REKLAMA

EO NETWORKS: Zmiany w składzie Rady Nadzorczej

2019-12-19 15:23
publikacja
2019-12-19 15:23
Zarząd eo Networks S.A. ("Spółka") informuje, iż NWZA spółki w dniu 19 grudnia 2019 roku odwołało z funkcji Członka Rady Nadzorczej Spółki Pana Roberta Szlęzaka.
Jednocześnie, NWZA Spółki powołało Panią Ewę Jagniewską na Członka Rady Nadzorczej Spółki na okres trzyletniej wspólnej kadencji upływającej z dniem zatwierdzenia sprawozdania finansowego spółki za rok 2020.
Pani Ewa Jagniewska jest absolwentem Wydziału Prawa Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im H.Chodkowskiej w Warszawie. Pani Ewa Jagniewska jest absolwentem studiów podyplomowych w zakresie prawa spółek na Uniwersytecie Warszawskim oraz prawa sądowego w Wyższej Szkole Handlu i Prawa im Łazarskiego w Warszawie, oraz ukończyła kurs w zakresie mediacji w Polskim Centrum Mediacji z siedzibą w Warszawie. Pani Ewa Jagniewska od 2014 roku do dnia dzisiejszego sprawuje funkcję Wiceprezesa Zarządu firmy Montech Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
Zgodnie ze złożonym Spółce oświadczeniem, Pani Ewa Jagniewska nie prowadzi działalności konkurencyjnej wobec Emitenta, jak również nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu konkurencyjnej spółki kapitałowej lub członek organu jakiejkolwiek konkurencyjnej osoby prawnej. Pani Ewa Jagniewska nie jest wpisana w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie ustawy z dnia 20 sierpnia 1997 r. o Krajowym Rejestrze Sądowym oraz jest niekarana.

Podstawa prawna :
§3 ust. 1 pkt 7 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".
Źródło:NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki