18,8400 zł
0,11% 0,0200 zł
Jastrzębska Spółka Węglowa SA (JSW)

Ludzie - JSW

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Hereźniak Włodzimierz Prezes Zarządu 2019-08-01 -
Wojtków Artur Wiceprezes Zarządu 2010-06-28 -
Załoziński Radosław Wiceprezes Zarządu 2019-07-04 -
Dyczko Artur Wiceprezes Zarządu 2019-07-04 -
Duda Tomasz Wiceprezes Zarządu 2020-02-13 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Buk Halina Przewodniczący RN 2018-07-18 -
Kudelski Robert Sekretarz RN 2018-07-27 -
Nowak, Alojzy Zbigniew Członek RN 2011-10-06 -
Wypych Arkadiusz Członek RN 2018-01-18 -
Bieszczad Paweł Członek RN 2018-06-28 -
Kubiczek Tadeusz Członek RN 2018-06-28 -
Balcerski Konrad Członek RN 2018-10-22 -
Górska Jolanta Członek RN 2019-03-20 -
Prusek Stanisław Członek RN 2019-07-04 -
Jonek-Kowalska Izabela Członek RN 2019-09-10 -
Tomanek Robert Członek RN 2019-07-04 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Pasieka Rafał Prezes Zarządu 2019-07-04 2020-02-12 -
Tomanek Robert Członek RN 2019-07-04 2020-01-21 -
Małłek Robert Członek RN 2019-07-04 2019-08-09 -
Pasieka Rafał Prezes Zarządu / p.o. 2019-07-04 -
Tomanek Robert Członek RN 2019-07-04 -
Małłek Robert Członek RN 2019-06-11 2019-08-09 -
Małłek Robert Wiceprezes Zarządu / p.o. 2019-05-28 2019-06-10 -
Małłek Robert Członek RN 2019-05-27 2019-05-27 -
Małłek Robert Wiceprezes Zarządu / p.o. 2019-02-27 2019-05-26 -
Małłek Robert Członek RN 2019-01-17 2019-02-26 -
Ozon Daniel Prezes Zarządu 2017-11-30 2019-06-11 -
Ozon Daniel Prezes Zarządu 2017-11-30 -
Śledź Tomasz Wiceprezes Zarządu 2017-10-06 2019-12-18 -
Śledź Tomasz Wiceprezes Zarządu 2017-10-06 -
Dyczko Artur Wiceprezes Zarządu 2017-08-08 2019-01-10 -
Dyczko Artur Wiceprezes Zarządu 2017-08-08 -
Ozon Daniel Prezes Zarządu 2017-03-06 2017-09-08 -
Ozon Daniel Prezes Zarządu / p.o. 2017-03-06 2017-06-06 -
Lis Tomasz Członek RN 2016-12-30 2019-03-20 -
Lis Tomasz Członek RN 2016-12-30 -
Gruszka Jolanta Członek Zarządu 2016-12-01 2019-01-10 -
Gruszka Jolanta Członek Zarządu 2016-12-01 -
Pawlicki Adam Członek RN 2016-08-05 2019-07-04 -
Kwaśniewski Krzysztof Członek RN 2016-08-05 2018-10-22 -
Buk Halina Członek RN 2016-08-05 2018-07-26 -
Kwaśniewski Krzysztof Członek RN 2016-08-05 -
Pawlicki Adam Członek RN 2016-08-05 -
Ostrowski Robert Wiceprezes Zarządu 2016-06-23 2019-02-28 -
Mysiak Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2016-06-23 2016-10-06 -
Ostrowski Robert Wiceprezes Zarządu 2016-06-23 -
Mysiak Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2016-06-23 -
Gawlik Tomasz Prezes Zarządu 2016-05-06 2017-03-06 -
Pawlinow Józef Wiceprezes Zarządu 2016-05-06 2017-03-03 -
Ostrowski Robert Wiceprezes Zarządu 2016-02-09 2016-05-09 -
Mysiak Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2016-02-09 2016-05-09 -
Ostrowski Robert Członek RN 2016-02-05 2016-02-08 -
Mysiak Krzysztof Członek RN 2016-02-05 2016-02-08 -
Gawlik Tomasz Prezes Zarządu 2015-12-17 2017-03-06 -
Myrczek, Józef Jan Członek RN 2015-11-03 2016-08-03 -
Myrczek, Józef Jan Członek RN 2015-11-03 -
Kończak Michał Wiceprezes Zarządu 2015-11-02 2016-01-29 -
Kończak Michał Wiceprezes Zarządu 2015-11-02 -
Dresler Krzysztof Członek RN 2015-10-06 2016-02-05 -
Dresler Krzysztof Członek RN 2015-10-06 -
Wardas Aleksander Wiceprezes Zarządu 2015-09-04 2016-02-08 -
Gawlik Tomasz Wiceprezes Zarządu 2015-09-04 2015-12-16 -
Wardas Aleksander Wiceprezes Zarządu 2015-09-04 -
Myrczek, Józef Jan Przewodniczący RN 2015-09-04 -
Lampart Jacek Członek RN 2015-06-02 2017-12-31 -
Cieszyński Przemysław Członek RN 2015-06-02 2016-10-06 -
Cieszyński Przemysław Członek RN 2015-06-02 -
Lampart Jacek Członek RN 2015-06-02 -
Szlęk Edward Prezes Zarządu 2015-04-27 2015-09-03 -
Szlęk Edward Prezes Zarządu 2015-04-27 -
Trzaskalska Agnieszka Członek RN 2015-03-31 2016-08-17 -
Trzaskalska Agnieszka Członek RN 2015-03-31 -
Przywara Jan Członek RN 2015-03-19 2017-10-02 -
Przywara Jan Członek RN 2015-03-19 -
Borecki Jerzy Prezes Zarządu 2015-02-18 2015-04-20 -
Borecki Jerzy Prezes Zarządu / p.o. 2015-02-18 -
Granieczny Marek Członek RN 2013-08-12 2015-06-02 -
Granieczny Marek Członek RN 2013-08-12 -
Borecki Jerzy Wiceprezes Zarządu 2013-05-28 2015-02-17 -
Borecki Jerzy Wiceprezes Zarządu 2013-05-28 -
Karbownik Andrzej Członek RN 2013-02-19 2015-09-14 -
Karbownik Andrzej Członek RN 2013-02-19 -
Kudelski Robert Członek RN 2012-05-31 2018-07-26 -
Rozdeiczer-Kryszkowski, Łukasz Członek RN 2012-05-31 2015-06-02 -
Rozdeiczer-Kryszkowski, Łukasz Członek RN 2012-05-31 -
Palarczyk Andrzej Członek RN 2012-05-31 -
Kozłowski Robert Wiceprezes Zarządu 2012-04-01 2015-09-07 -
Kozłowski Robert Wiceprezes Zarządu 2012-04-01 -
Kluza Stanisław Członek RN 2012-03-27 2016-02-05 -
Kluza Stanisław Członek RN 2012-03-27 -
Warych Mariusz Członek RN 2011-10-04 2012-05-31 -
Warych Mariusz Członek RN 2011-10-04 -
Rybaniec Adam Członek RN 2010-12-09 2015-03-31 -
Rybaniec Adam Członek RN 2010-12-09 -
Myrczek, Józef Jan Przewodniczący RN 2010-10-06 2015-08-17 -
Czornik Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2010-06-28 2015-05-18 -
Zagórowski Jarosław Prezes Zarządu 2010-06-28 2015-02-17 -
Tor Andrzej Wiceprezes Zarządu 2010-06-28 2013-01-01 -
Wadowski Marek Wiceprezes Zarządu 2010-06-28 2012-01-16 -
Wadowski Marek Wiceprezes Zarządu 2010-06-28 2012-01-16 -
Zagórowski Jarosław Prezes Zarządu 2010-06-28 -
Czornik Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2010-06-28 -
Tor Andrzej Wiceprezes Zarządu 2010-06-28 -
Kamieński Zbigniew Członek RN 2009-12-17 2012-03-27 -
Kamieński Zbigniew Członek RN 2009-12-17 -
Malinowski Antoni Wiceprzewodniczący RN 2009-06-22 2019-07-04 -
Kusio Tomasz Członek RN 2009-06-22 2015-06-02 -
Wałach Adam Członek RN 2009-06-22 2014-12-31 -
Karpiński Miłosz Członek RN 2009-06-22 2012-07-10 -
Tomica Janusz Członek RN 2009-06-22 2012-05-31 -
Adamusiński Marek Członek RN 2009-06-22 2012-05-31 -
Adamusiński Marek Członek RN 2009-06-22 -
Karpiński Miłosz Członek RN 2009-06-22 -
Tomica Janusz Członek RN 2009-06-22 -
Kusio Tomasz Członek RN 2009-06-22 -
Malinowski Antoni Wiceprzewodniczący RN 2009-06-22 -
Wałach Adam Członek RN 2009-06-22 -
Baron Eugeniusz Sekretarz RN 2000-06-28 -
Ozon Daniel Wiceprezes Zarządu -
Ozon Daniel Wiceprezes Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
2017 20 887 -
2016 21 168 -
2015 24 315 -
2014 26 356 -
2013 22 164 -
2012 22 678 -
2011 22 931 -
2002 20 485 -
2001 21 369 -
Grupa
2017 26 465 -
2016 27 366 -
2015 32 168 -
2014 34 120 -
2013 29 167 -
2012 29 718 -
2011 29 790 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.