REKLAMA

Przerwy techniczne w bankach u schyłku Black Week. Lepiej zapłacić za zakupy wcześniej

2021-11-26 13:26
publikacja
2021-11-26 13:26
Przerwy techniczne w bankach u schyłku Black Week. Lepiej zapłacić za zakupy wcześniej
Przerwy techniczne w bankach u schyłku Black Week. Lepiej zapłacić za zakupy wcześniej
fot. lucadp / / Shutterstock

Klienci, którzy planują jeszcze skorzystać z trwającego obecnie Black Week, powinni sprawdzić, czy ich bank też czegoś nie planuje w ten weekend - przerwy technicznej. Kilka instytucji poinformowało bowiem o pracach m.in. nad bankowością internetową.

Problemy w dostępie do niektórych usług mogą mieć w ten weekend klienci następujących banków:  Bank BPS, BOŚ Bank, Credit Agricole, ING Bank Śląski, Inteligo, PKO Bank Polski.

Przerwa w Banku BPS

Prace serwisowe w Banku BPS zostaną przeprowadzone na przełomie dwóch dni. Ich start został zaplanowany na piątek (26 listopada 2021 r.) na godz. 20.00. Od tego czasu klienci banku nie będą mogli zalogować się do bankowości elektronicznej. Dostęp do systemu zostanie przywrócony kolejnego dnia (sobota, 27 listopada) o godz. 15.00.

Prace serwisowe w BOŚ Banku

BOŚ Bank poinformował na swojej stronie internetowej o wyznaczonych na ten weekend pracach serwisowych. Będą one miały miejsce w niedzielę (28 listopada) w nocy – między godz. 4.00 a godz. 8.00. Jak podaje bank, w podanych godzinach system i aplikacja mobilna BOŚBank24 oraz Usługa TeleBOŚ będą działać w ograniczonym zakresie. Oznacza to, że bank nie będzie realizował przelewów, płatności BLIK, szybkich płatności Płać z BOŚ oraz operacji doładowań telefonów.

Przerwa w Credit Agricole

Przez kilka godzin w nocy z soboty na niedzielę (27/28 listopada) w Credit Agricole nie będą działały niektóre usługi. Mowa o serwisach CA24 (eBank, internetowy, mobilny, tekstowy), czatbocie, automatycznym serwisie telefonicznym IVR, płatnościach internetowych Przelew Online oraz Bliku. Utrudnienia potrwają od godz. 0.00 do godz. 9.00. W trakcie przerwy nie będą do klientów wysyłane powiadomienia SMS o transakcjach wykonanych kartą.

Niedostępność eMaklera w ING Banku Śląskim

W ING Banku Śląskim w sobotę (27 listopada) od godz. 8.00 do godz. 20.00 nie będzie działał moduł Makler w bankowości internetowej oraz aplikacja mobilna ING Makler Mobile.

Przerwa w PKO BP i Inteligo

W sobotę (27 listopada) w godz. 0.00-15.00 nie będą w PKO BP i Inteligo dostępne niektóre ubezpieczenia. W przypadku drugiego z nich chodzi o ubezpieczenie Moje Podróże24. PKO BP rozszerza listę o PKO Dom, Moje Życie24, PKO Ubezpieczenie dziecka oraz Assistance.

Utrudnienia w dostępie do wniosków Rodzina 500+

Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej zaplanowało na ten weekend prace, które spowodują wystąpienie utrudnień w dostępie do wniosków Rodzina 500+. Przerwa rozpocznie się w sobotę (27 listopada) o godz. 17.00 i potrwa do poniedziałku (29 listopada) do godz. 6.30. W tym czasie nie będzie wydawane Urzędowe Potwierdzenie Odbioru. O utrudnieniach poinformowali na swojej stronie internetowej Bank BPS i Bank Pocztowy.

MDe

Źródło:
Tematy
Tanie konta z przelewami ekspresowymi – styczeń 2022 r.

Tanie konta z przelewami ekspresowymi – styczeń 2022 r.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki