REKLAMA

Sygnity ma umowę z BGK na wdrożenie CSB

2015-12-07 17:57
publikacja
2015-12-07 17:57

Sygnity podpisało w BGK umowę na wdrożenie Centralnego Systemu Bankowego. Łączna wartość kontraktu z prawem opcji to 53,97 mln zł brutto - podało Sygnity w komunikacie.

Przedmiotem umowy jest: dostarczenie wersji instalacyjnej, instalacja i uruchomienie Oprogramowania Centralnego Systemu Bankowego wraz z udzieleniem prawa do korzystania z tego oprogramowania, a także przeniesieniem autorskich praw majątkowych i udzielenie stosownych upoważnień w zakresie określonym w umowie, dostawy (sprzedaży i udzielenia gwarancji), instalacji i uruchomienia sprzętu niezbędnego do instalacji i produkcyjnego działania CSB, wsparcie w procesie wdrożenia systemu oraz świadczenie określonych usług gwarancyjnych i serwisowych przez okres 36 miesięcy po zakończeniu trwającego 3 miesiące od uruchomienia systemu okresu stabilizacji tego systemu.

Sygnity udzieliło BGK zabezpieczenia należytego wykonania umowy w formie gwarancji ubezpieczeniowej, w wysokości 3,24 mln zł, tj. 6 proc. wynagrodzenia.

Łączna wysokość wszystkich kar umownych z tytułów określonych w umowie jest ograniczona do 100 proc. wynagrodzenia. Jednocześnie zamawiający zastrzegł prawo dochodzenia odszkodowania przewyższającego wysokość zastrzeżonych kar umownych na zasadach ogólnych.

BGK w połowie października, wybrał ofertę Sygnity za 40,55 mln zł brutto jako najkorzystniejszą w przetargu na CSB dla banku.

Oferta Sygnity została oceniona na 99,67 pkt. Na drugim miejscu znalazła się oferta Asseco Poland z oceną 99,12 pkt., a na trzecim konsorcjum Cube.ITG i Compu, którego oferta uzyskała ocenę 71,42 pkt.

Sygnity w tym przetargu zaoferowało wykonanie zamówienia podstawowego za 40,55 mln zł, a łącznie z prawem opcji za 53,97 mln zł. Asseco Poland zaproponowało cenę 62,94 mln zł (104,5 mln zł z prawem opcji). Najdroższa oferta konsorcjum Cube.ITG i Compu opiewała na 91,77 mln zł (114,08 mln zł z opcją). (PAP)

gsu/ asa/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Kredyt dla firm do 350 tys. na dowolny cel z decyzją online nawet w 10 minut

Kredyt dla firm do 350 tys. na dowolny cel z decyzją online nawet w 10 minut

Advertisement

Komentarze (5)

dodaj komentarz
~Nowy
Zdążą wdrożyć nowy system przed bankructwem Sygnity?
~ekonom
Zobaczymy, ale szanse małe :)
~zapodajew
Konsorcjum CC :) podwójna marża i szlag trafił konkurencyjność
~JerzyD
na czym chodził BGK do tej pory, wie ktoś?

Powiązane: Bankowość 3.0 - Aktualności

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki