REKLAMA

VOOLT: Zawarcie umowy z Autoryzowanym Doradcą

2025-05-07 12:14
publikacja
2025-05-07 12:14
VOOLT Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie („Spółka”, „Emitent”) informuje, iż w dniu 7 maja 2025 roku zawarta została Umowa o świadczenie usług Autoryzowanego Doradcy na rynku NewConnect ze spółką Rubicon Partners sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Umowa”).

Autoryzowany Doradca na mocy Umowy, która weszła w życie z dniem 7 maja 2025 roku, będzie współdziałać z Emitentem przy wypełnianiu przez Spółkę obowiązków informacyjnych oraz doradzać w zakresie dotyczącym funkcjonowania akcji VOOLT S.A. w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect.

Podstawa prawna:
§ 3 ust. 1 pkt. 9 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".
Źródło:Komunikaty spółek (EBI)
Tematy
Otwórz konto firmowe mBiznes Standard w mBanku wraz z kartą firmową Mastercard i zyskaj premię
Otwórz konto firmowe mBiznes Standard w mBanku wraz z kartą firmową Mastercard i zyskaj premię

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki