Nowa Karta Podarunkowa Sodexo

Sodexo Motivation Solutions wprowadza do swojej oferty nową przedpłaconą Kartę Podarunkową. Na posiadaczy nowej karty czekają promocje w tysiącach punktów handlowo-usługowych w całej Polsce, w tym promocje z nowymi partnerami karty takimi jak: Decathlon, Media Markt, Saturn, SMYK, Top Secret czy Troll. Dodatkową korzyścią jest internetowy klub poszukiwaczy promocji PromoStrefa Sodexo, dostępny dla użytkowników Kart Sodexo.


Karta jest wydawana we współpracy z Bankiem BPH na platformie VISA, co gwarantuje dostęp do 186 tysięcy punktów akceptujących w całej Polsce, a także umożliwia realizację płatności w Internecie oraz wypłatę gotówki z bankomatów.

Karcie towarzyszy bogaty program promocji, dzięki któremu użytkownik otrzymuje rabaty sięgające nawet do 50% w ponad 4 tysiącach sklepów i punktów usługowych w całej Polsce. Aby ułatwić użytkownikom kart korzystanie z atrakcyjnych ofert, Sodexo uruchomiło internetową wyszukiwarkę promocji dostępną na www.sodexo.motywacja.pl, która pozwala na znalezienie wybranego produktu w atrakcyjnej cenie w pobliżu miejsca zamieszkania czy pracy posiadacza Karty.

Posiadacze Kart Podarunkowych Sodexo otrzymują również dostęp do PromoStrefy, internetowego klubu poszukiwaczy promocji. Po zalogowaniu się na stronie www.promostrefasodexo.pl użytkownik zyskuje możliwość zakupu artykułów w najkorzystniejszych cenach, a co tydzień może nabyć wybrany, markowy produkt taniej niż w innych, nawet internetowych sklepach! W programie dostępny jest sprzęt takich marek jak: Philips, Samsung czy Sony./ Sodexo Motivation Solutions
Źródło: Informacja prasowa

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl