Tamino jest pierwszym na świecie zestawem narzędzi do tworzenia aplikacji w standardzie XML. Wchodzący w skład platformy serwer informacji Tamino jest kompletnym internetowym systemem zarządzania informacją, przeznaczonym do wymiany danych i integracji aplikacji. Tamino Starter Kit jest testową wersją produktu, która daje możliwość zapoznania się z technologią XML i zbudowania w oparciu o nią kompletnej aplikacji e-commerce.

"Chcemy, aby osoby zainteresowane standardem XML mogły sprawdzić jego zalety w działaniu. Dlatego udostępniany przez nas w ramach konkursu "Tamino Starter Kit" to nie tylko wersja demonstracyjna, ale kompletny produkt, tyle że działający przez 90 dni. - powiedział Andrzej Nojszewski, Dyrektor Generalny Software AG Polska Sp. z o.o.

Zasady konkursu są proste. Wystarczy na stronie internetowej firmy zamówić bezpłatny, trzypłytowy pakiet "Tamino - XML starter kit", a następnie pobrać klucz umożliwiający zainstalowanie pakietu w komputerze. Procedura pozyskiwania klucza podawana jest podczas instalacji Tamino. Należy też wypełnić ankietę umieszczoną na stronie konkursowej i odpowiedzieć na trzy pytania dotyczące XML i Tamino. Wśród wszystkich osób biorących udział w konkursie rozlosowana zostanie tygodniowa, dwuosobowa wycieczka na Kretę w dowolnym terminie w roku 2001. W nagrodę wliczone są przelot, zakwaterowanie oraz posiłki.

Konkurs trwa do 30 kwietnia 2001 roku lub do zarejestrowania trzech tysięcy użytkowników. Losowanie nagrody nastąpi 1 maja 2001 w siedzibie firmy Software AG Polska Sp. z o.o. w obecności notariusza.

+ www.softwareag.com


Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Porównaj oferty

Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu.

Znajdź najbardziej zyskowną lokatę bankową. Określ najważniejsze cechy, a wyszukiwarka wybierze najlepsze oferty.