65,0000 zł
1,09% 0,7000 zł
Asseco Poland SA (ACP)

Ludzie - ASSECOPOL

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Góral Adam Prezes Zarządu 2006-11-08 - Prezes Zarządu
PROKOM - Prezes Zarządu
ASSECOSL - Przewodniczący RN
ABG - Przewodniczący RN
ASSECOBS - Wiceprzewodniczący RN
ASSECOSE - Wiceprzewodniczący RN
Panek Marek Wiceprezes Zarządu 2006-11-08 - Członek Zarządu
ASSECOSL - Członek RN
Pomianek Zbigniew Wiceprezes Zarządu 2006-11-08 - Wiceprezes Zarządu
ASSECOBS - Członek RN
Piwowar Paweł Wiceprezes Zarządu 2009-10-01 INFOVIDE - Prezes Zarządu
ABG - Wiceprezes Zarządu
PGSSOFT - Przewodniczący RN
Kozłowski Rafał Wiceprezes Zarządu 2012-06-01 INFOVIDE - Członek Zarządu
Dopierała Andrzej Wiceprezes Zarządu 2017-10-01 -
Żukowicz Gabriela Wiceprezes Zarządu 2017-10-01 -
Wiza Artur Wiceprezes Zarządu 2018-03-01 -
Szmytkowski Sławomir Wiceprezes Zarządu 2019-07-01 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Duch Jacek Przewodniczący RN 2007-08-08 PROKOM - Przewodniczący RN
R22 - Przewodniczący RN
ASSECOSE - Członek RN
Noga Adam Wiceprzewodniczący RN 2008-03-12 - Wiceprzewodniczący RN
PROKOM - Członek RN
KREDYTB - Członek RN
Brzeski Dariusz Członek RN 2009-02-01 ABG - Prezes Zarządu
Kucharski Artur Członek RN 2010-08-31 GTC - Członek RN
ASSECOSE - Członek RN
ALIOR - Członek RN
Augustyniak Piotr Członek RN 2012-11-06 CIECH - Członek RN
CORMAY - Członek RN
Albrycht Izabela Członek RN 2016-04-29 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Dopierała Andrzej Wiceprezes Zarządu 2013-09-01 2016-07-01 -
Dopierała Andrzej Wiceprezes Zarządu 2013-09-01 -
Dopierała Andrzej Wiceprezes Zarządu 2013-09-01 -
Stolarczyk Dariusz Członek RN 2012-11-01 2016-04-28 -
Stolarczyk Dariusz Członek RN 2012-11-01 -
Walendziak Wiesław Członek RN 2012-08-02 2012-10-31 -
Walendziak Wiesław Członek RN 2012-08-02 2012-10-31 -
Kozłowski Rafał Wiceprezes Zarządu 2012-06-01 INFOVIDE - Członek Zarządu
Magdoń Antoni Członek RN 2011-05-31 2012-07-01 -
Magdoń Antoni Członek RN 2011-05-31 -
Woźniak Wojciech Wiceprezes Zarządu 2011-02-01 2012-10-05 -
Woźniak Wojciech Wiceprezes Zarządu 2011-02-01 -
Bojdo Renata Wiceprezes Zarządu 2009-07-01 2012-06-01 -
Bojdo Renata Wiceprezes Zarządu 2009-07-01 2012-06-01 -
Dyrga Tadeusz Wiceprezes Zarządu 2008-03-12 2019-07-01 -
Serwiński Włodzimierz Wiceprezes Zarządu 2008-03-12 2016-03-31 -
Serwiński Włodzimierz Wiceprezes Zarządu 2008-03-12 2016-03-31 -
Kardaś Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2008-03-12 2009-10-01 -
Kardaś Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2008-03-12 2009-10-01 -
Szukalski Andrzej Członek RN 2008-02-21 2011-04-29 -
Denysyk Bo Członek RN 2008-02-21 2009-02-01 -
Denysyk Bo Członek RN 2008-02-21 2009-02-01 -
Szukalski Andrzej Członek RN 2008-02-21 -
Adamski Jarosław Członek RN 2007-10-01 2010-08-31 -
Adamski Jarosław Członek RN 2007-10-01 2010-08-31 -
Górka Dariusz Członek RN 2007-08-08 2008-02-21 -
Górka Dariusz Członek RN 2007-08-08 -
Maciąg Grzegorz Członek RN 2007-08-08 -
Maciąg Grzegorz Członek RN 2007-08-08 -
Rusinek Adam Wiceprezes Zarządu 2006-11-08 2009-12-31 -
Rusinek Adam Wiceprezes Zarządu 2006-11-08 2009-12-31 -
Jeleński Piotr Wiceprezes Zarządu 2006-11-08 2009-07-01 -
Jeleński Piotr Wiceprezes Zarządu 2006-11-08 -
Smułkowski Robert Wiceprezes Zarządu 2006-06-30 2017-03-28 -
Krauze Ryszard Przewodniczący RN 2006-06-30 2007-10-01 -
Zagrajek Maria Członek RN 2006-06-30 2007-08-09 -
Zagrajek Maria Członek RN 2006-06-30 -
Smułkowski Robert Członek Zarządu 2006-06-30 -
Krauze Ryszard Przewodniczący RN 2006-06-30 -
Jakubik Marek Członek RN 2005-08-09 2007-08-09 -
Jakubik Marek Członek RN 2005-08-09 -
Jakubik Marek Członek RN 2005-08-09 -
Zagrajek Maria Członek RN 2005-08-09 -
Mondalski Piotr Członek RN 2004-09-09 2008-02-20 -
Grelowski Maciej Członek RN 2004-09-09 2005-06-29 -
Grelowski Maciej Członek RN 2004-09-09 -
Mondalski Piotr Członek RN 2004-09-09 -
Korba Krzysztof Prezes Zarządu 2004-03-01 2006-11-08 -
Korba Krzysztof Prezes Zarządu 2004-03-01 -
Sęczkowski Przemysław Wiceprezes Zarządu 2004-01-16 2018-02-01 -
Borzestowski Przemysław Wiceprezes Zarządu 2004-01-16 2017-09-18 -
Kornasiewicz Alicja Członek RN 2002-12-04 2005-06-10 -
Kornasiewicz Alicja Członek RN 2002-12-04 -
Dąbkowski Adam Członek Zarządu 2002-10-31 2004-01-16 -
Dąbkowski Adam Członek Zarządu 2002-10-31 -
Ogorzałek Jarosław Wiceprezes Zarządu 2002-03-15 2004-07-23 -
Ogorzałek Jarosław Wiceprezes Zarządu / ds. ekonomicznych 2002-03-15 -
Półgrabia Adam Wiceprezes Zarządu / ds. sprzedaży i marketingu 2002-03-15 -
Półgrabia Adam Wiceprezes Zarządu 2002-03-15 -
Janiszewski Stanisław Członek RN 2008-02-20 -
Janiszewski Stanisław Członek RN 2008-02-20 -
Lesz Aleksander Prezes Zarządu 2004-03-01 -
Kotelnicki Piotr Członek RN 2002-12-03 -
Roman, Marek Członek RN 2002-12-03 -
Komosa Marek Członek Zarządu 2002-09-30 -
Lesz Aleksander Prezes Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
2018 2 374 -
2017 2 571 -
2016 2 576 -
2015 2 851 -
2014 2 967 -
2013 2 974 -
2011 3 196 -
2010 3 056 -
2009 2 282 -
2008 2 246 -
2007 1 144 -
2006 682 -
2005 615 -
2004 379 -
2003 315 -
2002 280 -
2001 284 -
2000 326 -
1999 301 -
1998 259 -
1997 196 -
1996 159 -
1995 134 -
Grupa
2018 24 302 -
2017 24 053 -
2016 22 364 -
2015 20 961 -
2014 18 481 -
2013 17 083 -
2012 15 958 -
2011 14 287 -
2010 13 543 -
2009 8 099 -
2008 7 898 -
2007 4 609 -
2006 1 094 -
2005 1 055 -
2004 955 -
2003 1 050 -
2002 941 -
2001 933 -
2000 971 -
1999 463 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.