REKLAMA
WEBINAR

Gra Klabatera "Moonshine Inc." zadebiutowała na platformie Steam

2022-12-01 09:44
publikacja
2022-12-01 09:44

Gra Klabatera "Moonshine Inc." zadebiutowała na platformie Steam - podała spółka w komunikacie. Tytuł jest strategią z gatunku tycoon z rozbudowaną warstwą ekonomiczną oraz zaawansowanymi funkcjami craftingowymi.

Gra Klabatera "Moonshine Inc." zadebiutowała na platformie Steam
Gra Klabatera "Moonshine Inc." zadebiutowała na platformie Steam
/ Informacja prasowa

Jak wskazano w komunikacie, w grze gracze poznają od podstaw proces destylacji wysokoprocentowych alkoholi, zbudują własną destylarnię i nauczą się unikać czujnego oka władzy, jednocześnie prowadząc szeroko zakrojoną operację sprzedaży nielegalnego alkoholu.

"Zakładamy, że Moonshine Inc. będzie w przyszłości wzbogacony o nową zawartość. Gra jest póki co dostępna na PC, w przyszłości opublikujemy produkcję na konsole" – powiedział cytowany w komunikacie prasowym członek zarządu, Robert Wesołowski. Dodał, że gra zgromadziła prawie 40 tys. wishlist.

"Do końca roku Klabater wyda jeszcze taktyczną retro grę - Kaiju Wars (PS4, Xbox One, NS). W najważniejszych planach spółki na 2023 roku jest premiera sequela autorskiej gry – Crossroads Inn. Spółka pracuje także nad adaptacją 5 gier Gooblinz. Jest to kolejny tytuł, który zasili back-katalog Klabatera. Obecnie tworzy go już ponad 20 tytułów, które generują powtarzalne przychody w wynikach finansowych" - napisano w komunikacie.

Klabater SA to notowany na NewConnect polski wydawca i producent gier wideo z siedzibą w Warszawie. Spółka ma zdywersyfikowany model biznesowy oparty o trzy główne filary: wydawnictwo, studio deweloperskie oraz portowanie gier. (PAP Biznes)

alk/ osz/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Znajdź pracownika na Pracuj.pl już od 41,70 zł!

Znajdź pracownika na Pracuj.pl już od 41,70 zł!

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Powiązane: Gry komputerowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki