Ludzie - GPW

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Dietl Marek Prezes Zarządu 2017-09-26 TECHMEX - Członek RN
Fotek Jacek Wiceprezes Zarządu 2016-12-16 -
Borowski Piotr Członek Zarządu 2018-06-12 -
Olszewska Izabela Członek Zarządu 2018-08-01 -
Kułakowski Dariusz Członek Zarządu 2018-08-01 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Szumiejko Eugeniusz Członek RN 2017-02-22 -
Paszke Filip Członek RN 2017-06-19 -
Bartczak Bogusław Członek RN 2017-06-19 OKOCIM - Wiceprezes Zarządu
TXM - Członek RN
Modrzejewski Jakub Członek RN 2017-06-19 -
Krawczyk Janusz Członek RN 2018-06-19 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kaczmarczyk Krzysztof Członek RN 2017-06-19 2018-08-20 -
Grzywiński Jarosław Wiceprezes Zarządu 2017-06-13 2017-12-15 -
Kowalczyk Grzegorz Członek RN 2017-02-22 2017-06-19 -
Nagel Wojciech Członek RN 2016-11-30 2018-06-19 -
Świerżewski Łukasz Członek RN 2016-11-30 2016-12-30 -
Sawicki Wojciech Członek RN 2016-11-30 2016-12-30 -
Dietl Marek Członek RN 2016-06-22 2017-06-19 TECHMEX - Członek RN
Dominiak Jarosław Członek RN 2016-06-22 2017-03-06 -
Cieciórski Michał Wiceprezes Zarządu 2016-05-23 2018-04-23 -
Dziekoński Paweł Wiceprezes Zarządu 2016-03-16 2017-03-22 -
Zaleska Małgorzata Prezes Zarządu 2016-01-12 2017-03-14 -
Miłosz Adam Członek RN 2016-01-12 2016-11-30 -
Sibrecht-Ośka Ewa Członek RN 2016-01-12 2016-11-30 -
Nagel Wojciech Członek RN 2016-01-12 2016-06-22 -
Hardt Łukasz Członek RN 2016-01-12 2016-02-18 -
Hardt Łukasz Członek RN 2016-01-12 -
Nagel Wojciech Członek RN 2016-01-12 -
Ladko Andrzej Członek RN 2015-06-25 2016-01-12 -
Klimaszewski Bogdan Członek RN 2015-06-25 2016-01-12 -
Ladko Andrzej Członek RN 2015-06-25 -
Klimaszewski Bogdan Członek RN 2015-06-25 -
Maj Waldemar Członek RN 2014-08-25 2016-01-12 -
Maj Waldemar Członek RN 2014-08-25 -
Zawada Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2014-07-25 2016-05-23 -
Półtorak Karol Wiceprezes Zarządu 2014-07-25 2016-03-16 -
Tamborski Paweł Prezes Zarządu 2014-07-25 2015-12-31 -
Tamborski Paweł Prezes Zarządu 2014-07-25 2015-12-31 -
Szczepański Mirosław Wiceprezes Zarządu 2014-07-25 2015-07-02 -
Pilat Piotr Członek RN 2014-07-25 2015-06-24 -
Szczepański Mirosław Wiceprezes Zarządu 2014-07-25 -
Zawada Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2014-07-25 -
Półtorak Karol Wiceprezes Zarządu 2014-07-25 -
Kułakowski Dariusz Wiceprezes Zarządu 2014-07-25 -
Pilat Piotr Członek RN 2014-07-25 -
Rozłucki Wiesław Przewodniczący RN 2013-07-17 2016-01-12 -
Rozłucki Wiesław Przewodniczący RN 2013-07-17 -
Kacprzyk Dariusz Członek RN 2013-06-21 2015-05-29 -
Kacprzyk Dariusz Członek RN 2013-06-21 -
Kułakowski Dariusz Członek Zarządu 2013-05-22 2014-07-25 -
Kułakowski Dariusz Członek Zarządu 2013-05-22 -
Szczepański Mirosław Członek Zarządu 2013-04-09 2014-07-25 -
Graniewski Paweł Wiceprezes Zarządu 2013-04-09 2014-07-25 -
Szczepański Mirosław Członek Zarządu 2013-04-09 -
Graniewski Paweł Wiceprezes Zarządu 2013-04-09 -
Jarosz Beata Wiceprezes Zarządu 2013-02-22 2014-07-25 -
Jarosz Beata Wiceprezes Zarządu 2013-02-22 -
Maciejewski Adam Prezes Zarządu 2013-01-17 2013-07-25 -
Maciejewski Adam Prezes Zarządu 2013-01-17 -
Maciejewski Adam Wiceprezes Zarządu / p.o. prezesa zarządu 2012-12-21 -
Słomski Marek Członek RN 2012-06-27 2017-06-19 -
Krupa Sławomir Członek RN 2011-06-27 2014-07-25 -
Jaszczołt Jacek Członek RN 2011-06-27 2012-06-27 -
Krupa Sławomir Członek RN 2011-06-27 -
Jaszczołt Jacek Członek RN 2011-06-27 -
Lewandowski Jacek Członek RN 2011-02-28 2016-11-30 -
Graniewski Paweł Członek RN 2011-02-28 2013-04-09 -
Lewandowski Jacek Członek RN 2011-02-28 -
Graniewski Paweł Członek RN / oddelegowany do czasowego sprawowania funkcji Członka Zarządu 2011-02-28 -
Zganiacz Tomasz Członek RN 2009-06-30 2011-02-28 -
Zganiacz Tomasz Członek RN 2009-06-30 -
Rodzynkiewicz Mateusz Członek RN 2008-02-12 2011-06-27 -
Pawłowicz Leszek Przewodniczący RN 2008-02-12 -
Pawłowicz Leszek Przewodniczący RN 2008-02-12 -
Rodzynkiewicz Mateusz Członek RN 2008-02-12 -
Skuza Sebastian Sekretarz RN 2006-11-15 2013-06-21 -
Skuza Sebastian Sekretarz RN 2006-11-15 -
Adamska Lidia Członek Zarządu 2006-06-28 2013-03-31 -
Adamska Lidia Członek Zarządu 2006-06-28 2013-03-31 -
Sobolewski Ludwik Prezes Zarządu / zawieszony w czynnościach prezesa Zarządu od 21 grudnia 2012 r. 2006-06-28 2013-01-17 -
Sobolewski Ludwik Prezes Zarządu / zawieszony w czynnościach prezesa Zarządu od 21 grudnia 2012 r. 2006-06-28 2013-01-17 -
Sierpińska Maria Członek RN 2006-03-20 2011-06-27 -
Sierpińska Maria Członek RN 2006-03-20 -
Dobrowolska Maria Członek RN 2002-06-27 2011-02-28 -
Dobrowolska Maria Członek RN 2002-06-27 -
Wierzbowski Marek Wiceprzewodniczący RN 1994-09-16 2016-01-11 -
Wierzbowski Marek Wiceprzewodniczący RN 1994-09-16 -
Kokoszczyński Ryszard Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2017 193 -
2016 187 -
2015 205 -
2014 208 -
2013 205 -
2012 211 -
2011 213 -
2010 209 -
Grupa
2017 341 -
2016 340 -
2015 369 -
2014 371 -
2013 347 -
2012 338 -
2011 261 -
2010 255 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.