3,5700 zł
4,08% 0,1400 zł
Protektor S.A. (PRT)

Ludzie - PROTEKTOR

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Malicki Tomasz Prezes Zarządu 2019-08-01 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Sobczak Wojciech Przewodniczący RN 2019-07-31 NETWISE - Prezes Zarządu
BEDZIN - Członek RN
DEKPOL - Członek RN
Młotek-Kucharczyk, Marek Sekretarz RN 2016-04-11 -
Krzyżewski Piotr Członek RN 2018-08-17 -
Formela Dariusz Członek RN 2019-09-24 AGORA - Członek RN
UNIMOT - Członek RN
Pisula Tomasz Członek RN 2019-09-24 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Czapaluk Marzena Wiceprzewodniczący RN 2019-06-26 2019-09-23 -
Malicki Tomasz Przewodniczący RN 2019-06-26 2019-07-31 -
Baniak Sławomir Członek Zarządu 2018-06-27 2019-07-31 -
Karnowski Jakub Wiceprzewodniczący RN 2018-06-11 2019-06-26 -
Wojciechowski, Andrzej Filip Prezes Zarządu 2017-12-11 2019-07-31 -
Rolewski Paweł Członek Zarządu 2017-12-11 2018-10-04 -
Kasperek Andrzej Przewodniczący RN 2017-06-30 2019-04-24 -
Purwin Adam Wiceprzewodniczący RN 2017-06-30 2018-06-11 -
Dekarz Jacek Członek RN 2016-04-11 2018-08-17 -
Panek Mirosław Przewodniczący RN 2014-06-27 2016-03-06 -
Gerula Krzysztof Członek RN 2014-06-27 -
Panek Mirosław Przewodniczący RN 2014-06-27 -
Miller Paweł Członek RN 2014-06-27 -
Matczuk Tomasz Przewodniczący RN 2013-02-13 2014-06-27 -
Matczuk Tomasz Przewodniczący RN 2013-02-13 -
Majewski Piotr Członek Zarządu 2012-06-29 2018-05-15 -
Eichhorn Steffen Członek Zarządu 2012-03-02 -
Eichhorn Steffen Członek Zarządu 2012-03-02 -
Kutnik Mirosław Członek RN 2010-05-17 2011-05-30 -
Kutnik Mirosław Członek RN 2010-05-17 -
Strączyński Paweł Członek Zarządu 2010-02-01 2012-06-29 -
Strączyński Paweł Członek Zarządu 2010-02-01 -
Sobczak Wojciech Członek RN 2009-11-10 2010-05-10 NETWISE - Prezes Zarządu
BEDZIN - Członek RN
DEKPOL - Członek RN
Sobczak Wojciech Członek RN 2009-11-10 NETWISE - Prezes Zarządu
BEDZIN - Członek RN
DEKPOL - Członek RN
Gruszka Grzegorz Członek RN 2009-04-27 2011-05-30 -
Gruszka Grzegorz Członek RN 2009-04-27 -
Skrzyński Piotr Prezes Zarządu 2009-04-20 2017-12-11 -
Puzichowski, Waldemar Jacek Członek Zarządu 2009-04-20 2009-07-30 -
Puzichowski, Waldemar Jacek Członek Zarządu 2009-04-20 -
Szczypiński Dariusz Członek RN 2009-04-15 2009-11-06 -
Szczypiński Dariusz Członek RN 2009-04-15 -
Łakomiec Artur Członek RN 2009-02-01 2009-04-01 -
Łakomiec Artur Członek RN 2009-02-01 -
Marczuk, Marcin Paweł Członek RN 2008-06-27 2009-01-29 -
Marczuk, Marcin Paweł Członek RN 2008-06-27 -
Puzichowski, Waldemar Jacek Prezes Zarządu 2007-11-14 -
Parzęcki Grzegorz Sekretarz RN 2007-11-06 2014-06-27 -
Parzęcki Grzegorz Sekretarz RN 2007-11-06 -
Szostak Piotr Członek RN 2007-08-07 2009-04-24 -
Wojas, Wiesław Tadeusz Członek RN 2007-08-07 2008-06-26 -
Burlewicz Zdzisław Sekretarz RN 2007-08-07 -
Burlewicz Zdzisław Członek RN 2007-08-07 -
Szostak Piotr Członek RN 2007-08-07 -
Wojas, Wiesław Tadeusz Członek RN 2007-08-07 -
Sistermann Frank Prezes Zarządu 2007-03-28 2007-11-12 -
Marek Stryjewski Wiceprezes Zarządu 2007-03-28 2007-10-10 -
Sistermann Frank Prezes Zarządu 2007-03-28 -
Marek Stryjewski Wiceprezes Zarządu 2007-03-28 -
Jurczak Beata Członek Zarządu 2007-01-23 2009-02-19 -
Jurczak Beata Członek Zarządu 2007-01-23 -
Szymański Grzegorz Przewodniczący RN 2006-11-08 2013-02-13 -
Weiss Beata Członek RN 2006-11-08 2007-11-06 -
Ostatek, Kazimierz Adam Członek RN 2006-11-08 2007-08-07 -
Rybicki Jan Członek RN 2006-11-08 2007-08-07 -
Szymański Grzegorz Przewodniczący RN 2006-11-08 -
Ostatek, Kazimierz Adam Członek RN 2006-11-08 -
Rybicki Jan Członek RN 2006-11-08 -
Weiss Beata Członek RN 2006-11-08 -
Gruszka Grzegorz Członek RN 2006-07-28 2007-08-07 -
Koza Wojciech Członek RN 2006-07-28 2006-10-16 -
Gruszka Grzegorz Członek RN 2006-07-28 -
Koza Wojciech Członek RN 2006-07-28 -
Boryca Wincenty Wiceprezes Zarządu 2006-06-28 2007-01-23 -
Boryca Wincenty Wiceprezes Zarządu 2006-06-28 -
Wojas, Wiesław Tadeusz Członek RN 2006-04-07 2006-11-08 -
Łukjanow Jacek Członek RN 2006-04-07 2006-11-08 -
Jesionowski, Witold Jerzy Członek RN 2006-04-07 2006-10-13 -
Jerzy Rafał Członek RN 2006-04-07 2006-07-28 -
Jesionowski, Witold Jerzy Członek RN 2006-04-07 -
Wojas, Wiesław Tadeusz Członek RN 2006-04-07 -
Łukjanow Jacek Członek RN 2006-04-07 -
Jerzy Rafał Członek RN 2006-04-07 -
Góra Jerzy Członek RN 2005-05-31 2006-07-28 -
Góra Jerzy Członek RN 2005-05-31 -
Grzelak Stanisław Członek RN 2004-09-03 2005-05-31 -
Grzelak Stanisław Członek RN 2004-09-03 -
Pawłowski Albin Członek RN 2004-05-28 2006-04-07 -
Pawłowski Albin Członek RN 2004-05-28 -
Jurkiewicz Waldemar Członek Zarządu 2003-05-19 2004-06-18 -
Jurkiewicz Waldemar Członek Zarządu 2003-05-19 -
Błażejowski Ryszard Członek RN 2002-05-24 2004-05-28 -
Błażejowski Ryszard Członek RN 2002-05-24 -
Maciuszczak Wiesław Członek RN 2002-05-24 -
Maciuszczak Wiesław Członek RN 2002-05-24 -
Kwaśniewski Piotr Prezes Zarządu / Dyrektor Naczelny 2002-01-01 2006-04-07 -
Kwaśniewski Piotr Prezes Zarządu / Dyrektor Naczelny 2002-01-01 -
Pędziński Marcin Przewodniczący RN 2006-04-07 -
Zajączkowski Kazimierz Wiceprzewodniczący RN 2006-04-07 -
Skotarek Małgorzata Sekretarz RN 2006-04-07 -
Pędziński Marcin Przewodniczący RN -
Puzichowski, Waldemar Jacek Członek Zarządu -
Puzichowski, Waldemar Jacek Członek Zarządu -
Skotarek Małgorzata Sekretarz RN -

Zatrudnienie

Spółka
2018 152 -
2017 164 -
2016 114 -
2015 77 -
2014 69 -
2013 4 -
2012 44 -
2011 23 -
2010 42 -
2009 338 -
2008 378 -
2007 383 -
2004 502 -
2003 544 -
2002 611 -
2001 746 -
1999 877 -
1998 959 -
1997 1 033 -
1996 933 -
1995 895 -
1994 898 -
Grupa
2018 719 -
2017 4 -
2016 667 -
2015 596 -
2014 604 -
2013 587 -
2012 575 -
2011 845 -
2010 1 093 -
2009 1 186 -
2008 1 213 -
2007 917 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.