Pytanie niespodzianka: O czym marzą kobiety w pracy?

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet dzisiejsze wydanie „Pytania niespodzianki” poświęcamy samopoczuciu kobiet w pracy.

Co kobiety doceniają, a na co narzekają w sprawach zawodowych? I dlaczego ich zarobki są niższe od wynagrodzeń mężczyzn? Z tymi pytaniami zmierzyła się Anna Karasińska, ekspert ds. badań rynkowych w Provident Polska.

A już jutro na Bankier.pl pojawi się szczegółowe omówienie specjalnego badania nt. samopoczucia kobiet w pracy.

Masz własne pytania albo pomysł na to, czym powinniśmy zająć się w kolejnej edycji „Pytania niespodzianki”? Pisz na pytanie@bankier.pl.

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 7 detektorjusia

A dlaczego tak mało jest kobiet strażaków, kobiet górników i kobiet kierowców TIRów? Dlaczego w warsztatach samochodowych pracują sami faceci? Dlaczego śmieciarze i szambonurkowie to zawsze faceci? Paczki też zawsze facet mi przynosi, dziwne co nie? Dlaczego kobiety nie pchają się w te zawody ze swoimi mądrościami..?

! Odpowiedz
0 10 the_truth

Mezczyzni zarabiaja wiecej bo musza wiecej jesc !!!

! Odpowiedz
0 9 misiosnechacz

Jestem socjolożką i wszystko jasne ... niech każdy zarabia tyle ile utarguje.

! Odpowiedz
1 55 1a2b

Pani Anna Karasińska koniecznie powinna się również zmierzyć z pytaniem: Dlaczego kobiety przechodzą na emeryturę 5 lat wcześniej niż mężczyźni podczas gdy żyją średnio ok. 10 lat dłużej. Wynika z tego że to mężczyźni powinni przechodzić na emeryturę wcześniej niż kobiety. I dlaczego w takiej sytuacji kobiety nie mają własnego systemu ubezpieczeń emerytalnych tylko bezczelnie podłączają się do systemu zasilanego przez mężczyzn?

Ponad to szczerze zachęcam panią Annę Karasińską do założenia własnej firmy w której będzie zatrudniać same kobiety. Nie muszę dodawać, że w tej firmie będzie pani mogła zatrudnionym kobietom płacić dowolnie dużo... to się pani wtedy rozjaśni w głowie.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Kalkulator płacowy

Oblicz wysokość pensji netto, należne składki oraz podatek.