REKLAMA
ZAPISZ SIĘ

W Investment rozważa inwestycję w Vedię

2016-10-20 22:40
publikacja
2016-10-20 22:40

W Investment rozważa inwestycję w oferującej urządzenia elektroniki użytkowej spółce Vedia, która obecnie przechodzi restrukturyzację finansową i organizacyjną - poinformowały obie spółki w oddzielnych komunikatach.

W Investment i Vedia podpisały list intencyjny, którego przedmiotem jest ocena możliwości zaangażowania w Vedię.

"Zgodnie z informacjami otrzymanymi przez spółkę Vedia przechodzi okres restrukturyzacji finansowej i organizacyjnej, co wymaga wsparcia finansowego oraz zarządczego oferowanego przez spółkę" - napisano w komunikacie W Investment.

"Oba podmioty dostrzegają duże możliwości współpracy i liczą na efekt synergii dzięki połączeniu swoich doświadczeń" - dodano.

Zgodnie z postanowieniami listu intencyjnego W Investment przeprowadzi audyt Vedii do 30 listopada, a ewentualna umowa inwestycyjna zawarta zostanie - pod warunkiem pozytywnego wyniku audytu - w terminie do 15 grudnia 2016 roku.

W Investment notowany jest na warszawskiej giełdzie, a Vedia na rynku Newconnect, ale od dłuższego czasu notowania akcji tej spółki są zawieszone, gdyż spółka nie opublikowała raportu z wynikami finansowymi. (PAP)

pr/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~Pawel
Analfabeta. Nie zna przypadków. W pierwszym zdaniu zamiast inwestycja w co? Odpowiada gdzie?

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki