REKLAMA

Problemy z logowaniem do BZ WBK

2015-09-09 10:40
publikacja
2015-09-09 10:40

Nasi czytelnicy informują o problemach z logowaniem do bankowości internetowej banku BZ WBK. Bank oficjalnie potwierdza awarię i prosi klientów o cierpliwość.

/ fot. Sławomir Stroński / Bankier.pl

Przed godziną 10:00 klienci banku BZ WBK zaczęli doświadczać utrudnień przy próbie zalogowania się na własne konta bankowe. System internetowy BZWBK24 nawet nie uruchamia się po kliknięciu przycisku "Zaloguj się".

Szanowni Państwo, W chwili obecnej mogą występować utrudnienia w logowaniu do serwisu BZWBK24 internet.Trwają prace...

Posted by Bank Zachodni WBK on Wednesday, 9 September 2015

Wskutek awarii nie ma możliwości zlecenia przelewów, ani nawet sprawdzenia stanu konta. Problemy dotyczą także działania aplikacji mobilnej banku. Nadal można jednak korzystać z bankomatów i płacić kartami płatniczymi za zakupy. Bank informuje o pracach naprawczych i prosi o cierpliwość - utrudnienia mają zniknąć jeszcze dziś.

/ Bankier.pl


[Aktualizacja 11:10] Bank poinformował o usunięciu usterki.

/mg

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (17)

dodaj komentarz
~aleste
Tworca programu int. spowodowal ze rok temu zmienilem bank
~Login
Jest sobota a ja nadal nie mogę si€ zalogować wbk to powoli jest komedia lub cyrk
~ZawiedzionyKlient
Ja od kilku dni nie mogę aię zalogować na konto w telefonie ciągle tylko jakiś błąd mi wyskakuje, ten bank to już jest porażka ciągle jakiś problem mają i usterki. Smskody miałam mieć odciągane raz w mieisącu a tu mi przyszło dwa razy do zapłacenia z czego ten drugi raz to jest dodatkowo 12 zł. Jak się mówi że Ja od kilku dni nie mogę aię zalogować na konto w telefonie ciągle tylko jakiś błąd mi wyskakuje, ten bank to już jest porażka ciągle jakiś problem mają i usterki. Smskody miałam mieć odciągane raz w mieisącu a tu mi przyszło dwa razy do zapłacenia z czego ten drugi raz to jest dodatkowo 12 zł. Jak się mówi że nie jest się zainteresowany kredytem ani kartą kredytową to na siłe namawiają i wydzwaniają a jak się nie odbiera co dzwonią codziennie. Duże prowizje mają a konto niby mialo być za darmo. Mało bankomatów zrobili i ściągają za każdą wypłate z innego.
Żal...
~zuber
Bank za każde "pierdnięcie" klienta pobiera niemałe prowizje "haracze", jak taką sytuację chce zrekompensować Klientom, którzy nie moga dokonać przelewów choćby spłaty kredytów.

Kiedyś WBK do był BANK godny polecenia, obecnie jeden z najgorszych.
~agas
nie bez problemu bo jeśli w pasku nie ma kłódki to chyba nie jest bezpieczne połączenie z bankiem
~gocha
co prawda nie mam konta w tym banku ale chwilowa awaria może się zdarzyć każdemu. teraz mam darmowe konto getin up i jestem bardzo zadowolona. obsługa super łatwa, karta z wyświetlaczem i darmowe przelewy :)
~basia
..sprawdzalam konto . jest ok
~asddsa
Dzieci internetu niezdolne do życia bez 1 strony przez godzinę.
~jertam
Nie mogę zapłacić poprzez Pay U , a więc usterka nie usunięta. . Nie otrzymałem z BZ WBK SMS z kodem do operacji w Pay U i transakcja się zawiesiła. Nie mogę też zapłacić w innej formie , bo w moim Zamówieniu jest informacja " Pay U zaksięgowuje Twoją płatność "
I co dalej? ?

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki