Nowa lokata w ofercie Money Expert

Nowy produkt Money Expert stanowi odpowiedź na pytanie, jak można uchronić swoje oszczędności przed inflacją.


 Aby rzeczywiście uchronić oszczędności przed inflacją, Money Expert proponuje swoim  klientom innowacyjne rozwiązanie, które zapewnia gwarancję na poziomie 14, a nawet 20%.

Nowa oferta Money Expert umożliwia wypłatę odsetek na poziomie znacznie przekraczającym dotychczasową ofertę rynkową. Ponadto nie jest ograniczona możliwością maksymalnej wpłaty do 10.000 PLN. Lokata Money Expert jest powiązana z planem oszczędnościowym, jednak nie ogranicza się maksymalnej wpłaty do takiego poziomu. Wpłata może wynieść nawet 100.000 PLN.

Aby zwiększyć atrakcyjność oferty, lokata Money Expert zapewnia wypłatę części zysku przed zapadalnością odsetek oraz nie ogranicza oferty do jednego okresu. Lokaty można zakładać w oddziałach spółki na 3, 6 i 12 miesięcy. Oto kilka przykładów:

Lokata na 3 mies.

Plan

ZYSK

ZYSK WYPŁACANY Z GÓRY

 100.000 PLN

 Składka 612 PLN

 14%

 9,75%

Lokata na 6 mies.

Plan

ZYSK

ZYSK WYPŁACANY Z GÓRY

 15.000 PLN

 Składka 340 PLN

 16%

 11,15%

Lokata na 12 mies.

Plan

ZYSK

ZYSK WYPŁACANY Z GÓRY

 45.000 PLN

 Składka 544 PLN

 9%

 3,65%

Dodatkową korzyścią, którą zapewnia ta propozycja, jest pozostawienie do dyspozycji Klienta nie tylko zysku netto, lecz także kwoty stanowiącej różnicę między kwotą brutto a netto od części zysku wypłacanego z góry. A to dzięki temu, że unikatowa w chwili obecnej konstrukcja oferty pozwala na odprowadzenie podatku dopiero na koniec kwietnia następnego roku./ Money Expert
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne