126,50 zł
0,44% 0,55 zł
KGHM Polska Miedź SA (KGH)

Ludzie - KGHM

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Domagalski-Łabędzki Radosław Prezes Zarządu 2016-10-28 TAURON - Członek RN
Świątkowski Stefan Wiceprezes Zarządu 2016-02-23 -
Jezioro Michał Wiceprezes Zarządu 2016-11-09 -
Pawełczak Rafał Wiceprezes Zarządu 2017-02-03 -
Cieślik Dariusz Członek Zarządu 2017-03-31 -
Jaśkowski Ryszard Członek Zarządu 2017-07-24 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Szarek Bogusław Sekretarz RN 2012-11-21 -
Czyczerski Józef Członek RN 2014-06-23 -
Hajdacki Leszek Członek RN 2014-06-23 -
Czarnik Michał Członek RN 2016-01-18 -
Witkowski Jarosław Członek RN 2016-01-18 -
Hunek Dominik Członek RN 2016-09-06 -
Myślecki Wojciech Członek RN 2016-12-07 -
Winnik-Kalemba Agnieszka Członek RN 2016-12-07 -
Pietrzak Marek Członek RN 2016-12-07 -
Kowalski, Janusz Marcin Członek RN 2017-06-21 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Walczak Piotr Wiceprezes Zarządu 2016-03-15 2017-06-13 -
Rawecki Jacek Wiceprezes Zarządu 2016-02-03 2017-02-03 -
Skóra Krzysztof Prezes Zarządu 2016-02-03 2016-10-28 -
Biliński Mirosław Wiceprezes Zarządu 2016-02-03 2016-09-05 -
Biliński Mirosław Wiceprezes Zarządu 2016-02-03 -
Rawecki Jacek Wiceprezes Zarządu 2016-02-03 -
Skóra Krzysztof Prezes Zarządu 2016-02-03 -
Godziuk Cezary Członek RN 2016-01-18 2016-12-07 -
Barszcz Radosław Członek RN 2016-01-18 2016-12-07 -
Stanisławski Miłosz Członek RN 2016-01-18 2016-12-06 -
Barszcz Radosław Członek RN 2016-01-18 -
Godziuk Cezary Członek RN 2016-01-18 -
Stanisławski Miłosz Członek RN 2016-01-18 -
Laskowski Mirosław Wiceprezes Zarządu 2015-03-17 2016-03-15 -
Laskowski Mirosław Wiceprezes Zarządu 2015-03-17 2016-03-15 -
Laskowski Mirosław Wiceprezes Zarządu 2015-03-17 -
Cyran Tomasz Wiceprzewodniczący RN 2014-06-23 2016-01-18 -
Fiedor Bogusław Członek RN 2014-06-23 2016-01-18 -
Wertelecką-Kwater, Barbara Członek RN 2014-06-23 2016-01-18 -
Moryń Marcin Przewodniczący RN 2014-06-23 2016-01-18 -
Fiedor Bogusław Członek RN 2014-06-23 -
Cyran Tomasz Wiceprzewodniczący RN 2014-06-23 -
Wertelecką-Kwater, Barbara Członek RN 2014-06-23 -
Moryń Marcin Przewodniczący RN 2014-06-23 -
Romanowski Jarosław Wiceprezes Zarządu 2013-09-02 2016-02-03 -
Chmielewski Marcin Wiceprezes Zarządu 2013-09-02 2016-02-03 -
Kardela Jacek Wiceprezes Zarządu 2013-09-02 2016-02-03 -
Chmielewski Marcin Wiceprezes Zarządu 2013-09-02 -
Kardela Jacek Wiceprezes Zarządu 2013-09-02 -
Romanowski Jarosław Wiceprezes Zarządu 2013-09-02 -
Chmielewski Marcin Wiceprezes Zarządu 2013-09-02 -
Kidyba Andrzej Członek RN 2013-06-19 2016-01-18 -
Zatorska-Pańtak Iwona Członek RN 2013-06-19 2014-06-23 -
Panfil Marek Członek RN 2013-06-19 2014-06-23 -
Kidyba Andrzej Członek RN 2013-06-19 -
Panfil Marek Członek RN 2013-06-19 -
Zatorska-Pańtak Iwona Członek RN 2013-06-19 -
Opawski Krzysztof Członek RN 2012-09-03 2013-11-27 -
Opawski Krzysztof Członek RN 2012-09-03 -
Sawicki Adam Wiceprezes Zarządu 2012-09-01 2013-09-02 -
Sawicki Adam Wiceprezes Zarządu 2012-09-01 -
Włoch Dorota Wiceprezes Zarządu 2012-06-28 2013-09-02 -
Kiciński Włodzimierz Wiceprezes Zarządu 2012-06-28 2013-09-02 -
Kiciński Włodzimierz Wiceprezes Zarządu / ds. Finansowych 2012-06-28 -
Włoch Dorota Wiceprezes Zarządu / ds. Rozwoju 2012-06-28 -
Krawczyk Dariusz Sekretarz RN 2012-04-25 2013-06-19 -
Białek Paweł Członek RN 2012-04-25 2013-06-19 -
Piecuch Ireneusz Członek RN 2012-04-25 2013-06-19 -
Białek Paweł Członek RN 2012-04-25 -
Piecuch Ireneusz Członek RN 2012-04-25 -
Krawczyk Dariusz Sekretarz RN 2012-04-25 -
Poświata Jacek Członek RN 2012-01-19 2016-01-18 -
Kaczmarczyk Krzysztof Wiceprzewodniczący RN 2012-01-19 2014-06-23 -
Magaczewska Aleksandra Przewodniczący RN 2012-01-19 2014-06-23 -
Oliwa Robert Członek RN 2012-01-19 2012-09-03 -
Kolwas Mariusz Członek RN 2012-01-19 2012-04-24 -
Oliwa Robert Członek RN 2012-01-19 -
Magaczewska Aleksandra Przewodniczący RN 2012-01-19 -
Kolwas Mariusz Członek RN 2012-01-19 -
Poświata Jacek Członek RN 2012-01-19 -
Kaczmarczyk Krzysztof Wiceprzewodniczący RN 2012-01-19 -
Łaganowski Maciej Członek RN 2011-10-20 -
Markowski Paweł Członek RN 2011-10-20 -
Jaroń Lech Członek RN 2011-10-20 -
Jaroń Lech Członek RN 2011-10-20 -
Łaganowski Maciej Członek RN 2011-10-20 -
Markowski Paweł Członek RN 2011-10-20 -
Adamczyk Franciszek Członek RN 2011-06-15 2012-01-19 -
Adamczyk Franciszek Członek RN 2011-06-15 -
Kędzia Wojciech Wiceprezes Zarządu 2010-11-19 2015-01-31 -
Kędzia Wojciech Wiceprezes Zarządu / ds. Produkcji 2010-11-19 -
Rymarczyk Jan Członek RN 2010-05-17 2012-01-19 -
Rymarczyk Jan Członek RN 2010-05-17 -
Janeczek Ryszard Wiceprezes Zarządu 2009-08-24 2010-10-14 -
Janeczek Ryszard Wiceprezes Zarządu 2009-08-24 -
Wirth Herbert Prezes Zarządu 2009-07-20 2016-02-03 -
Wirth Herbert Prezes Zarządu 2009-07-20 -
Krutin Mirosław Prezes Zarządu 2008-04-23 2009-06-15 -
Tybura Maciej Wiceprezes Zarządu 2008-04-23 -
Tybura Maciej Wiceprezes Zarządu 2008-04-23 -
Krutin Mirosław Prezes Zarządu 2008-04-23 -
Panfil Marek Sekretarz RN 2008-02-14 2012-04-25 -
Kuciński Jacek Przewodniczący RN 2008-02-14 2012-04-25 -
Kawecki Arkadiusz Członek RN 2008-02-14 2012-01-19 -
Weresa, Marzenna Anna Członek RN 2008-02-14 2012-01-19 -
Dyl Marcin Wiceprzewodniczący RN 2008-02-14 2012-01-19 -
Trawiński Marek Przewodniczący RN 2008-02-14 2010-02-17 -
Panfil Marek Sekretarz RN 2008-02-14 -
Trawiński Marek Przewodniczący RN 2008-02-14 -
Kuciński Jacek Przewodniczący RN 2008-02-14 -
Dyl Marcin Wiceprzewodniczący RN 2008-02-14 -
Kawecki Arkadiusz Członek RN 2008-02-14 -
Weresa, Marzenna Anna Członek RN 2008-02-14 -
Kaśków Dariusz Wiceprezes Zarządu 2007-11-06 2008-01-17 -
Kaśków Dariusz Wiceprezes Zarządu 2007-11-06 -
Jakubów Leszek Przewodniczący RN 2007-10-18 2008-02-14 -
Nowakowski Remigiusz Członek RN 2007-10-18 2008-02-14 -
Jakubów Leszek Przewodniczący RN 2007-10-18 -
Nowakowski Remigiusz Członek RN 2007-10-18 -
Reszczyński Ireneusz Prezes Zarządu 2007-08-17 2008-04-23 -
Reszczyński Ireneusz Prezes Zarządu 2007-08-17 2008-04-23 -
Reszczyński Ireneusz Prezes Zarządu 2007-08-17 -
Mańk Anna Członek RN 2007-04-11 2008-02-14 -
Glapiński Adam Członek RN 2007-04-11 2007-07-10 -
Glapiński Adam Członek RN 2007-04-11 -
Mańk Anna Członek RN 2007-04-11 -
Czyczerski Józef Członek RN 2006-11-14 2011-06-15 -
Ślęzak Marcin Członek RN 2006-11-14 2008-02-13 -
Czyczerski Józef Członek RN 2006-11-14 -
Ślęzak Marcin Członek RN 2006-11-14 -
Potycz, Stanisław Andrzej Przewodniczący RN 2006-10-24 2008-02-14 -
Żyżyński Jerzy Członek RN 2006-10-24 2008-02-14 -
Łaganowski Adam Członek RN 2006-10-24 2007-10-18 -
Sulmicki Jan Członek RN 2006-10-24 2007-04-11 -
Sulmicki Jan Członek RN 2006-10-24 -
Żyżyński Jerzy Członek RN 2006-10-24 -
Łaganowski Adam Członek RN 2006-10-24 -
Potycz, Stanisław Andrzej Przewodniczący RN 2006-10-24 -
Kot Stanisław Wiceprezes Zarządu 2006-05-31 2008-04-23 -
Fusiński Marek Wiceprezes Zarządu 2006-05-31 2008-04-23 -
Bylicki Maksymilian Wiceprezes Zarządu 2006-05-31 2007-11-06 -
Bylicki Maksymilian Wiceprezes Zarządu 2006-05-31 -
Fusiński Marek Wiceprezes Zarządu 2006-05-31 -
Kot Stanisław Wiceprezes Zarządu 2006-05-31 -
Skóra Krzysztof Prezes Zarządu 2006-02-24 2008-01-17 -
Biliński Mirosław Wiceprezes Zarządu 2006-02-24 2006-05-31 -
Skóra Krzysztof Prezes Zarządu 2006-02-24 -
Biliński Mirosław Wiceprezes Zarządu 2006-02-24 -
Dynowski Antoni Członek RN 2006-01-31 2006-10-24 -
Wojnowski Ryszard Członek RN 2006-01-31 2006-10-24 -
Cichoń Czesław Członek RN 2006-01-31 2006-08-10 -
Skóra Krzysztof Członek RN 2006-01-31 2006-02-23 -
Cichoń Czesław Członek RN 2006-01-31 -
Dynowski Antoni Członek RN 2006-01-31 -
Skóra Krzysztof Członek RN 2006-01-31 -
Wojnowski Ryszard Członek RN 2006-01-31 -
Błądek Wiktor Wiceprezes Zarządu 2005-06-23 2006-08-11 -
Pakulski Sławomir Wiceprezes Zarządu 2005-06-23 2006-02-24 -
Szczerbiak Marek Prezes Zarządu 2005-06-23 2006-02-10 -
Szczerbiak Marek Prezes Zarządu 2005-06-23 -
Błądek Wiktor Wiceprezes Zarządu 2005-06-23 -
Pakulski Sławomir Wiceprezes Zarządu 2005-06-23 -
Kruk Maciej Członek RN 2005-06-15 2006-10-24 -
Szamałek Krzysztof Członek RN 2005-06-15 2006-01-31 -
Kruk Maciej Członek RN 2005-06-15 -
Szamałek Krzysztof Członek RN 2005-06-15 -
Nowak Robert Wiceprezes Zarządu 2004-11-22 2006-02-24 -
Nowak Robert Wiceprezes Zarządu 2004-11-22 -
Niebisz Elżbieta Członek RN 2004-07-01 2006-01-31 -
Niebisz Elżbieta Członek RN 2004-07-01 -
Janusz, Tadeusz Członek RN 2004-04-16 2006-01-31 -
Janusz, Tadeusz Członek RN 2004-04-16 -
Stachowicz Jan Członek RN 2004-04-16 -
Stachowicz Jan Członek RN 2004-04-16 -
Kruga Andrzej Wiceprezes Zarządu 2004-03-29 2006-02-24 -
Szczerbiak Marek Wiceprezes Zarządu 2004-03-29 2005-06-23 -
Kowalczyk Andrzej Wiceprezes Zarządu 2004-03-29 2004-11-16 -
Kruga Andrzej Wiceprezes Zarządu 2004-03-29 -
Szczerbiak Marek Wiceprezes Zarządu 2004-03-29 -
Kowalczyk Andrzej Wiceprezes Zarządu 2004-03-29 -
Szeląg Tadeusz Wiceprezes Zarządu 2003-01-23 2004-12-31 -
Szeląg Tadeusz Wiceprezes Zarządu 2003-01-23 -
Kisilowski Jerzy Członek RN 2003-01-08 2004-04-16 -
Kisilowski Jerzy Członek RN 2003-01-08 -
Hajdacki Leszek Członek RN 2002-06-26 2011-06-15 -
Hajdacki Leszek Członek RN 2002-06-26 -
Szczepek, Jarosław Andrzej Wiceprezes Zarządu 2001-12-21 2006-02-24 -
Kubacki Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2001-12-21 2004-03-29 -
Bugajski Witold Wiceprezes Zarządu 2001-12-21 2003-01-23 -
Bugajski Witold Wiceprezes Zarządu / ds. Rozwoju 2001-12-21 -
Kubacki Grzegorz Wiceprezes Zarządu / ds. Pracowniczych 2001-12-21 -
Szczepek, Jarosław Andrzej Wiceprezes Zarządu / ds. Finansów i Handlu 2001-12-21 -
Rymarczyk Jan Członek RN 2001-12-11 2006-01-31 -
Maciejewicz Janusz Członek RN 2001-12-11 2005-06-15 -
Kaczmarek Bohdan Przewodniczący RN 2001-12-11 2004-04-16 -
Kaczmarek Bohdan Przewodniczący RN 2001-12-11 2004-04-16 -
Speczik Stanisław Prezes Zarządu 2001-12-11 2004-03-29 -
Siewierski Stanisław Wiceprezes Zarządu 2001-12-11 2003-01-23 -
Koziński Witold Członek RN 2001-12-11 2002-11-04 -
Koziński Witold Członek RN 2001-12-11 -
Siewierski Stanisław Wiceprezes Zarządu / ds. Produkcji 2001-12-11 -
Maciejewicz Janusz Członek RN 2001-12-11 -
Markowski Jerzy Członek RN 2001-12-11 -
Rymarczyk Jan Członek RN 2001-12-11 -
Markowski Jerzy Członek RN 2001-12-11 -
Speczik Stanisław Prezes Zarządu / Dyrektor Generalny 2001-12-11 -
Gorynia Marian Członek RN 2001-08-14 2001-12-11 -
Fusiński Marek Wiceprezes Zarządu / Zastępcy Dyrektora Generalnego ds. Finansów 2001-07-25 2001-12-11 -
Wierzbowski Marek Członek RN 2001-04-19 2006-01-30 -
Łopiński Maciej Członek RN 2001-04-19 2001-12-11 -
Trybuś Stanisław Członek RN 2001-04-19 2001-12-11 -
Wierzbowski Marek Członek RN 2001-04-19 -
Kurek Ryszard Członek RN 2000-12-08 2011-06-15 -
Błądek Wiktor Członek RN 2000-12-08 2002-01-04 -
Kuraszkiewicz Robert Członek RN 2000-12-08 2001-12-11 -
Chomątowski Stanisław Przewodniczący RN 2000-12-08 2001-12-11 -
Kwiatkowski Wojciech Członek RN 2000-12-08 2001-08-10 -
Cieślak Sławomir Członek RN 2000-12-08 2001-04-19 -
Kołakowski Mirosław Członek RN 2000-12-08 2001-04-19 -
Otto Michał Członek RN 2000-12-08 2001-04-19 -
Kurek Ryszard Członek RN 2000-12-08 -
Reszczyński Ireneusz Wiceprezes Zarządu / Zastępca Dyrektora Generalnego ds. Handlu i Marketingu 2001-12-11 -
Krzemiński Marian Prezes Zarządu / Dyrektor Generalny 2001-12-11 -
Jaśkowski Ryszard Wiceprezes Zarządu / Zastępca Dyrektora Generalnego ds. Telekomunikacji 2001-12-11 -
Sypek Marek Wiceprezes Zarządu / Zastępca Dyrektora Generalnego ds. Finansów 2001-05-15 -
Sypek Marek Wiceprezes Zarządu / Zastępca Dyrektora Generalnego ds. Finansów -

Zatrudnienie

Spółka
2016 18 266 -
2015 18 155 -
2014 18 286 -
2013 18 565 -
2011 18 615 -
2010 18 639 -
2009 18 370 -
2008 18 486 -
2007 17 979 -
2004 17 738 -
2003 17 981 -
2002 18 318 -
2001 18 514 -
2000 18 562 -
1999 18 841 -
1998 19 968 -
1997 21 948 -
1996 25 837 -
1995 28 661 -
1994 28 911 -
Grupa
2016 33 370 -
2015 33 598 -
2014 34 097 -
2013 34 452 -
2012 34 045 -
2011 31 183 -
2010 30 928 -
2009 28 884 -
2008 28 478 -
2007 27 692 -
2004 27 410 -
2002 26 361 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl