REKLAMA
TYLKO U NAS

PCC INTERMODAL S.A.: Zawarcie z Eucon Shipping and Transport Ltd. umów, które łącznie spełniają kryterium znaczącej umowy

2013-12-20 15:52
publikacja
2013-12-20 15:52
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 21 / 2013
Data sporządzenia: 2013-12-20
Skrócona nazwa emitenta
PCC INTERMODAL S.A.
Temat
Zawarcie z Eucon Shipping and Transport Ltd. umów, które łącznie spełniają kryterium znaczącej umowy
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd PCC Intermodal S.A. (Spółki) informuje, że w dniu 20 grudnia 2013 r. powziął informację, iż suma transakcji zawartych przez PCC Intermodal S.A. z Eucon Shipping and Transport Ltd. ("Eucon") z siedzibą w Holandii liczona w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy wynosi 7 463 tys. złotych.

Za wykonanie zlecenia o najwyższej wartości wystawiona została przez PCC Intermodal S.A. na Eucon w dniu 23 maja 2013 r. faktura na kwotę netto 12.525,00 EURO tj. 52.169,13 PLN. Przedmiotem zlecenia była organizacja transportu intermodalnego na określonych w zleceniu relacjach. Warunki, na jakich zawarte zostało zlecenie, nie odbiegały od warunków powszechnie stosowanych w tego rodzaju umowach.

Kryterium uznania przedmiotowych umów za znaczące jest fakt, iż (zgodnie z §9 pkt 8 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim) łączna wartość transakcji zawartych z Eucon w wskazanym powyżej okresie przekroczyła 10% wartości kapitałów własnych Spółki.

Podana w niniejszym raporcie kwota EURO przeliczona została według średniego kursu EUR ogłoszonego przez NBP na dzień 20 grudnia 2013 r., zgodnie z §2 ust 7 wspomnianego wyżej rozporządzenia.

Podstawa prawna przekazania raportu: §5 ust 1 pkt. 3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2013-12-20 Dariusz Stefański Prezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Najtańsze konta firmowe z premią za korzystanie
Najtańsze konta firmowe z premią za korzystanie

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki