Ludzie - PZU

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Surówka Paweł Prezes Zarządu 2017-04-13 PEKAO - Członek RN
Hodgkiss Roger Członek Zarządu 2016-01-20 -
Rapkiewicz Maciej Członek Zarządu 2016-03-22 ALIOR - Członek RN
Kulik Tomasz Członek Zarządu 2016-10-17 ALIOR - Członek RN
Sadurska Małgorzata Członek Zarządu 2017-06-13 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Nowak, Alojzy Zbigniew Członek RN 2015-07-01 JSW - Członek RN
Zaborowski Maciej Członek RN 2016-01-07 -
Górnicka Agata Członek RN 2017-02-08 -
Górecki Paweł Członek RN 2017-02-08 -
Banaszak Bogusław Członek RN 2017-02-08 -
Fałek Aneta Członek RN 2017-04-12 -
Śnitko Robert Członek RN 2017-04-12 -
Lewandowska Katarzyna Członek RN 2017-04-12 LOTOS - Wiceprzewodniczący RN
Chludziński Marcin Członek RN 2017-03-23 - Prezes Zarządu

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Świerżewski Łukasz Członek RN 2017-02-08 2017-04-12 -
Świerżewski Łukasz Członek RN 2017-02-08 -
Paluchniak Jerzy Członek RN 2016-07-07 2017-04-12 -
Paluchniak Jerzy Członek RN 2016-07-07 -
Walkowiak Piotr Członek RN 2016-07-01 2016-08-04 -
Walkowiak Piotr Członek RN 2016-07-01 -
Jaworski Andrzej Członek Zarządu 2016-05-14 2017-05-29 -
Klimek Sebastian Członek Zarządu 2016-03-22 2016-08-30 -
Klimek Sebastian Członek Zarządu 2016-03-22 -
Krupiński Michał Prezes Zarządu 2016-01-20 2017-03-22 -
Kozłowska-Chyła Beata Członek Zarządu 2016-01-20 2016-10-17 -
Pietryszyn Robert Członek Zarządu 2016-01-20 2016-05-13 -
Surówka Paweł Członek Zarządu 2016-01-20 2016-03-19 PEKAO - Członek RN
Kozłowska-Chyła Beata Członek Zarządu 2016-01-20 -
Pietryszyn Robert Członek Zarządu 2016-01-20 -
Surówka Paweł Członek Zarządu 2016-01-20 PEKAO - Członek RN
Krupiński Michał Prezes Zarządu 2016-01-20 -
Krześniak, Eligiusz Jerzy Członek RN 2016-01-07 2017-02-08 -
Gargas Marcin Członek RN 2016-01-07 2017-02-08 -
Paszko Piotr Członek RN 2016-01-07 2017-02-08 -
Potrzeszcz Radosław Członek RN 2016-01-07 2017-02-08 -
Paluchniak Jerzy Członek RN 2016-01-07 2016-07-01 -
Paszko Piotr Członek RN 2016-01-07 -
Gargas Marcin Członek RN 2016-01-07 -
Krześniak, Eligiusz Jerzy Członek RN 2016-01-07 -
Potrzeszcz Radosław Członek RN 2016-01-07 -
Paluchniak Jerzy Członek RN 2016-01-07 -
Krzewina Dariusz Prezes Zarządu / p.o. 2015-12-10 -
Krzewina Dariusz Prezes Zarządu 2015-12-10 -
Jaworski Witold Członek Zarządu 2015-09-01 2015-12-09 -
Jaworski Witold Członek Zarządu 2015-09-01 -
Kaczmarek, Paweł Adam Członek RN 2015-07-01 2017-04-12 -
Ćwiąkalski Zbigniew Wiceprzewodniczący RN 2015-07-01 2016-01-07 -
Derdziuk Zbigniew Członek RN 2015-07-01 2016-01-07 -
Piotrowski Maciej Członek RN 2015-07-01 2016-01-07 -
Kacprzyk Dariusz Członek RN 2015-07-01 2016-01-07 -
Karnowski Jakub Członek RN 2015-07-01 2016-01-07 -
Filar Dariusz Członek RN 2015-07-01 2016-01-07 -
Magaczewska Aleksandra Przewodniczący RN 2015-07-01 2016-01-07 -
Filar Dariusz Członek RN 2015-07-01 -
Ćwiąkalski Zbigniew Wiceprzewodniczący RN 2015-07-01 -
Piotrowski Maciej Członek RN 2015-07-01 -
Kaczmarek, Paweł Adam Członek RN 2015-07-01 -
Magaczewska Aleksandra Przewodniczący RN 2015-07-01 -
Derdziuk Zbigniew Członek RN 2015-07-01 -
Karnowski Jakub Członek RN 2015-07-01 -
Kacprzyk Dariusz Członek RN 2015-07-01 -
Klesyk Andrzej Prezes Zarządu 2015-03-16 2015-12-09 -
Klesyk Andrzej Prezes Zarządu 2015-03-16 -
Smalska Barbara Członek Zarządu 2013-03-15 2014-12-31 -
Smalska Barbara Członek Zarządu 2013-03-15 2014-12-31 -
Krzewina Dariusz Członek Zarządu 2013-03-15 -
Zganiacz Tomasz Sekretarz RN 2012-05-30 2015-06-30 -
Kiciński Włodzimierz Członek RN 2012-05-30 2014-06-17 -
Zganiacz Tomasz Sekretarz RN 2012-05-30 -
Kiciński Włodzimierz Członek RN 2012-05-30 -
Skuza Bogusław Członek Zarządu 2011-07-01 2013-12-31 -
Skuza Bogusław Członek Zarządu 2011-07-01 2013-12-31 -
Trepczyński Ryszard Członek Zarządu 2011-07-01 -
Trepczyński Ryszard Członek Zarządu 2011-07-01 -
Daniluk Dariusz Członek RN 2011-06-30 2014-06-17 -
Daniluk Dariusz Członek RN 2011-06-30 -
Halbersztadt Marcin Członek Zarządu 2011-05-15 2011-10-06 -
Halbersztadt Marcin Członek Zarządu 2011-05-15 -
Tarkowski Tomasz Członek Zarządu 2011-04-21 2016-01-19 -
Tarkowski Tomasz Członek Zarządu 2011-04-21 -
Dąbrowski Przemysław Członek Zarządu 2010-12-21 -
Dąbrowski Przemysław Członek Zarządu 2010-12-21 -
Dresler Krzysztof Sekretarz RN 2010-06-30 2012-05-30 -
Dresler Krzysztof Sekretarz RN 2010-06-30 -
Piszczek Marzena Przewodniczący RN 2010-06-16 2012-05-30 -
Piotrowska-Oliwa Grażyna Sekretarz RN 2010-06-16 2011-06-30 -
Piotrowska-Oliwa Grażyna Sekretarz RN 2010-06-16 -
Piszczek Marzena Przewodniczący RN 2010-06-16 -
Filar Dariusz Członek RN / oddelegowany do czasowego wykonywania czynności członka zarządu 2010-06-10 -
Stegmann, Jurgen B.J. Członek RN 2010-01-12 2010-06-09 -
Stegmann, Jurgen B.J. Członek RN 2010-01-12 -
Kamiński Piotr Członek RN 2010-01-05 2011-06-30 -
Kamiński Piotr Członek RN 2010-01-05 -
Maj Waldemar Przewodniczący RN 2009-12-30 2014-06-17 -
Maj Waldemar Przewodniczący RN 2009-12-30 -
Stankiewicz Rafał Członek Zarządu 2007-12-14 2010-09-27 -
Jaworski Witold Członek Zarządu 2007-12-14 -
Stankiewicz Rafał Członek Zarządu 2007-12-14 -
Jaworski Witold Członek Zarządu 2007-12-14 -
Gruszecki Tomasz Przewodniczący RN 2007-09-25 2010-06-10 -
Gruszecki Tomasz Przewodniczący RN 2007-09-25 -
Majeranowski Marcin Wiceprzewodniczący RN 2007-09-11 2010-06-09 -
Majeranowski Marcin Wiceprzewodniczący RN 2007-09-11 -
Kowalczewski Piotr Wiceprezes Zarządu 2003-09-01 -
Kowalczewski Piotr Wiceprezes Zarządu 2003-09-01 -
Walkowiak Witold Członek Zarządu 2003-09-01 -
Walkowiak Witold Członek Zarządu 2003-09-01 -
Rowińska Agata Wiceprzewodniczący RN 2003-07-15 -
Rowińska Agata Wiceprzewodniczący RN 2003-07-15 -
Stypułkowski Cezary Prezes Zarządu 2003-05-28 2006-06-30 -
Stypułkowski Cezary Prezes Zarządu 2003-05-28 -
Hoevenaars Arnold Członek RN 2003-01-23 -
Contominas Dimitros Członek RN 2003-01-23 -
Contominas Dimitros Członek RN 2003-01-23 -
Hoevenaars Arnold Członek RN 2003-01-23 -
Mania Rafał Członek Zarządu / zarządzanie aktywami 2002-01-01 2003-12-31 -
Sablik Jerzy Przewodniczący RN 2003-07-13 -
Niebisz Elżbieta Wiceprzewodniczący RN 2003-06-30 -
Montkiewicz Zdzisław Prezes Zarządu 2003-05-28 -
Ogółem Prezes Zarządu 2003-02-12 -
Kott Bogusław Członek RN -
Bednarkiewicz Maciej Sekretarz RN -
Dąbrowski Wojciech Członek RN -
Bednarkiewicz Maciej Sekretarz RN -
Dąbrowski Wojciech Członek RN -
Kaliński Jakub Członek RN -
Kott Bogusław Członek RN -
Kaliński Jakub Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2016 9 643 -
2015 9 723 -
2014 9 802 -
2013 9 831 -
2011 10 733 -
2010 10 779 -
Grupa
2016 27 018 -
2015 23 125 -
2014 16 924 -
2013 14 092 -
2012 14 149 -
2011 15 019 -
2010 15 703 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl