REKLAMA

Milionowy klient Banku Millennium

2008-05-07 15:19
publikacja
2008-05-07 15:19
Bank Millennium osiągnął historyczny punkt - ponad milion aktywnych klientów detalicznych. Milionowy klient banku pochodzi z Wrocławia – z tej okazji we wszystkich wrocławskich oddziałach Banku Millennium obowiązują specjalne promocje.
- Każdego miesiąca zyskujemy 16 tysięcy nowych klientów. To doskonałe tempo świadczy o wysokiej jakości naszej oferty oraz skuteczności strategii rozwoju sieci oddziałów Banku Millennium w całej Polsce - powiedział Bogusław Kott, Prezes Banku Millennium, podczas dzisiejszej konferencji prasowej we wrocławskim Centrum Finansowym Banku Millennium. - Z usług Banku Millennium korzysta już ponad milion Klientów i jest to chyba najlepszy dowód, że warto nam zaufać.

Aktualnie Bank Millennium ma w Polsce 425 oddziałów detalicznych – jest to czwarta największa sieć bankowości detalicznej w kraju. Bank jest obecny we wszystkich miastach liczących powyżej 60 tysięcy mieszkańców. Proces rozbudowy sieci ma na celu zwiększenie wygody i komfortu obsługi oraz dostępności oferty banku dla wszystkich grup klientów. W ramach realizacji strategii biznesowej, w całej Polsce do końca 2009 roku działać będzie 560 oddziałów Banku Millennium.

Krzysztof Komendziński z Wrocławia jest milionowym klientem Banku Millennium. Aby uczcić to wydarzenie, Bank Millennium zwolnił klienta z opłat za prowadzenie rachunków oraz za korzystanie z kart płatniczych na resztę życia. Ponadto we wrocławskich oddziałach Banku Millennium została wprowadzona wyjątkowa promocja - wszyscy klienci, którzy otworzą rachunek do końca lipca 2008, będą przez rok zwolnieni z opłat za prowadzenie rachunku osobistego oraz obsługę kart płatniczych.

Bank Millennium / www.prnews.pl
Źródło:
Tematy
Darmowe konto firmowe na stałe? Sprawdzamy najlepsze oferty
Darmowe konto firmowe na stałe? Sprawdzamy najlepsze oferty

Komentarze (4)

dodaj komentarz
~elizka
Bank Millennium uznany jako pracodawca roku:D Smiech w biały dzień:)
Pracodawca,który traktuje ludzi jak maszyny wyciśnie z ludzi wszystko co się tylko da a później powie dowidzenia!
Pracowałam w B.M nie krótko,bo ponad 2 lata i po tych latach tak jak mnie potraktowano to nadaje się na czołówki gazet.
Po latach wytężonej
Bank Millennium uznany jako pracodawca roku:D Smiech w biały dzień:)
Pracodawca,który traktuje ludzi jak maszyny wyciśnie z ludzi wszystko co się tylko da a później powie dowidzenia!
Pracowałam w B.M nie krótko,bo ponad 2 lata i po tych latach tak jak mnie potraktowano to nadaje się na czołówki gazet.
Po latach wytężonej pracy,stresu,płaczu gdzie straciłam zdrowie.Nabawiłam się wrzodów żołądka i nerwicy...gdzie w rezultacie wylądowałam u psychologa.
Pewnego dnia przychodzę do pracy jakby nigdy nic i dyrektor wzywa mnie na rozmowę na której podsuwa mi papier wypowiedzenia....powód czystki,cięcie kosztów kryzys!
Nikt ze mną nie porozmawiał jak z człowiekiem usłyszałam nie musisz jutro przychodzić do pracy...Czy tak traktuje firma pracownika ktory pracuje dla niej prawie 3 lata?
Pracodawca roku?Skoro B.M ma takie podejście do pracowników swoich to jakie ma podejście do klientów?

~Marcelin
Hey no ja właśnie zaczynam prace w Millenium.Przyznam że po tym niby szczegółowym szkoelniu mam mętlik w głowie. Każdy straszy, że ciśnienie, że wynki że ja na widzi mi się wylatujesz -aż się boję co mnie czeka.A fakt szkolą masowo ilościowo nie jaościowo-pozd
~Wojtek
Klienci nie placa za obsluge konta wiec ich dajecie do BIK? To ile kosztuje obsluga tego konta i jak dlugo nie placa? A windykujecie zanim podacie do BIK?
Cos mi tu nie pasuje.
~kierownik
jestem kierownikiem w Millennium od 2 lat i to co tera się dzieje to jest jakaś masakra, z góry idzie ciśnienie na zakładanie rachunków liczy sie sztuka klienci sa oszukiwani ze maja konta bezplatne techniczne np pod lokate czy karte kredytowa a w rzeczywistosci sa to ror za ktore powinni placic poniewaz nie wiedza ze maja placic jestem kierownikiem w Millennium od 2 lat i to co tera się dzieje to jest jakaś masakra, z góry idzie ciśnienie na zakładanie rachunków liczy sie sztuka klienci sa oszukiwani ze maja konta bezplatne techniczne np pod lokate czy karte kredytowa a w rzeczywistosci sa to ror za ktore powinni placic poniewaz nie wiedza ze maja placic to nie placa i trafiaja do bik nowy makro ktorego wczesniej wylali z ing w millennium sie panoszy na potege jedyny produkt ktory ogarnia to karta kredytowa wiec nie ma klienta millennium ktory nie ma ich co najjmniej 2 mowie wam ten bank idzie pod młotek teraz z kontami i kartami to jest gra o tzw słupki

Powiązane: Wrocław

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki