Forum giełdowe spółki JASTRZĘBSKA SPÓŁKA WĘGLOWA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Podobna Brandon srzedaje akcje po 15 pln.chetni? ~Alex 1 2026-06-27 03:03
Po co tak naganiać non-stop, skoro i tak nieuchronnie spadnie ? ~Paweł 26 2026-06-27 02:14
Otwarcie nowego odcinka A2 i kolejny dzień konferencji URC 2026 (Zapowiedź dnia 26.06.2026) Puls Biznesu 1 2026-06-26 07:49
1 lipca kontyngenty na stal, 10 lipca wyniki za 2 kwartał 26 ~ZjednoczonaUlica 2 2026-06-27 01:51
Komentarz prezesa po briefingu prasowym ~kasa 12 2026-06-27 01:49
Chcieliśmy dobrać po 25,50 to nam nie dały czorty ~ZjednoczonaUlica 10 2026-06-27 01:48
Bodajże 26 miesięcy samobójczej akcji blokuj na 100 i wyciskaj shorta. ~Max 11 2026-06-27 01:36
Potwierdzam spokojnie do kńca roku 390 zł ~Trader 212 2026-06-27 01:05
W czerwcu 40 zeta.spoko ~Paweł 8 2026-06-27 01:05
Pompa nadchodzi niebawem ~Ant 1 2026-06-27 00:42
PRZED WYNIKAMI ZA 2Q CENA AKCJI 36-40ZŁ. ~JT 1 2026-06-27 00:23
No to już jest bankrut w potyczce z uliczną forumową Tuskową frajernią. ~Paweł 31 2026-06-27 00:08
Zwały pełne na Zofiówce sprzedaż nie idzie ~Brando25 6 2026-06-26 23:53
Moja nowa.prognoza 19 Ziko ~Zupa 2 2026-06-26 23:49
❤️30% cena akcji JSW w górę wybije, czy będzie więcej za chwilę, 50%?❤️ ~JT 1 2026-06-26 23:48
❤️WKRÓTCE RUSZY FABRYKA PRODUKCJI AMUNICJI ARTYLERYJSKIEJ W NIEWIADOWIE. ~JT 1 2026-06-26 23:45
Poczekajcie około miesiąca a kupicie akcje JSW po 15 zł lub niżej ~Brando25 3 2026-06-26 23:45
Opamiętajcie się ludzie była kasa w spółce i kurs był po 22 zł ~Brando25 4 2026-06-26 23:45
❤️2 FABRYKI ZBROJENIOWE W POLSCE SĄ GOTOWE. Wzrost produkcji o 500% ~JT 1 2026-06-26 23:43
GIGANTYCZNE ZAPOTRZEBOWANIE NA STAL RUSZY W 2026 - 28r ~JT 7 2026-06-26 23:43
❤️3 FABRYKI AMUNICJI W NASZYM KRAJU. Premier zapowiada niezależność❤️ ~JT 1 2026-06-26 23:40
Autentycznie współczuję longerom ~Doktor 11 2026-06-26 23:05
Fajnie nas górnik porobil ~Ja 15 2026-06-26 22:42
W PRZYS,ŁYM TYGODNIU +10 %, ZAGRANICZNE FUNDUSZE WCHODZĄ ~JT 3 2026-06-26 22:14
❤️DANE NIE KŁAMIĄ. JSW U PROGU SKOKOWEGO WZROSTU PRZYCHODÓW Z EKSPORTÓW ~IdziemyNa40zł 3 2026-06-26 22:05
❤️AKTUALNA SYTUACJA NA RYNKU WĘGLA (czerwiec 2026)❤️CENA WĘGLA W GÓRĘ ~IdziemyNa40zł 3 2026-06-26 22:05
Kurs zmierza do 15 zł moje niewiniątka ~Brando25 1 2026-06-26 22:03
Widzę że tu wszyscy olewają shorta ~STRZĄSAMY-CZOSNEK 20 2026-06-26 22:02
Kto nie sprzedał po 27 i 26, zaraz może nie zdążyć sprzedać po 25. ~ObserwatoR 31 2026-06-26 22:02
SHORT WIE ŻE ZA CHWILĘ BĘDZIE 40, WYWALA WSZYSTKO CO MU W RĘCE WPADNIE. ~IdziemyNa40zł 2 2026-06-26 22:00
SHORT zawisł na haku i nie wie jak z niego zejść ~STRZĄSAMY-CZOSNEK 18 2026-06-26 22:00
[x]
JSW -3,62% 24,20 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.