131,50 zł
0,77% 1,00 zł
Polski Koncern Naftowy ORLEN SA (PKN)

Ludzie - PKNORLEN

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Jasiński Wojciech Prezes Zarządu 2015-12-16 PKO - Członek RN
Jędrzejczyk Sławomir Wiceprezes Zarządu 2008-05-28 -
Kochalski Mirosław Wiceprezes Zarządu 2016-02-08 -
Pater Krystian Członek Zarządu 2007-03-15 -
Chełmiński Piotr Członek Zarządu / ds. Petrochemii 2012-03-10 -
Leszczyński Zbigniew Członek Zarządu 2016-02-08 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Sarota Angelina Przewodniczący RN 2013-06-27 -
Kwaśnicki, Radosław Leszek Wiceprzewodniczący RN 2014-05-15 SFINKS - Członek RN
Bochacik, Mateusz Henryk Sekretarz RN 2016-01-29 -
Dworzyński Adrian Członek RN 2016-01-29 AATHOLD - Członek RN
Krzętowska Agnieszka Członek RN 2016-01-29 -
Felczak-Poturnicka Izabela Członek RN 2017-06-30 PHN - Przewodniczący RN
Kryński Wojciech Członek RN 2017-06-30 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Protasewicz, Wiesław Tomasz Członek RN 2016-06-03 2017-06-29 -
Nowakowski Remigiusz Członek RN 2016-01-29 2016-09-14 -
Siwko Arkadiusz Członek RN 2016-01-29 2016-06-03 -
Siwko Arkadiusz Członek RN 2016-01-29 2016-06-03 -
Nowakowski Remigiusz Członek RN 2016-01-29 -
Nowakowski Remigiusz Członek RN 2015-11-23 2016-01-28 -
Nowakowski Remigiusz Członek RN 2015-11-23 -
Ostachowicz Igor Członek Zarządu 2014-09-24 2014-09-26 -
Ostachowicz Igor Członek Zarządu 2014-09-24 -
Ambrozik Adam Członek RN 2014-05-15 2016-01-29 -
Bałtowski Maciej Członek RN 2014-05-15 2015-11-23 -
Ambrozik Adam Członek RN 2014-05-15 -
Bałtowski Maciej Członek RN 2014-05-15 -
Możeński Cezary Członek RN 2013-06-27 2016-01-29 -
Możeński Cezary Członek RN 2013-06-27 -
Białek Paweł Członek RN 2012-05-30 2013-06-27 -
Białek Paweł Członek RN 2012-05-30 -
Podstawa Marek Członek Zarządu 2012-03-19 2016-02-08 -
Podstawa Marek Członek Zarządu / ds. Sprzedaży 2012-03-19 -
Banasiński Cezary Członek RN 2012-01-12 2016-01-29 -
Gołębiowski Michał Członek RN 2012-01-12 2014-04-21 -
Gołębiowski Michał Członek RN 2012-01-12 2014-04-21 -
Banasiński Cezary Członek RN 2012-01-12 -
Piotrowska-Oliwa Grażyna Członek Zarządu 2011-03-24 2012-03-18 -
Piotrowska-Oliwa Grażyna Członek Zarządu 2011-03-24 2012-03-18 -
Piotrowska-Oliwa Grażyna Członek Zarządu 2011-03-24 -
Gabor Artur Członek RN 2010-06-25 2017-09-01 -
Pawłowicz Leszek Członek RN 2010-06-25 2016-01-29 -
Pawłowicz Leszek Członek RN 2010-06-25 -
Krawiec, Dariusz Jacek Prezes Zarządu 2008-09-18 2015-12-16 -
Krawiec, Dariusz Jacek Prezes Zarządu 2008-09-18 -
Rocławski Jarosław Członek RN 2008-06-13 2010-06-25 -
Rocławski Jarosław Członek RN 2008-06-13 -
Michniewicz Grzegorz Członek RN 2008-06-06 2009-12-23 -
Michniewicz Grzegorz Członek RN 2008-06-06 -
Serafin Marek Członek Zarządu 2008-05-28 2011-12-08 -
Kotlarek Wojciech Członek Zarządu 2008-05-28 2011-03-24 -
Kotlarek Wojciech Członek Zarządu 2008-05-28 -
Serafin Marek Członek Zarządu / zawieszony w pełnieniu czynności członka zarządu 2008-05-28 -
Heydel Wojciech Prezes Zarządu 2008-04-29 2008-09-18 -
Heydel Wojciech Prezes Zarządu 2008-04-29 -
Borowiec Grzegorz Członek RN 2008-02-07 2016-01-29 -
Mataczyński Maciej Przewodniczący RN 2008-02-07 2013-06-27 -
Karabuła Marek Wiceprzewodniczący RN 2008-02-07 2012-03-28 -
Wielowieyski Piotr Członek RN 2008-02-07 2012-03-28 -
Kołach Krzysztof Członek RN 2008-02-07 2012-01-12 -
Eggink Raimondo Członek RN 2008-02-07 2008-06-13 -
Stefański Ryszard Członek RN 2008-02-07 2008-06-13 -
Karabuła Marek Wiceprzewodniczący RN 2008-02-07 -
Wielowieyski Piotr Członek RN / oddelegowanie do pełnienia funkcji członka zarządu do 2012-03-09 2008-02-07 -
Borowiec Grzegorz Członek RN 2008-02-07 -
Eggink Raimondo Członek RN 2008-02-07 -
Kołach Krzysztof Członek RN 2008-02-07 -
Stefański Ryszard Członek RN 2008-02-07 -
Mataczyński Maciej Przewodniczący RN 2008-02-07 -
Maj Waldemar Wiceprezes Zarządu 2007-08-23 2008-06-30 -
Maj Waldemar Wiceprezes Zarządu 2007-08-23 -
Formela Dariusz Członek Zarządu 2007-07-30 2008-06-30 -
Formela Dariusz Członek Zarządu 2007-07-30 -
Zieliński Janusz Członek RN 2007-07-06 -
Zieliński Janusz Członek RN 2007-07-06 -
Mikołajczyk, Janina Agata Członek RN 2007-05-31 2008-02-01 -
Ślepowrońska, Małgorzata Izabela Przewodniczący RN 2007-05-31 2008-02-01 -
Woźnicki Jerzy Członek RN 2007-05-31 2007-11-30 -
Mikołajczyk, Janina Agata Członek RN 2007-05-31 -
Mikołajczyk, Janina Agata Członek RN 2007-05-31 -
Mikołajczyk, Janina Agata Członek RN 2007-05-31 -
Woźnicki Jerzy Członek RN 2007-05-31 -
Ślepowrońska, Małgorzata Izabela Przewodniczący RN 2007-05-31 -
Kownacki Piotr Prezes Zarządu 2007-01-18 2008-06-30 -
Kownacki Piotr Prezes Zarządu / zawieszony w pełnieniu obowiązków 2007-01-18 -
Macioszek Zbigniew Członek RN 2006-11-30 2008-02-08 -
Czapla Robert Członek RN 2006-11-30 2008-02-07 -
Rajczewski Wojciech Członek RN 2006-11-30 -
Brochwicz-Donimirski Konstanty Członek RN 2006-11-30 -
Czapla Robert Członek RN 2006-11-30 -
Rajczewski Wojciech Członek RN 2006-11-30 -
Brochwicz-Donimirski Konstanty Członek RN 2006-11-30 -
Macioszek Zbigniew Członek RN 2006-11-30 -
Drac-Tatoń Marek Członek RN 2006-09-11 2008-02-07 -
Drac-Tatoń Marek Członek RN 2006-09-11 -
Mataczyński Maciej Przewodniczący RN 2006-06-27 2006-11-09 -
Mataczyński Maciej Przewodniczący RN 2006-06-27 -
Rozłucki Wiesław Członek RN 2006-06-27 -
Sowiński Ryszard Członek RN 2006-06-27 -
Sowiński Ryszard Członek RN 2006-06-27 -
Rozłucki Wiesław Członek RN 2006-06-27 -
Szwedowski Krzysztof Członek Zarządu 2006-03-31 2008-06-30 -
Szwedowski Krzysztof Członek Zarządu 2006-03-31 -
Dąbski Dariusz Przewodniczący RN 2006-01-31 2006-06-26 -
Dąbski Dariusz Przewodniczący RN 2006-01-31 -
Mataczyński Maciej Członek RN 2006-01-31 -
Mataczyński Maciej Członek RN 2006-01-31 -
Pawlak Wojciech Członek RN 2006-01-31 -
Pawlak Wojciech Członek RN 2006-01-31 -
Filipowicz, Cezary Stanisław Wiceprezes Zarządu 2006-01-02 2008-06-30 -
Filipowicz, Cezary Stanisław Wiceprezes Zarządu 2006-01-02 -
Pawłowicz, Adam Maciej Członek RN 2005-12-01 2006-03-28 -
Pawłowicz, Adam Maciej Członek RN 2005-12-01 -
Obłój Krzysztof Członek RN 2005-10-14 2006-01-31 -
Obłój Krzysztof Członek RN 2005-10-14 -
Witkowski Dariusz Członek Zarządu 2005-07-19 2006-03-31 -
Witkowski Dariusz Członek Zarządu 2005-07-19 -
Olechowski Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2005-07-07 2006-06-27 -
Stępniewski Michał Członek RN 2005-07-07 2005-11-14 -
Olechowski Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2005-07-07 -
Sęk Adam Członek RN 2005-06-29 2006-01-31 -
Sęk Adam Członek RN 2005-06-29 -
Maciejewicz Jan Wiceprezes Zarządu 2004-12-01 2007-03-15 -
Maciejewicz Jan Wiceprezes Zarządu 2004-12-01 -
Smorszczewski Cezary Wiceprezes Zarządu 2004-11-01 2007-03-15 -
Smorszczewski Cezary Wiceprezes Zarządu 2004-11-01 -
Heydel Wojciech Wiceprezes Zarządu 2004-11-01 -
Szymański Paweł Członek Zarządu 2004-10-18 2007-07-30 -
Szymański Paweł Członek Zarządu 2004-10-18 -
Chalupec Igor Prezes Zarządu 2004-10-01 2007-01-18 -
Chalupec Igor Prezes Zarządu 2004-10-01 -
Wiśniewski Janusz Wiceprezes Zarządu 2004-08-16 2005-06-30 -
Wiśniewski Janusz Wiceprezes Zarządu 2004-08-16 -
Eggink Raimondo Członek RN 2004-08-05 2008-02-01 -
Bartkiewicz Jacek Przewodniczący RN 2004-08-05 2006-01-31 -
Gierej Maciej Członek RN 2004-08-05 2006-01-31 -
Zaręba-Okońska Małgorzata Członek RN 2004-08-05 2006-01-31 -
Wesłowski Ireneusz Członek RN 2004-08-05 2006-01-31 -
Osiecki Piotr Członek RN 2004-08-05 2005-09-06 -
Żyndul Krzysztof Członek RN 2004-08-05 2005-03-30 -
Lis Krzysztof Członek RN 2004-08-05 2005-02-01 -
Bartkiewicz Jacek Przewodniczący RN 2004-08-05 -
Lis Krzysztof Członek RN 2004-08-05 -
Wesłowski Ireneusz Członek RN 2004-08-05 -
Eggink Raimondo Członek RN 2004-08-05 -
Gierej Maciej Członek RN 2004-08-05 -
Zaręba-Okońska Małgorzata Członek RN 2004-08-05 -
Osiecki Piotr Członek RN 2004-08-05 -
Żyndul Krzysztof Członek RN 2004-08-05 -
Walczykowski Jacek Prezes Zarządu 2004-07-28 2004-08-16 -
Walczykowski Jacek Prezes Zarządu 2004-07-28 -
Zieliński Janusz Członek RN 2004-06-24 2004-08-05 -
Stępniewski Michał Członek RN 2004-06-24 2004-04-12 -
Zieliński Janusz Członek RN 2004-06-24 -
Kluzek Krzysztof Członek RN 2004-04-22 2004-08-05 -
Kluzek Krzysztof Członek RN 2004-04-22 -
Stępniewski Michał Wiceprzewodniczący RN 2004-04-12 2005-07-07 -
Wieczorkiewicz Andrzej Członek RN 2004-04-08 2004-08-05 -
Waga Jan Przewodniczący RN 2004-04-08 2004-08-05 -
Studziński Andrzej Członek RN 2004-04-08 2004-08-05 -
Walczykowski Jacek Członek RN 2004-04-08 2004-07-28 -
Zieliński Janusz Członek RN 2004-04-08 2004-06-24 -
Czakański Marian Członek RN 2004-04-08 2004-06-11 -
Waga Jan Przewodniczący RN 2004-04-08 -
Zieliński Janusz Członek RN 2004-04-08 -
Walczykowski Jacek Członek RN 2004-04-08 -
Wieczorkiewicz Andrzej Członek RN 2004-04-08 -
Czakański Marian Członek RN 2004-04-08 -
Studziński Andrzej Członek RN 2004-04-08 -
Kruk Maciej Członek RN 2004-04-05 2004-04-08 -
Kruk Maciej Członek RN 2004-04-05 -
Mroczkowski Grzegorz Członek RN 2004-03-01 2004-04-05 -
Mroczkowski Grzegorz Członek RN 2004-03-01 -
Nazaruk, Orest Andrzej Członek RN 2003-04-17 2004-04-08 -
Nazaruk, Orest Andrzej Członek RN 2003-04-17 -
Bartkiewicz Jacek Członek RN 2003-03-25 2004-03-01 -
Bartkiewicz Jacek Członek RN 2003-03-25 2004-03-01 -
Bartkiewicz Jacek Członek RN 2003-03-25 -
Strzelecki Jacek Wiceprezes Zarządu 2002-07-11 2004-10-31 -
Strzelecki Jacek Wiceprezes Zarządu / ds. Ekonomiczno-Finansowych 2002-07-11 -
Woźniakowski Józef Członek RN 2002-06-28 2003-02-14 -
Woźniakowski Józef Członek RN 2002-06-28 -
Wróbel Zbigniew Prezes Zarządu 2002-01-01 2004-07-28 -
Wróbel Zbigniew Prezes Zarządu 2002-01-01 -
Cetnar Krzysztof Wiceprezes Zarządu / Dyrektor Ekonomiczno-Finansowy 1999-01-01 2002-12-31 -
Zieliński Janusz Członek RN 2012-01-11 -
Rajczewski Krzysztof Członek RN 2008-02-01 -
Macenowicz, Andrzej Ernest Wiceprezes Zarządu 2005-06-30 -
Golonka Sławomir Wiceprezes Zarządu 2004-10-18 -
Ławniczak Ryszard Członek RN 2004-08-05 -
Szlubowski Krzysztof Członek RN 2004-08-05 -
Gierej Maciej Przewodniczący RN 2004-04-08 -
Grzywa Edward Członek RN 2004-04-08 -
Kratiuk Andrzej Członek RN 2004-04-08 -
Mroczkowski Grzegorz Sekretarz RN 2003-03-25 -
Herman Andrzej Członek RN 2002-06-28 -
Mroczkowski Grzegorz Sekretarz RN -
Zieliński Janusz Członek RN -
Ławniczak Ryszard Członek RN -
Szlubowski Krzysztof Członek RN -
Grzywa Edward Członek RN -
Kratiuk Andrzej Członek RN -
Golonka Sławomir Wiceprezes Zarządu / ds. Sprzedaży -
Macenowicz, Andrzej Ernest Wiceprezes Zarządu / ds.Zasobów Kadrowych i Systemów Zarządzania -
Gierej Maciej Przewodniczący RN -
Rajczewski Krzysztof Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2016 4 786 -
2015 4 651 -
2014 4 543 -
2013 4 409 -
2012 4 445 -
2011 4 445 -
2010 4 513 -
2009 4 482 -
2008 4 692 -
2007 4 790 2007-12-31
2006 5 004 2006-12-31
2004 5 810 -
2003 6 287 -
2002 7 298 2002-12-31
2001 7 492 -
2000 7 646 -
1999 11 447 -
1998 13 231 -
1997 14 672 -
1996 16 047 -
Grupa
2016 19 730 -
2015 19 932 -
2014 20 305 -
2013 21 565 -
2012 21 156 -
2011 22 461 -
2010 22 261 -
2009 22 353 -
2008 23 321 -
2007 23 223 2007-12-31
2006 25 538 2006-12-31
2004 14 452 -
2003 16 386 -
2002 17 606 2002-06-30
2001 17 828 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl