REKLAMA

Netia uruchamia własny serwis VOD

2017-11-17 09:21
publikacja
2017-11-17 09:21

Serwisy VOD chce mieć każdy szanujący się operator na polskim rynku. Do grona tych, którzy taki zamysł zrealizowali, dołącza Netia. Serwis Netia VOD uruchomiono w czwartek, a ceny za wypożyczenie zależą od tytułu i wahają się od 4,99 zł do 9,99 zł.

/ YAY Foto

Na razie w bazie znajduje się tylko 100 filmów – donosi serwis Wirtualnemedia.pl. Oferta skierowana jest do wszystkich abonentów Telewizji Osobistej Netii i dostępna jest wyłącznie w formie aplikacji na Netia Playerze – multimedialnym dekoderze operatora.

Filmy kosztują od 4,99 zł do 9,99 zł i można je odtwarzać od 24 do 72 godzin od momentu zakupu. Koszt transakcji doliczany jest do okresowej faktury za usługi telewizyjne – w aplikacji nie ma żadnych rozwiązań płatniczych i wystarczy wykupić dostęp do filmu wybierając odpowiednią opcję pilotem.

Docelowo w serwisie ma być dostępnych 500 produkcji filmowych i serialowych.

Poza skromną bazą, to czego wciąż brakuje w tej ofercie to dostępność – większość serwisów tego typu umożliwia klientom oglądanie treści wideo także na komputerze i urządzeniach mobilnych. Na Bankier.pl porównywaliśmy już ofertę konkurencji w artykule: „Telewizja w internecie. Ile kosztują usługi VOD?”.

MG

Źródło:
Tematy
Najlepsze z najtańszych kart kredytowych – styczeń 2021 [Ranking]

Najlepsze z najtańszych kart kredytowych – styczeń 2021 [Ranking]

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Nowe technologie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki