1,1500 zł
18,56% 0,1800 zł
PRIMETECH SA (PTH)

Ludzie - PRIMETECH

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Poświata Jan Prezes Zarządu 2019-10-01 -
Dzierzęga Jakub Wiceprezes Zarządu 2019-06-28 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Bendzera Mirosław Przewodniczący RN 2017-10-19 FAMUR - Prezes Zarządu
PBOANIOL - Członek RN
Toborek Adam Wiceprzewodniczący RN 2017-10-19 FAMUR - Wiceprezes Zarządu
Blacha-Cieślik Karolina Sekretarz RN 2017-10-19 -
Szypuła Zdzisław Członek RN 2017-10-19 -
Gruszczyk Dawid Członek RN 2017-10-19 FAMUR - Wiceprezes Zarządu
Wyjadłowska Dorota Członek RN 2017-10-19 ZAMET - Członek RN
PGOSA - Członek RN
PEMUG - Członek RN
FAMUR - Członek RN
Kruk Tomasz Członek RN 2018-10-10 PGOSA - Członek RN
PEMUG - Członek RN
FAMUR - Członek RN
ZAMET - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Dzierzęga Jakub Wiceprezes Zarządu 2019-06-28 -
Rogowski Robert Członek RN 2017-10-19 2018-09-30 -
Rogowski Robert Członek RN 2017-10-19 -
Zajączkowska-Ejsymont Magdalena Członek RN 2017-01-03 2017-10-18 -
Domogała Tomasz Członek RN 2017-01-03 2017-10-18 -
Leonkiewicz Jacek Członek RN 2017-01-03 2017-10-18 -
Gelner Wojciech Członek RN 2017-01-03 2017-10-18 -
Domogała Tomasz Członek RN 2017-01-03 -
Gelner Wojciech Członek RN 2017-01-03 -
Leonkiewicz Jacek Członek RN 2017-01-03 -
Zajączkowska-Ejsymont Magdalena Członek RN 2017-01-03 -
Zawiszowska Beata Prezes Zarządu 2016-12-16 2019-09-30 -
Bielak Bartosz Wiceprezes Zarządu 2016-12-16 2019-06-24 -
Bielak Bartosz Wiceprezes Zarządu 2016-12-16 -
Zawiszowska Beata Prezes Zarządu 2016-12-16 -
Bielak Bartosz Członek Zarządu 2016-09-14 2016-12-15 -
Kisiel Czesław Członek RN 2016-09-01 2017-10-18 -
Kisiel Czesław Członek RN 2016-09-01 -
Pietyszuk Dariusz Prezes Zarządu 2016-08-11 2016-12-15 -
Jurczyk Henryk Członek Zarządu 2016-06-01 2016-12-15 -
Nawłoka Magdalena Członek Zarządu 2016-05-10 2016-12-15 -
Pietyszuk Dariusz Prezes Zarządu / p.o. 2016-05-10 2016-08-10 -
Pietyszuk Dariusz Członek RN 2016-05-10 -
Zawadzki Krzysztof Członek Zarządu 2016-02-01 2016-05-10 -
Zawadzki Krzysztof Członek Zarządu 2016-02-01 -
Rogatko Michał Wiceprzewodniczący RN 2016-01-12 2016-12-31 -
Uszko Marek Członek Zarządu 2016-01-12 2016-05-10 -
Bobrowski Bogusław Prezes Zarządu 2016-01-12 2016-05-10 -
Uszko Marek Członek Zarządu 2016-01-12 -
Bobrowski Bogusław Prezes Zarządu 2016-01-12 -
Lewczuk Daniel Sekretarz RN 2015-11-25 2016-12-31 -
Bobrowski Bogusław Wiceprzewodniczący RN 2015-11-25 2016-01-11 -
Rogatko Michał Członek Zarządu 2015-11-25 2016-01-11 -
Bobrowski Bogusław Wiceprzewodniczący RN 2015-11-25 -
Rogatko Michał Członek Zarządu 2015-11-25 -
Strzępka Janusz Członek RN 2015-11-18 2016-05-10 -
Strzępka Janusz Członek RN 2015-11-18 -
Lewczuk Daniel Członek RN 2015-01-29 2015-11-24 -
Dubiński Józef Członek RN 2014-02-20 2016-05-20 -
Dubiński Józef Członek RN 2014-02-20 -
Broncel Piotr Członek Zarządu 2014-02-01 2016-09-14 -
Broncel Piotr Członek Zarządu 2014-02-01 -
Węgrzyn Joanna Członek Zarządu 2013-06-28 2016-02-01 -
Wolski Józef Prezes Zarządu 2013-06-28 2016-01-12 -
Wolski Józef Prezes Zarządu 2013-06-28 -
Węgrzyn Joanna Członek Zarządu 2013-06-28 -
Augustyniak Piotr Członek RN 2013-06-26 2016-12-31 -
Sikora Andrzej Członek RN 2013-06-26 2015-01-20 -
Sikora Andrzej Członek RN 2013-06-26 -
Augustyniak Piotr Członek RN 2013-06-26 -
Śnieżko Arkadiusz Członek Zarządu 2012-12-12 2014-03-03 -
Czechowski Andrzej Członek Zarządu 2012-12-12 2013-05-16 -
Czechowski Andrzej Członek Zarządu 2012-12-12 2013-05-16 -
Czechowski Andrzej Członek Zarządu 2012-12-12 2013-05-16 -
Śnieżko Arkadiusz Członek Zarządu 2012-12-12 -
Jagiello Andrzej Prezes Zarządu 2012-07-09 2013-05-27 -
Jagiello Andrzej Prezes Zarządu 2012-07-09 -
Jędrzejewski Krzysztof Przewodniczący RN 2012-06-27 2017-01-03 -
Rogatko Michał Wiceprzewodniczący RN 2012-06-27 2015-11-18 -
Misiuna Marzena Członek RN 2012-06-27 2013-06-25 -
Kalkusiński Adam Członek RN 2012-06-27 2013-06-25 -
Napiórkowski Wojciech Członek RN 2012-06-27 2013-06-25 -
Dzik Zofia Członek RN 2012-06-27 2013-06-24 -
Dzik Zofia Członek RN 2012-06-27 -
Kalkusiński Adam Członek RN 2012-06-27 -
Napiórkowski Wojciech Członek RN 2012-06-27 -
Jędrzejewski Krzysztof Członek RN 2012-06-27 -
Misiuna Marzena Członek RN 2012-06-27 -
Rogatko Michał Wiceprzewodniczący RN 2012-06-27 -
Meder Andrzej Członek Zarządu 2012-02-01 2016-01-12 -
Kucharski Artur Członek Zarządu 2012-02-01 2012-09-21 -
Meder Andrzej Członek Zarządu 2012-02-01 -
Kucharski Artur Członek Zarządu 2012-02-01 -
Łyczkowski Adam Członek RN 2012-01-27 2012-02-03 -
Łyczkowski Adam Członek RN 2012-01-27 -
Jędrzejewski Krzysztof Prezes Zarządu 2012-01-16 2012-06-26 -
Jędrzejewski Krzysztof Prezes Zarządu 2012-01-16 -
Bobrowski Bogusław Członek RN 2012-01-16 -
Kucharski Artur Przewodniczący RN 2010-04-19 -
Jędrzejewski Krzysztof Przewodniczący RN 2010-04-12 2012-01-15 -
Rogatko Michał Wiceprzewodniczący RN 2010-04-12 -
Jędrzejewski Krzysztof Przewodniczący RN 2010-04-12 -
Jędrzejewski Damian Członek RN 2008-12-30 2010-04-19 -
Jędrzejewski Damian Członek RN 2008-12-30 -
Kostempski Marian Prezes Zarządu 2008-06-23 2012-01-10 -
Soroka Tadeusz Wiceprezes Zarządu 2008-06-23 2010-02-17 -
Kostempski Marian Prezes Zarządu 2008-06-23 -
Soroka Tadeusz Wiceprezes Zarządu 2008-06-23 -
Misiuna Marzena Członek RN 2008-04-21 -
Kalkusiński Adam Wiceprzewodniczący RN 2008-04-07 -
Jędrzejewski Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2008-04-01 2010-04-11 -
Jędrzejewski Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2008-04-01 -
Jędrzejewski Leszek Przewodniczący RN 2007-08-27 2008-11-20 -
Jędrzejewski Leszek Przewodniczący RN 2007-08-27 -
Bajda Iwona Członek RN 2007-06-29 2010-04-12 -
Bargieł Stanisław Członek RN 2007-06-29 2010-04-12 -
Smutek Andrzej Członek RN 2007-06-29 2008-03-31 -
Bajda Iwona Członek RN 2007-06-29 -
Bargieł Stanisław Członek RN 2007-06-29 -
Smutek Andrzej Członek RN 2007-06-29 -
Augustyn, Kozłowski Sławomir Członek RN 2007-04-19 2008-04-21 -
Sosnica Joachim Przewodniczący RN 2007-04-19 2007-08-27 -
Sosnica Joachim Przewodniczący RN 2007-04-19 2007-08-27 -
Augustyn, Kozłowski Sławomir Członek RN 2007-04-19 -
Mika Marek Wiceprezes Zarządu 2006-12-01 2007-04-10 -
Mika Marek Wiceprezes Zarządu 2006-12-01 -
Soroka Tadeusz Prezes Zarządu 2006-06-30 2008-06-22 -
Soroka Tadeusz Prezes Zarządu 2006-06-30 -
Jędrzejewski Krzysztof Przewodniczący RN 2006-02-17 2007-04-19 -
Jędrzejewski Leszek Członek RN 2006-02-17 2007-04-17 -
Mika Marek Wiceprzewodniczący RN 2006-02-17 2006-11-30 -
Mika Marek Wiceprzewodniczący RN 2006-02-17 -
Jędrzejewski Krzysztof Przewodniczący RN 2006-02-17 -
Jędrzejewski Leszek Członek RN 2006-02-17 -
Jędrzejewski Leszek Członek RN 2006-02-17 -
Krupa Katarzyna Członek RN 2005-10-18 2006-02-17 -
Krupa Katarzyna Członek RN 2005-10-18 -
Drap Janusz Członek RN 2005-04-21 2006-02-17 -
Drap Janusz Członek RN 2005-04-21 -
Szafrańska Anna Sekretarz RN 2004-04-22 2007-06-29 -
Kuźnik Stanisław Członek RN 2004-04-22 2006-02-17 -
Lewicki Arkadiusz Członek RN 2004-04-22 2006-02-17 -
Szafrańska Anna Sekretarz RN 2004-04-22 -
Lewicki Arkadiusz Członek RN 2004-04-22 -
Kuźnik Stanisław Członek RN 2004-04-22 -
Parzych Joanna Wiceprezes Zarządu 2004-02-06 2012-12-11 -
Parzych Joanna Wiceprezes Zarządu 2004-02-06 -
Wojs Artur Członek RN 2003-11-28 2004-12-31 -
Wojs Artur Członek RN 2003-11-28 -
Harasimowicz Jerzy Wiceprezes Zarządu 2003-06-24 2005-04-21 -
Harasimowicz Jerzy Wiceprezes Zarządu 2003-06-24 -
Pietruczuk Grzegorz Członek RN 2003-02-15 2005-11-01 -
Pietruczuk Grzegorz Członek RN 2003-02-15 -
Szumowski Andrzej Członek RN 2002-02-23 2007-06-29 -
Nawolski Józef Wiceprzewodniczący RN 2002-02-23 2003-08-28 -
Nawolski Józef Wiceprzewodniczący RN 2002-02-23 -
Szumowski Andrzej Członek RN 2002-02-23 -
Rost Rafał Prezes Zarządu 2002-02-14 2006-06-30 -
Soroka Tadeusz Wiceprezes Zarządu 2002-02-14 2005-03-31 -
Danielak Zdzisław Wiceprezes Zarządu 2002-02-14 2004-10-28 -
Siemieniec Janusz Członek RN 2002-02-14 2004-04-22 -
Stabla Henryk Członek RN 2002-02-14 2003-02-15 -
Rost Rafał Prezes Zarządu 2002-02-14 -
Soroka Tadeusz Wiceprezes Zarządu 2002-02-14 -
Stabla Henryk Członek RN 2002-02-14 -
Danielak Zdzisław Wiceprezes Zarządu 2002-02-14 -
Siemieniec Janusz Członek RN 2002-02-14 -
Pakulski Jerzy Członek RN 1000-01-01 2015-12-31 -
Niemiec Jacek Sekretarz RN 1000-01-01 2015-12-31 -
Zaklukiewicz Marcin Członek RN 1000-01-01 2007-06-29 -
Gołębiewska Marta Członek RN 1000-01-01 2006-02-17 -
Bereska Roger Członek RN 1000-01-01 2006-02-14 -
Ogonowski Mirosław Członek RN 1000-01-01 2005-07-21 -
Ogonowski Mirosław Członek RN 2005-07-21 -
Gołębiewska Marta Członek RN -
Bereska Roger Członek RN -
Ogonowski Mirosław Członek RN -
Pakulski Jerzy Członek RN -
Zaklukiewicz Marcin Członek RN -
Niemiec Jacek Sekretarz RN -

Zatrudnienie

Spółka
2018 59 -
2017 643 -
2016 1 370 -
2015 268 -
2014 251 -
2011 174 -
2009 189 -
2008 382 -
2007 646 -
2004 1 198 w tym 928 za granicą
2003 808 w tym 656 za granicą
2002 615 w tym 479 za granicą
2001 557 -
2000 417 -
1999 787 -
1998 206 -
1997 229 -
1996 240 -
1995 234 -
1994 242 -
Grupa
2018 1 142 -
2017 2 288 -
2016 3 412 -
2015 4 636 -
2014 4 826 -
2013 5 077 -
2012 5 729 -
2011 5 606 -
2009 6 669 -
2008 6 847 -
2007 6 254 -
2004 2 595 w tym 928 za granicą
2003 1 068 w tym 656 za granicą
2002 904 w tym 479 za granicą
2001 849 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.