REKLAMA
KONFLIKT ROSJA-UKRAINA

Został prezesem na miesiąc i dostał 20 tys. zł

2017-07-03 07:00
publikacja
2017-07-03 07:00
Został prezesem na miesiąc i dostał 20 tys. zł
Został prezesem na miesiąc i dostał 20 tys. zł

Adecco Way to Work to międzynarodowa akcja promująca aktywne poszukiwanie pracy i zdobywanie doświadczenia zawodowego wśród najmłodszego pokolenia. W jej ramach firma już od 3 lat organizuje konkurs „CEO for 1 Month”, którego zwycięzca zasiada w fotelu prezesa na miesiąc, otrzymując służbowy samochód i pensję w wysokości 20 tysięcy złotych. W polskiej edycji konkursu zwyciężył w tym roku 27-letni Mateusz Lebiedziński.

Ideą akcji jest umożliwienie młodym osobom bez doświadczenia zawodowego pracę w dużej firmie u boku prezesa z wieloletnim doświadczeniem. Taka osoba z założenia realizuje podstawowe obowiązki prezesa, takie jak spotkania z kontrahentami, partnerami czy podróże służbowe, ale jak zapewniają organizatorzy konkursu i sam laureat, ma także wpływ na podejmowanie strategicznych decyzji.

- Nie jest tak, że prezes firmy na ten czas ma urlop, bo to by się nie udało, bo jakich bym nie miał predyspozycji, to nie znam tej firmy. Musiałem szybko wejść w tę branżę. Udało się to dzięki obecnej Pani prezes. Miałem te spotkania, które odbywa prezes, miałem ten sam kalendarz. Byłem na wszystkich spotkaniach wewnętrznych i zewnętrznych. To były moje obowiązki, żeby jak najszybciej się wdrożyć i nie mówić zbyt dużo, bo wtedy nie miałem za dużo do powiedzenia, a w międzyczasie zdobywać wiedzę o firmie i szukać rzeczy do poprawy z mojego punktu widzenia, z punktu widzenia osoby młodej, mającej zupełnie inne doświadczenie, niż ma Adecco wewnętrznie – mówi Mateusz Lebiedziński – CEO for 1 Month.

Co musiał zrobić Mateusz, aby zwyciężyć w rekrutacji? Ilu kontrkandydatów pokonał? Co robił przez miesiąc jako "CEO for 1 Month"? O tym w materiale Bankier.tv.

Anna Drozd

Źródło:
Tematy
Najlepsze konta dla płacących kartą lub telefonem - styczeń 2022 r.

Najlepsze konta dla płacących kartą lub telefonem - styczeń 2022 r.

Komentarze (2)

dodaj komentarz
and-owc
Taka jest człowiecza dola - gdyś urodził cieciem się..,itd....-piosenka.

http://www.lyrics-24.com/lyrics/s/stanislaw-grzesiuk
nostromo25
Czy tylko ja skojarzylem tytul z panstwem PiS?

Powiązane: Praca

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki