26,7000 zł
-2,55% -0,7000 zł
Polenergia S.A. (PEP)

Ludzie - PEP

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Michalski Michał Prezes Zarządu 2016-11-08 -
Dujczyński Bartłomiej Członek Zarządu 2016-04-27 -
Nowak, Robert Maciej Członek Zarządu 2018-08-08 -
Sięrżęga Iwona Członek Zarządu 2019-01-23 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Kulczyk Dominika Przewodniczący RN 2018-07-13 -
Bode Brian Członek RN 2016-02-23 -
Jastrzębski Arkadiusz Członek RN 2016-03-24 ATLANTA - Wiceprzewodniczący RN
KRUKSA - Członek RN
Schmude-Olczak Marta Członek RN 2018-07-13 -
Schweickardt Hans Członek RN 2018-07-13 -
Helder Marjolein Członek RN 2019-01-08 -
Kulczyk Sebastian Członek RN 2019-01-08 CIECH - Przewodniczący RN
Nazaruk, Orest Andrzej Członek RN 2019-04-17 -
Dworzyński Adrian Członek RN 2019-04-17 AATHOLD - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Suchenek Jacek Członek Zarządu 2018-08-08 2018-11-30 -
Dobyrn Kajetan Członek RN 2018-07-13 2019-01-08 -
Kawa Michał Członek RN 2018-07-13 2019-01-07 -
Rędziniak, Łukasz Antoni Członek RN 2017-03-30 2018-07-12 -
Głowacki Jacek Prezes Zarządu 2016-04-27 -
Gorzelawa-Krolikowska Dagmara Członek RN 2016-03-24 2018-07-19 -
Nowak Mariusz Członek RN 2016-03-24 2018-07-12 -
Mikołajczak Tomasz Przewodniczący RN 2016-03-24 2018-07-12 -
Libicki Dominik Członek RN 2016-03-24 2018-07-12 -
Libicki Dominik Członek RN 2016-03-24 -
Jakubowicz Dawid Członek RN 2015-12-16 -
Nazaruk, Orest Andrzej Członek RN 2015-12-16 -
Nazaruk, Orest Andrzej Członek RN 2015-12-16 -
Jakubowicz Dawid Członek RN 2015-12-16 -
Andrzejewski Rafał Członek RN 2014-09-30 2016-02-23 -
Andrzejewski Rafał Członek RN 2014-09-30 -
Rędziniak, Łukasz Antoni Wiceprzewodniczący RN 2014-06-30 -
Rędziniak, Łukasz Antoni Wiceprzewodniczący RN 2014-06-30 -
Gabryjelski Marek Członek RN 2012-11-05 2015-11-05 -
Mioduski Dariusz Członek RN 2012-11-05 2013-11-06 -
Mioduski Dariusz Członek RN 2012-11-05 -
Głowacki Jacek Członek RN 2012-11-05 -
Gabryjelski Marek Członek RN 2012-11-05 -
Głowacki Jacek Członek RN 2012-11-05 -
Dzik Zofia Członek RN 2012-04-03 2012-11-05 -
Krawczyk Dariusz Członek RN 2012-04-03 2012-11-05 -
Dzik Zofia Członek RN 2012-04-03 -
Krawczyk Dariusz Członek RN 2012-04-03 -
Fijołek Robert Członek RN 2011-03-16 2012-11-05 -
Fijołek Robert Członek RN 2011-03-16 -
Gabryjelski Marek Przewodniczący RN 2009-05-21 2012-11-05 -
Gabryjelski Marek Przewodniczący RN 2009-05-21 -
Prokopowicz Zbigniew Prezes Zarządu 2008-07-01 2016-04-27 -
Klein, Stephen Richard Członek RN 2008-07-01 -
Klein, Stephen Richard Członek RN 2008-07-01 -
Prokopowicz Zbigniew Prezes Zarządu 2008-07-01 -
Sobolewski, Krzysztof Robert Członek RN 2007-01-10 2012-11-05 -
Kaczmarczyk Krzysztof Członek RN 2007-01-10 2012-11-05 -
Sierka Wojciech Członek RN 2007-01-10 2009-05-11 -
Sierka Wojciech Członek RN 2007-01-10 -
Sobolewski, Krzysztof Robert Członek RN 2007-01-10 -
Kaczmarczyk Krzysztof Członek RN 2007-01-10 -
Sędzikowski Krzysztof Członek RN 2006-06-12 -
Sędzikowski Krzysztof Członek RN 2006-06-12 -
Olszewski Artur Przewodniczący RN 2006-04-27 -
Olszewski Artur Przewodniczący RN 2006-04-27 -
Sędzikowski Krzysztof Członek RN 2006-04-27 -
Kwarcińska Anna Wiceprezes Zarządu 2006-03-21 2016-04-27 -
Kwarcińska Anna Wiceprezes Zarządu 2006-03-21 -
Kozłowski Michał Wiceprezes Zarządu 2005-12-13 2016-04-27 -
Kozłowski Michał Wiceprezes Zarządu 2005-12-13 -
Klein, Stephen Richard Prezes Zarządu 2005-06-10 2007-07-01 -
Cetnarski Wojciech Wiceprezes Zarządu 2005-06-10 2005-12-13 -
Klein, Stephen Richard Prezes Zarządu 2005-06-10 -
Cetnarski Wojciech Wiceprezes Zarządu 2005-06-10 -
Prokopowicz Zbigniew Prezes Zarządu / delegowany z RN 2004-11-21 -
Cowley Andrew Członek RN 2004-10-25 2006-11-03 -
Cowley Andrew Członek RN 2004-10-25 -
Kacprzyk Aleksander Członek RN 2004-02-23 2006-11-15 -
Kacprzyk Aleksander Członek RN 2004-02-23 -
Dujic Neven Członek RN 2003-12-12 -
Dujic Neven Członek RN 2003-12-12 -
Williams Terry Członek RN 2002-11-25 2006-06-12 -
Williams Terry Członek RN 2002-11-25 -
Skarżyński Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2002-07-18 2005-12-31 -
Skarżyński Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2002-07-18 -
Rusiecki Michał Wiceprzewodniczący RN 2001-10-17 2006-11-15 -
Rusiecki Michał Wiceprzewodniczący RN 2001-10-17 -
Prokopowicz Zbigniew Przewodniczący RN 2008-06-30 -
Stelmaszczyk Robert Prezes Zarządu 2004-11-21 -
Heath Janusz Członek RN 2004-10-25 -
Faltynowicz Jacek Członek RN 2004-08-16 -
Murley Thomas Członek RN 2004-06-21 -
Boni Michał Członek RN 2004-02-23 -
Cetnarski Wojciech Członek Zarządu 2003-12-15 -
Buehler John Członek RN 2003-12-12 -
Król Sebastian Członek RN 2003-12-04 -
Prokopowicz Zbigniew Przewodniczący RN -

Zatrudnienie

Spółka
2018 56 -
2017 52 -
2016 60 -
2015 78 -
2014 85 -
2013 51 -
2011 36 -
2010 33 -
2009 32 -
2008 25 -
2007 22 2007-12-31
2006 22 2006-12-31
2004 31 2004-12-31
2003 40 2003-12-31
2002 79 2002-12-31
Grupa
2018 195 -
2017 202 -
2016 228 -
2015 272 -
2014 279 -
2013 162 -
2012 149 -
2011 218 -
2010 239 -
2009 213 -
2008 195 -
2007 170 2007-12-31
2006 159 2006-12-31
2004 166 z Saturn Managament i Energopep
2003 174 z Saturn Managament i Energopep
2002 176 z Saturn Management
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.