REKLAMA

Problemy z logowaniem do Idea Banku

2016-11-22 11:47
publikacja
2016-11-22 11:47
Bankier.pl

Klienci Idea Banku skarżą się na problemy z logowaniem do systemu bankowości internetowej. Zgłoszenia w tej sprawie otrzymała również Redakcja Bankier.pl.

"Podczas logowania do Idea Bank wyskakuje taki tekst: javax.xml.ws.WebServiceException: Could not send Message. at org.apache.cxf.jaxws.JaxWsClientProxy.invoke(JaxWsClientProxy.java:147) at com.sun.proxy.$Proxy185.getMessages(Unknown Source) at  pl.ideabank.sso.login.web.LoginPageController.addLoginPagePlaceholders(LoginPageController.java:30) at pl.ideabank.sso.login.web.LoginPageController.handleRequestInternal(LoginPageController.java:25)" - pisze w zgłoszeniu przesłanym do Redakcji Bankier.pl na alert@bankier.pl jeden z czytelników.

W mediach społecznościowych wtórują mu inni klienci Idea Banku: "znowu nie można się zalogować i skorzystać z obsługi konta", kolejny dzień nie mogę się zalogować do Idea Cloud", "nie mogę logować się przez www i telefon", piszą.

Utrudnienia w logowaniu do systemu bankowości elektronicznej potwierdziła nam również pracownica infolinii. Idea Bank zapewnia, że pracuje nad przywróceniem pełnej funkcjonalności serwisu. "Przepraszamy za niedogodności i prosimy o cierpliwość" - pisze bank na Facebooku. Zgodnie ze słowami pracownicy infolinii, problemy powinny ustąpić w ciągu kilkunastu minut.

/ Bankier.pl

Zgłoszenia o problemach w logowaniu do systemu Idea Banku otrzymywaliśmy również w weekend. Utrudnienia techniczne dotknęły klientów 19 listopada.

[Aktualizacja 22.11.2016 r., godz. 13:50]

Idea Bank poinformował, że problemy z logowaniem już nie występują.

MWC

Źródło:
Tematy
Indywidualna opieka Doradcy, kursy walut Premium, ochrona przed cyber przestępcami.

Indywidualna opieka Doradcy, kursy walut Premium, ochrona przed cyber przestępcami.

Advertisement

Komentarze (2)

dodaj komentarz
~Kasia
Polecam bankowość Getin Banku. Jestem bardzo zadowolona bo zawsze bezproblemowo się loguję wężykiem :)
~goooosciu
a jest jakieś miejsce gdzie jeszcze nie spamujesz? :D

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki