4,70 zł
-4,08% -0,20 zł
Polimex Mostostal SA (PXM)

Ludzie - POLIMEXMS

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Józwowicz Antoni Prezes Zarządu 2016-03-04 ELMO - Prezes Zarządu
Juszczyński Andrzej Wiceprezes Zarządu 2017-02-28 -
Janiszewski Przemysław Wiceprezes Zarządu 2017-09-14 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Sokolewicz Andrzej Sekretarz RN 2016-03-04 -
Kurkus Bartłomiej Członek RN 2016-02-25 -
Komarowski Andrzej Członek RN 2016-02-25 -
Mazurkiewicz Paweł Członek RN 2017-01-20 -
Zygmunt Marta Członek RN 2017-01-20 -
Milczarski Konrad Członek RN 2017-01-20 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Figarski Przemysław Członek RN 2016-07-05 2017-01-20 -
Jędrzejewski Zbigniew Członek RN 2016-07-05 -
Ostachowski Bartosz Członek RN 2016-06-24 2017-01-20 -
Figarski Przemysław Członek RN 2016-05-16 -
Figarski Przemysław Członek RN 2016-05-16 -
Rowecki Tomasz Wiceprezes Zarządu 2016-03-07 2017-03-31 -
Kucharczyk Tomasz Wiceprezes Zarządu 2016-03-04 2017-02-27 -
Kachniarz Bartłomiej Wiceprzewodniczący RN 2016-03-04 2017-01-20 -
Młynarska-Sobaczewska Anna Przewodniczący RN 2016-03-04 2017-01-20 -
Warsewicz Iwona Członek RN 2016-02-25 2017-05-12 -
Jędrzejewski Zbigniew Członek RN 2016-02-25 2016-04-15 -
Jędrzejewski Zbigniew Członek RN 2016-02-25 2016-04-15 -
Jędrzejewski Zbigniew Członek RN 2016-02-25 -
Kachniarz Bartłomiej Wiceprzewodniczący RN 2016-02-25 -
Młynarska-Sobaczewska Anna Przewodniczący RN 2016-02-25 -
Makowiecka-Gaca Joanna Prezes Zarządu 2015-08-06 2016-03-04 -
Makowiecka-Gaca Joanna Prezes Zarządu 2015-08-06 -
Szczepański Marek Przewodniczący RN 2015-06-30 2016-02-25 -
Szczepański Marek Przewodniczący RN 2015-06-30 -
Czerwonka Jacek Wiceprezes Zarządu 2015-02-13 2016-06-07 -
Czerwonka Jacek Wiceprezes Zarządu 2015-02-13 -
Zwara Andrzej Członek RN 2014-12-04 2016-02-25 -
Zwara Andrzej Członek RN 2014-12-04 -
Kaczmarczyk Krzysztof Członek RN 2014-12-03 2016-02-25 -
Kaczmarczyk Krzysztof Członek RN 2014-12-03 -
Kochaniak Jarosław Członek RN 2014-06-24 2016-02-25 -
Ambroziak Adam Członek RN 2014-06-24 2015-05-27 -
Kochaniak Jarosław Członek RN 2014-06-24 -
Ambroziak Adam Członek RN 2014-06-24 -
Cetnar Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2014-06-06 2016-03-04 -
Cetnar Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2014-06-06 -
Kasperek Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2014-06-04 2016-02-25 -
Krawczyk Dariusz Członek RN 2014-06-04 2014-12-01 -
Kasperek Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2014-06-04 -
Krawczyk Dariusz Członek RN 2014-06-04 -
Piekarski Bogusław Wiceprezes Zarządu 2014-05-09 2015-01-31 -
Piekarski Bogusław Wiceprezes Zarządu 2014-05-09 2014-10-29 -
Stańczuk Maciej Prezes Zarządu 2014-02-07 2015-04-02 -
Stańczuk Maciej Prezes Zarządu / pełniący obowiązki 2014-02-07 -
Milewicz Marcin Członek RN 2013-11-12 2017-01-20 -
Kropidłowski Arkadiusz Wiceprezes Zarządu 2013-07-01 2014-02-12 -
Kropidłowski Arkadiusz Wiceprezes Zarządu 2013-07-01 -
Makowiecka-Gaca Joanna Wiceprezes Zarządu 2013-06-03 -
Barański Wojciech Członek RN 2013-06-03 -
Barański Wojciech Członek RN 2013-06-03 -
Sobisch, Gregor Siegmund Prezes Zarządu 2013-06-03 -
Sobisch, Gregor Siegmund Prezes Zarządu 2013-06-03 -
Góra Jerzy Przewodniczący RN 2013-02-15 2014-06-24 -
Kasperek Andrzej Członek RN 2013-02-15 2014-06-04 -
Kuczborski Tadeusz Członek RN 2013-02-15 2013-10-31 -
Kasperek Andrzej Członek RN 2013-02-15 -
Engel Ryszard Wiceprzewodniczący RN 2013-02-15 -
Kuczborski Tadeusz Członek RN 2013-02-15 -
Engel Ryszard Wiceprzewodniczący RN 2013-02-15 -
Góra Jerzy Przewodniczący RN 2013-02-15 -
Wierzbowski Marek Członek RN 2012-10-15 2013-06-03 -
Bogusławski Sebastian Członek RN 2012-10-15 2013-02-15 -
Wierzbowski Marek Członek RN 2012-10-15 -
Bogusławski Sebastian Członek RN 2012-10-15 -
Oppenheim Robert Prezes Zarządu / p.o. 2012-08-10 2013-03-29 -
Oppenheim Robert Prezes Zarządu 2012-08-10 2013-03-29 -
Oppenheim Robert Wiceprezes Zarządu 2012-07-06 2012-08-10 -
Oppenheim Robert Wiceprezes Zarządu 2012-07-06 -
Bednarski Robert Wiceprezes Zarządu 2012-07-02 2013-12-31 -
Bednarski Robert Wiceprezes Zarządu 2012-07-02 -
Jędrzejewski, Artur Piotr Sekretarz RN 2012-03-21 2014-09-12 -
Woźniak Jan Przewodniczący RN 2012-03-21 2013-02-15 -
Kseń Jacek Członek RN 2012-03-21 2012-10-15 -
Dłużniewski Paweł Sekretarz RN 2012-03-21 2012-10-15 -
Jędrzejewski, Artur Piotr Sekretarz RN 2012-03-21 -
Woźniak Jan Przewodniczący RN 2012-03-21 -
Kseń Jacek Członek RN 2012-03-21 -
Dłużniewski Paweł Sekretarz RN 2012-03-21 -
Krawczyk Dariusz Wiceprzewodniczący RN 2012-02-29 2014-06-04 -
Formela Dariusz Członek RN 2012-02-29 2013-02-15 -
Bartos Andrzej Członek RN 2012-02-29 2013-02-15 -
Krawczyk Dariusz Wiceprzewodniczący RN 2012-02-29 -
Formela Dariusz Członek RN 2012-02-29 -
Bartos Andrzej Członek RN 2012-02-29 -
Puławski Mieczysław Członek RN 2010-06-30 2012-02-29 -
Puławski Mieczysław Członek RN 2010-06-30 -
Szumański Andrzej Członek RN 2007-06-28 2012-02-29 -
Rozłucki Wiesław Członek RN 2007-06-28 2010-06-30 -
Szumański Andrzej Członek RN 2007-06-28 -
Rozłucki Wiesław Członek RN 2007-06-28 -
Lisowski Janusz Członek RN 2006-10-25 2010-06-30 -
Lisowski Janusz Członek RN 2006-10-25 -
Artwik Zygmunt Wiceprezes Zarządu 2005-07-14 2013-02-28 -
Artwik Zygmunt Wiceprezes Zarządu 2005-07-14 2012-11-30 -
Moskwiak Leszek Członek RN 2004-12-15 2006-10-20 -
Zubrzycki Grzegorz Członek RN 2004-12-15 2006-09-14 -
Zubrzycki Grzegorz Członek RN 2004-12-15 -
Moskwiak Leszek Członek RN 2004-12-15 -
Niebisz Elżbieta Sekretarz RN 2004-09-02 2010-06-30 -
Ulatowski Tomasz Wiceprzewodniczący RN 2004-09-02 2004-10-20 -
Niebisz Elżbieta Sekretarz RN 2004-09-02 -
Ulatowski Tomasz Wiceprzewodniczący RN 2004-09-02 -
Górski Dariusz Członek RN 2004-08-13 2008-07-03 -
Piotrowski Zbigniew Członek RN 2004-08-13 2007-06-28 -
Ozechowa Yagala Członek RN 2004-08-13 2004-10-20 -
Maślankiewicz Jerzy Członek RN 2004-08-13 2004-10-20 -
Górski Dariusz Członek RN 2004-08-13 -
Maślankiewicz Jerzy Członek RN 2004-08-13 -
Ozechowa Yagala Członek RN 2004-08-13 -
Piotrowski Zbigniew Członek RN 2004-08-13 -
Gryczman Jerzy Sekretarz RN 2004-01-08 2004-08-13 -
Gryczman Jerzy Sekretarz RN 2004-01-08 -
Moskwiak Leszek Wiceprzewodniczący RN 2004-01-08 -
Barszczewski Lech Członek RN 2004-01-07 2004-08-13 -
Barszczewski Lech Członek RN 2004-01-07 -
Klęk Kazimierz Przewodniczący RN 2003-12-22 2012-02-29 -
Diduch Krzysztof Członek RN 2003-12-22 2004-01-08 -
Wilomski Wojciech Wiceprzewodniczący RN 2003-12-22 2004-01-08 -
Wejchert Bożena Członek RN 2003-12-22 2004-01-08 -
Diduch Krzysztof Członek RN 2003-12-22 -
Wilomski Wojciech Wiceprzewodniczący RN 2003-12-22 -
Wejchert Bożena Członek RN 2003-12-22 -
Klęk Kazimierz Przewodniczący RN 2003-12-22 -
Jonek Aleksander Wiceprezes Zarządu 2003-11-19 2013-05-10 -
Szkopek Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2003-11-19 2012-08-31 -
Jaskóła Konrad Prezes Zarządu 2003-11-19 2012-08-10 -
Jonek Aleksander Wiceprezes Zarządu 2003-11-19 -
Jaskóła Konrad Prezes Zarządu 2003-11-19 -
Szkopek Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2003-11-19 -
Szkopek Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2003-11-19 -
Wilomski Wojciech Członek RN 2003-11-03 2003-12-19 -
Wilomski Wojciech Członek RN 2003-11-03 -
Moskwiak Leszek Członek RN 2003-08-26 2003-12-19 -
Moskwiak Leszek Członek RN 2003-08-26 -
Dobrosielski Jerzy Członek RN 2003-01-07 2004-08-13 -
Dobrosielski Jerzy Członek RN 2003-01-07 -
Starczewski Cezary Członek RN 2002-05-24 2003-11-18 -
Starczewski Cezary Członek RN 2002-05-24 -
Kałużny Andrzej Wiceprezes Zarządu 2006-07-03 -
Piotrowski Zbigniew Wiceprzewodniczący RN 2003-12-18 -
Rytel Stanisław Wiceprezes Zarządu 2003-11-19 -
Sęktas Jan Wiceprezes Zarządu 2003-11-19 -
Jaskóła Konrad Przewodniczący RN 2003-11-19 -
Jaskóła Konrad Przewodniczący RN 2003-11-19 -
Górski Zbigniew Członek RN 2003-11-18 -
Jagielski Grzegorz Sekretarz RN 2003-08-26 -
Janas Zbigniew Członek RN 2002-05-24 -
Kałużny Andrzej Wiceprezes Zarządu -
Rytel Stanisław Wiceprezes Zarządu -
Górski Zbigniew Członek RN -
Sęktas Jan Wiceprezes Zarządu -
Jagielski Grzegorz Sekretarz RN -
Piotrowski Zbigniew Wiceprzewodniczący RN -

Zatrudnienie

Spółka
2016 637 -
2015 2 477 -
2014 4 415 -
2013 6 707 -
2011 9 889 -
2010 10 339 -
2009 6 679 -
2008 6 359 -
2007 5 144 2007-12-31
2006 3 265 2006-12-31
2004 2 526 -
2003 2 109 2003-12-31
2002 2 111 -
2001 1 493 -
2000 1 517 -
1999 1 275 -
1998 1 393 -
1997 1 602 -
1996 1 619 -
1995 1 618 -
1994 1 491 -
Grupa
2016 4 612 -
2015 5 014 -
2014 5 427 -
2013 8 921 -
2012 13 575 -
2011 14 290 -
2010 14 252 -
2009 14 262 -
2008 13 823 -
2007 11 587 2007-12-31
2006 8 544 2006-12-31
2004 6 987 -
2003 2 109 2003-12-31
2002 2 696 -
2001 3 116 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl