Konkurs: znajdź 3 ukryte zdjęcia!

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w zabawie, w której nagrodą są kalendarze książkowe Bankier.pl na 2019 rok. Żeby wygrać, trzeba zdążyć przed innymi znaleźć trzy zdjęcia ukryte przez redakcję w artykułach zamieszczonych w portalu.

Aktualizacja [godz. 13:27]: Mamy już zwycięzców (zostaną poinformowani o wygranej drogą elektroniczną), zamykamy konkurs. Serdeczne gratulacje i podziękowanie za wspólną zabawę!

Po publikacji zdjęcia kalendarzy na naszym instagramowym profilu (@bankier.pl) pytaliście, gdzie można je zdobyć. Dziś jest ku temu okazja - rozdajemy nasze książkowe kalendarze na 2019 rok w specjalnym konkursie.

Zasady konkursu są bardzo proste:

  1. Żeby wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem Bankier.pl.
  2. Redaktorzy z Newsroomu ukryli zdjęcie kalendarzy Bankier.pl na 2019 rok (znajdziecie je poniżej) w trzech artykułach dostępnych dziś na naszej stronie głównej. Waszym zadaniem jest znaleźć te artykuły.
  3. Wygrywają trzy pierwsze osoby, które wyślą nam linki do tych tekstów na adres konkurs@bankier.pl. Wysyłając wiadomość, podajcie adres e-mail lub nick użyty do rejestracji w Bankier.pl.

W artykułach szukacie tego zdjęcia:

(Bankier.pl)

Regulamin konkursu znajduje się tutaj. Powodzenia!

Źródło:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne