REKLAMA

Szybkie ubezpieczenia dla kierowców online – startuje Beesafe

2020-10-21 16:00, akt.2020-10-21 16:18
publikacja
2020-10-21 16:00
aktualizacja
2020-10-21 16:18
Beesafe

Błyskawiczna wycena ubezpieczenia w kilku krokach i możliwość poszerzenia zakresu ochrony o dodatkowe pakiety – taką propozycję dla kierowców przygotował nowy startup technologiczny Beesafe. Firma sprzedaje produkty Compensa TU i chce trafić do zwolenników obsługi online.

Poszukiwanie polisy OC i AC prowadzi często przez wielostronicowe formularze, w których trzeba podać dziesiątki informacji o kierowcy i pojeździe. Beesafe postawił sobie za cel maksymalne uproszczenie całego procesu. Do wyceny pakietu wystarczy podać numer rejestracyjny samochodu, rok produkcji pojazdu i datę urodzenia właściciela. Reszta danych pobierana jest z baz Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

Po kilku kliknięciach użytkownik otrzymuje kilka propozycji ubezpieczenia do wyboru. Firma jest agentem ubezpieczeniowym sprzedającym produkty znanego na polskim rynku towarzystwa – Compensa TU, należącego do Vienna Insurance Group. Na razie w ofercie znajdują się ubezpieczenia OC, autocasco i następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW).

Kalkulator ubezpieczeniowy https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/ wbudowano w responsywną witrynę , z której można wygodnie skorzystać zarówno na komputerze, jak i na telefonie. Serwis podsuwa kilka pakietów wraz ze wstępną wyceną. Ochronę ubezpieczeniową da się rozszerzyć o dodatkowe elementy. Wśród „klocków”, z których można złożyć własny pakiet znalazły się m.in. ubezpieczenie opon, akumulatora, szyb, bagażu oraz ochrona prawna (wsparcie prawnika w problemach związanych np. z wypadkiem lub wykroczeniem drogowym), bezpośrednia likwidacja szkód i kilka odmian usług assistance.

Dla poruszających się nie tylko samochodem firma przygotowała „Ubezpieczenia Miejskie”. Zapewnia ono ochronę OC i NNW dla użytkowników rowerów i hulajnóg elektrycznych. Z kolei pakiet „Wygodny Kierowca” to rozwiązanie dla osób, które nie chcą tracić czasu na obsługę pojazdu. Beesafe zajmie się naprawami, przeglądami i serwisem samochodu, a potem odstawi auto we wskazane przez użytkownika miejsce. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://beesafe.pl/

Beesafe zdecydowanie stawia na elektroniczną formę obsługi i rezygnuje z papierowych formularzy. Dokumenty ubezpieczeniowe trafiają do klienta e-mailem. Dla potrzebujących porady dostępna jest także opcja rozmowy z ekspertem, który pomoże wybrać odpowiednie ubezpieczenie.

Firma rozpoczęła komercyjne testy swoich narzędzi w październiku. Do końca roku zbiera uwagi użytkowników, które mają udoskonalić usługi i poprawić proces zakupu w sieci.

Źródło:Materiał we współpracy
Tematy
Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 300 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 300 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki